سن کلمنت رستوران باز می شود درهای خود را برای ناهار خوردن در سرویس, دوباره, با وجود خاموش کردن سفارشات

سن کلمنت (CBSLA) — وجود دارد یک خط طولانی در عشایر غذاخوری در سن کلمنت پنج شنبه به عنوان رستوران باز دوباره با وجود خاموش کردن سفارشات پس از در حال اجرا از مواد غذایی و آشامیدنی بیش از آخر هفته.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” گفت: صاحب جف گورلی. “اولین آخر هفته ما رو بیش از اجرا. ما تا به حال یک اعتراض. وقتی که آنها آمدند در اینجا آنها را نمی خواهید به فاصله اجتماعی آنها نمی خواهید به پوشیدن ماسک های آنها در انجام هر یک از آن ها نمی توانیم برای آن آماده.”

“شما می توانید ببینید امروز ما سه بچه امنیتی و دو پیشخدمت به طوری که به شما می گوید چگونه مشکل این است,” او گفت:.

تقریبا بلافاصله پس از عشایر غذاخوری افتتاح شد پنج شنبه, مردم شروع به شکل یک خط جلو به این دلیل که مالک تنها قادر به پر کردن در حدود 40 درصد از کرسی.

مشتریان منتظر در حدود 30 تا 45 دقیقه برای دریافت در.

“ما شده است barbecuing در خانه کسی. آن را به خوبی دریافت می شود و در اطراف افراد دیگر و خوردن چیزی برای تغییر” گفت: یکی کسی که شام میخورد.

مقامات گفت: miscommunication بین اورنج کانتی وزارت بهداشت و هیئت ناظران منجر به مالک گرفتن یک اخطار تخلف که در حال حاضر لغو شده است.

گورلی گفت: او را به انجام همه در درون قدرت خود را به دنبال این شهرستان کسب و کار جدید دستورالعمل به منظور بازگشایی با خیال راحت.

“کارکنان ما با پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در ظرف شش پا از مشتریان و آنها در حال دوچرخه سواری در داخل و خارج از دستکش خود را زمانی که آنها سیم کشی و تحویل. ما استریل همه چیز را از قلم آنها به منوها,” او گفت:.

“من می خواستم به پایین آمده و ناهار و حمایت از او به خاطر من فکر می کنم مردم باید برای شروع پله بالا و بگو: “نه بیشتر” گفت: یکی دیگر از کسی که شام میخورد.

گورلی گفت که او را دوست دارد پشتیبانی می کند اما او نیز شنیده می شود از طرف دیگر.

“من از افرادی که می خواهید برای سوزاندن من و افرادی که من می خواهم به اجرا برای فرماندار” او گفت:.

در حالی که ساکنان هجوم آوردند به عشایر مدیر یک برگر محل در منطقه نگران است که یک رستوران را سرپیچی از ایالت سفارشات می تواند به تعویق بازگشایی برای هر کس دیگری.

“اگر مردم در حفظ و تحت تاثیر قرار گرفتن توسط ویروس شما در حال رفتن به می خواهید به بازگشایی همه چیز,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de