سانتا آنا (CBSLA) — اشاره اسلحه مناسب در یک ایستگاه گاز کارمند یک مرد در یک ترافیک جلیقه و کلاه توپ خواستار پول را به عنوان همدست خود پوشیدن یک ماسک برداشت پول نقد.

“ما در حال نشستن در اینجا نمی دانستند که رفتن به راه رفتن را از طریق درب” الیاس Khawan مالک گفت.

دزد که نیست در ابتدا بالا بردن کارمند است سوء ظن با توجه به محلی سفارشات برای پوشش صورت در نور از coronavirus همه گیر در زمان خاموش در یک نقره نیسان آلتیما آخرین جمعه ساعت 2 صبح

Khawan گفت: او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را به 17 سال او را اجرا سانتا آنا ایستگاه های گاز و فروشگاه. او گفت: محلی صورت پوشش الزامات قرار دادن کارکنان خود را در خطر است.

“این وحشتناک است,” او گفت:. “من می دانم که ما به برخی اقدامات به دلیل آنچه که اتفاق می افتد با COVID-19 اما آن را کامل اسکریپت یا کتابچه راهنمای کاربر برای یک دزد — ماسک های آفتابگیر و یک hoodie. شما نمی دانید که در آینده چه کسی راه رفتن.”

Khawan و کارکنان خود را احساس می کنم خیلی نا امن است که او قطع ساعت از باز بودن همه شب به بسته شدن در 10 p. m. 25% آمار به خط پایین خود را. او همچنین اضافه کرده است نشانه هایی در خود ذخیره منع پیراهن کوله پشتی و کیف های دستی.

“آنها بسیار می ترسم” او گفت:. “من دو نفر از کارکنان که گفت:” ما نمی خواهید به کار در شب.'”

و سانتا آنا پلیس تایید شنبه که سرقت در این شهرستان افزایش یافته است 50 درصد از این مستند.

در مارس سرقت یک دزد پنهان چهره خود را با یک دستمال گلدار در فروشگاه doughnut در بریستول. صندوقدار بود گرفتار کردن گارد هنگامی که دزد از جیبش یک تفنگ قرار داده و آن را در مقابله. دزد و سپس تخلیه هر دو ثبت نام قبل از دور شدن.

“این هنجار” سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna با سانتا آنا PD گفت. “بنابراین ما در حال دیدن یک مطلب مظنون پوشیدن ماست و با استفاده از آن به نفع خود است.”

پلیس گفت: آنها نه دقیقا به همین دلیل وجود چنین بوده است افزایش سرقت, اما گفت که این می تواند مربوط به تعداد زندانیان آزاد شده از منطقه زندان با توجه به همه گیر.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de