سانچو را شکسته Arrow ذکر شده برای نقض شهر و شهرستان از دنور اقامت در خانه نظم و کارکنان شده است نیاز به تخلیه محل.

“این نظام باید خالی بلافاصله و خالی باقی می ماند تا زمانی که یک نماینده از دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست rescinds این نظم در نوشتن و حذف این پلاکارد به جز کمک هزینه پر کردن سفارشات آنلاین است که باید حمل شود از طریق پست الکترونیکی و یا تحویل در مطابق با, فیزیکی, فاصله, محدودیت” متحده نشانه ای چسبیده به سانچو درب در 741 شرق, Colfax, خیابان.

نیاز به ماندن در خانه بوده است دشوار سفارش برای جی Bianchi, صاحب مرده سپاسگزار مضمون نوار; او زندگی طبقه بالا از محل.

“این نوع از خانه من,” او می گوید. به معنای واقعی کلمه.

Bianchi می گوید که افسران پلیس و مقامات شهر متوقف محل در سهشنبه, مارس 24 و او را متهم کرد داشتن مردم در نوار خود را از روز قبل است. هیچ کس دیگری در نوار در آوریل 23, او اصرار دارد; به شایعاتی که او در حال اجرا بود یک speakeasy او می گوید: او فقط انجام کار آنلاین انفجار موسیقی و نوشیدن چای و کولا.

“من در آن وجود دارد” Bianchi می گوید. “من این کار را انجام Facebook و مسائل و به دنبال در کامپیوتر و هر چیز دیگری. من به طبقه بالا و طبقه پایین و من پخش موسیقی با صدای بلند. آنها در زدم اما من آن را نمی شنوند.”

Sancho's Broken Arrow at 741 East Colfax Avenue.گسترش

سانچو را شکسته پیکان در 741 شرق, Colfax, خیابان.

کایل هریس

سپس در آوریل 24, شهرستان offcials متهم سانچو را شکسته پیکان نقض اقامت در خانه سفارش دهید. پس از انجام معاملات کلمات با آنها سفید می گوید او قبول کرد که به آنها اجازه ارسال تخلیه توجه کنید در حالی که او تحقیق گزینه های خود را.

Bianchi نیز صاحب بود بر روی کلید روانگردان موج دار شدن و کیشوت درست و آبی و دیگر دنور مکانهای; در طول سال او درگیر شده است با چندین کردن و جم با مضمون سرمایه گذاری در دنور و تخته سنگ. او می گوید که اقامت در خانه منظور شده است در واقع او داده خوب استراحت اجباری از او مشغول به کار شده است تقریبا هر روز از او شانزده ساله بود. با آب و هوای آفتابی و بدون نوار به اجرا او را از داشتن یک زمان خوب است.

“این یکی از مورد علاقه من روز به طور کلی” او می گوید. “این یک روز به یاد ماندنی و جذاب است. من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم مثل من به مسئول امروز. من فقط باید به تنظیم مجدد اتاق من و نگاه را از طریق من scrapbooks. من فکر می کنم هر مانعی می تواند چیزی است که می تواند شما را تا بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de