دبی, امارات متحده عربی — یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی فرو رفته در yearslong جنگ در یمن روز دوشنبه خواست اماراتی-حمایت جدایی طلبان به افتخار از نظر ریاض توافق صلح و بازگشت کنترل عدن به کشور را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

این بیانیه توسط عربستان سعودی می آید پس از جدایی طلبان’ جنوبی شورای انتقالی دوباره ادعا کرد تنها کنترل جمعه عدن یک دریای سرخ پورت است که در خدمت به عنوان شناخته شده بین المللی دولت سرمایه به عنوان شورشی حوثی نیروهای هنوز خبر داد.

                                                                                                                                                                                                                       

تصمیم شورای امنیت می افزاید: در عین حال پیچیدگی بیشتر به آسیاب جنگ در یمن که تحت فشار قرار دادند تا جهان عرب به فقیرترین کشور را در آستانه قحطی و کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است.

عربستان بیانیه ای خواست این شورا برای بازگشت به شرایط ماه نوامبر سال 2019 ریاض توافق به پایان رسید که در اوایل جنگ پس از شورای کنترل ضبط از عدن فقط چند ماه پیش از آن.

که معامله به نام به حال برای همه طرف به حذف سنگین و تجهیزات نظامی از یمن به شهرهای تحت کنترل خود و تشکیل یک دولت وحدت ملی که شامل برابر نمایندگی. اما این معامله در حال اجرا می شود به عنوان جنگ ادامه داد: سیل عظیم زده عدن و یمن چهره تهدید coronavirus همه گیر و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

در آن بیانیه ائتلاف به رهبری عربستان سعودی خواست این شورا به افتخار معامله ‘œto متحد یمن به صفوف بازگرداندن نهادهای دولتی و مبارزه با معضل تروریسم است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

معامله ‘œentails تشکیل یک دولت صالح است که کار از موقت سرمایه عدن برای مقابله با های اقتصادی و توسعه, چالش ها در نور از بلایای طبیعی مانند سیل و ترس از COVID-19 شیوع همه گیر و کار برای ارائه خدمات به مردم برادرانه از یمن.’�

این بیانیه ارائه شده بدون هشدار بر آنچه عربستان سعودی را انجام دهید اگر این شورا خودداری کرد. پادشاهی خود را با تمرکز بر شیوع کروناویروس در آنجا شروع یک طرفه آتش بس با داعش در ماه آوریل که در آن گفت: خود ادامه خواهد داد و از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان است.

جنوبی شورای انتقالی شده بود بر روی زمین متحدان امارات متحده عربی پس از عربستان سعودی شریک اصلی در جنگ است که پس از انصراف از جنگ است. شورای حامیان اغلب پرواز پرچم کمونیستی سابق یمن جنوبی و تحت فشار قرار دادند به دوباره تقسیم کشور به دو مانند آن بود که از سال 1967 تا 1990.

این کشور در سال 2014 به تصرف بخش عمده ای از شمال یمن از جمله پایتخت مهر با هل دادن در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است. ائتلاف به رهبری عربستان سعودی وارد جنگ حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در سال 2015 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net