روسیه در نیویورک تایمز, فایننشال تایمز به عقب داستان در مورد ویروس تلفات

مسکو — روسیه وزارت امور خارجه را متهم کرده است فایننشال تایمز و نیویورک تایمز از “دروغ” پس از دو روزنامه گفته است که روسیه coronavirus مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر از مقامات گزارش کنند.

وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: اواخر روز چهارشنبه که نامه درخواست استرداد خواهد بود به روزنامه’ سردبیران ارشد پنج شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو مقالات بر اساس سنبله در کل موارد مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات مسکو. سرمایه ثبت شده حدود 1,800 مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل سال جاری نسبت به ماه متوسط است. فایننشال تایمز نیز با اشاره به مشابه افزایش مرگ و میر گزارش شده توسط سنت پترزبورگ مقامات و به این نتیجه رسیدند که روسیه می تواند 70 درصد بیشتر coronavirus مرگ و میر ناشی از آن را گزارش.

روسیه مقامات بهداشت اصرار داشت که این کشور نسبتا کم coronavirus مرگ و میر است که با سریع ممنوعیت سفر از چین در اوایل این سال اولیه مقدمه ای از محدودیت ها و ردیابی آلوده تماس با ما. دامنه تست شده است به طور قابل توجهی افزایش یافته است در هفته های اخیر اجازه می دهد تا به سرعت به نقطه عفونت و جلوگیری از بيماران از ابتلا به عوارض تهدید کننده زندگی مقامات حفظ کند.

روسیه گزارش کرده است بیش از 250.000 coronavirus موارد در روز پنج شنبه و 2,305 مرگ و میر. نسبتا کم تلفات سوالات مطرح شده در غرب با برخی از نشان می دهد می تواند آن را در واقع بسیار بالاتر است.

وزارت امور خارجه هم رسیده به سازمان امنیت و همکاری در اروپا و یونسکو و سازمان ملل گفت که مقالات فایننشال تایمز و نیویورک تایمز در “نمونه هایی از ‘infodemic” که U. N. دبیر (آنتونیو) اشاره به این حادثه تلخ خواست برای مقابله با” Zakharova گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

پس وزارت امور خارجه, بیانیه روسیه, نماینده مجلس واسیلی Piskaryov خواستار آن است که مجوز رسمی از خبرنگاران از روزنامه ها محروم شود که به طور موثر بان آنها را از کار در کشور است. Zakharova گفت که این اقدامات در برابر رسانه ها و سازمان ها “بستگی دارد که آیا آنها را اجرا جمع شدن.”

نیویورک تایمز روز پنجشنبه كار خود را گزارش. این سازمان معاون رئیس جمهور برای ارتباطات دانیل Rhoades هکتار گفته آژانس های خبری گزارش دقیق بود به عنوان آن را بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت رسمی آژانس است.

بار مالی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر فرستاده شده توسط آسوشیتد پرس.

مسکو در بخش بهداشت و درمان را رد کرده و اتهامات undercounting coronavirus مرگ و میر در روز چهارشنبه. مقامات در بیانیه ای گفت که کالبد شکافی در حال انجام در 100% مشکوک coronavirus مرگ و میر.

“همین دلیل است که پس از مرگ تشخیص در مسکو و علل مرگ و مير در پایان بسیار دقیق و آمار مرگ کاملا شفاف” در این بیانیه گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 60 درصد از مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در مسکو بودند نسبت به علل دیگر مانند حوادث قلبی عروقی, ترمینال سرطان, بیماری های سیستمیک شامل ارگان شکست و دیگر علاج بیماری های کشنده با توجه به این بیانیه.

دستورالعمل در گزارش coronavirus مرگ و میر صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در اواسط ماه آوریل دولت است که “مرگ و میر به علت COVID-19” باید در نظر گرفته شود که از جمله “مگر در مواردی وجود دارد یک جایگزین روشن علت مرگ است که نمی توان مربوط به COVID بیماری است.”

“هدف اصلی این است که برای شناسایی تمام مرگ و میر به علت COVID-19” سند می گوید.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de