سئول کره جنوبی — Samsung Electronics Co. گفت: آن سود عملیاتی برای سه ماه اول سال 2020 افزایش 3.4 درصدی از یک سال پیش از آن رانده شده توسط افزایش تقاضا برای تراشه های کامپیوتری. این شرکت پیش بینی سود خود را کاهش و در سه ماهه جاری با بیماری همه گیر کوروناویروس خوردن به فروش جهانی گوشی های هوشمند و تلویزیون و سایر محصولات.

کره جنوبی فن آوری های غول پیکر گفت: این گزارش سود عملیاتی از 6.4 تریلیون وون ($5.2 میلیارد دلار) برای ژانویه-مارس چهارم. درآمد این شرکت افزایش 5.6% از سال قبل به 55.3 تریلیون وون ($45.4 میلیارد دلار).

                                                                                                                                                                                                                       

سامسونگ که دارای دو قدرت در قطعات و محصولات نهایی دیده می شود تقاضا برای تراشه های مورد استفاده در کامپیوتر ها و سرور های افزایش گسترش شیوع نیروی بیشتر مردم در سراسر جهان به کار از خانه.

این شرکت گفت: سود خود را کاهش احتمال زیاد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه با این بیماری همه گیر فشار فروش تلفن همراه و دستگاههای خانگی.

‘œSales و سود مجموعه, محصولات, کسب و کار, از جمله گوشی های هوشمند و تلویزیون ها می رود کاهش قابل توجهی به عنوان COVID-19 تقاضا تاثیر می گذارد و منجر به فروشگاه و تعطیلی کارخانه در سطح جهان’� این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

‘œMemory تقاضا انتظار می رود که باقی می ماند قوی برای سرورها و رایانه های شخصی که بیشتر مردم از خانه کار می کنند اما ممکن است بازار تلفن همراه ممکن است نرم. درآمد از صفحه نمایش OLED به احتمال زیاد ضعیف تر به دلیل راکد گوشی های هوشمند بازار,’� آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net