• ما virus اعداد عبور یک میلیون
  • نیویورک flouts اجتماعی فاصله قوانین
  • بریتیش ایرویز به قطع هزاران شغل
  • چین انتقاد موریسون دولت

مدارس خصوصی ارائه می شوند اولیه پرداخت بیش از $3.3 billion اما تنها در صورتی که دانش آموزان به کلاس های درس در یک ماه است.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan می خواهد برای دیدن دانش آموزان از برگشت به حالت عادی آموزش و پرورش روال تا پایان مارس به عنوان coronavirus بحران را برطرف می کند در استرالیا.

“آنچه ما می خواهیم این است که همه غیر دولتی, مدارس, همه مستقل و مدارس کاتولیک به

یک طرح در محل به بازگشایی تا پایان مارس و متعهد به دانش آموزان خود در کلاس درس و 50 درصد از دانش آموزان در کلاس درس در تمام سال سطح تا پایان مارس” او گفت: ABC تلویزیون امروز است.

آقای Tehan گفت: متخصص مشاوره است که امن برای کودکان و معلمان برای بازگشت به کلاس های درس.

“به همین دلیل ما در حال incentivising غیر دولتی مدارس برای بازگشت به تدریس در کلاس درس به عنوان مطالعات منتشر شده در روز دوشنبه نشان داده اند اگر ما انجام این کار, آن را به کسانی که کودکان از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه از پس زمینه بومی از مناطق روستایی و دور افتاده از پس زمینه های که در آن انگلیسی زبان به عنوان زبان دوم در صفحه اصلی آن را به آن دسته از دانشجویانی که از دست.”

اما او مواجه پوش بک از دولت های ایالتی و مدرسه خصوصی بدن.

Education Minister Dan Tehan wants kids back at school. Picture: AAP
media_cameraوزیر آموزش و پرورش دن Tehan می خواهد بچه ها را در مدرسه. تصویر: AAP

وزیر در حال حاضر نوشته شده به مدارس مستقل’ قله بدن و ملی آموزش و پرورش کاتولیک کمیسیون ارائه یک پرداخت اولیه از یک چهارم از بودجه سالانه با توجه به آنها در ماه جولای.

او می گوید: اگر مدارس متعهد به داشتن بدنی پردیس باز برای مدت دو برای آن دسته از دانش آموزانی که نمی توانند یاد بگیرند از خانه آنها می توانید 12.5 درصد از پول خود را – در مجموع حدود 1.7 میلیارد دلار در مارس 21.

آنها همچنین باید یک برنامه را به طور کامل بازگشایی کلاس های درس در آغاز ماه ژوئن است.

همان مقدار پرداخت می شود در ژوئن 9 اگر حداقل نیمی از دانش آموزان خود را به عقب به طور منظم در کلاس درس مبتنی بر یادگیری از 1 ژوئن.

ایده این است که به مدارس نقدی افزایش آنها به آن نیاز دارند برای مقابله با ویروس در حالی که بحران نیز به آنها انگیزه ای برای پایان دادن به یادگیری از خانه.

مدارس لازم نیست که به در نظر گرفتن پیشنهاد آقای Tehan دادن به آنها تا روز جمعه به انتخاب کردن در.

با وجود این مستقل آموزش و پرورش اتحادیه کوئینزلند و شمال قلمرو شعبه منتشر شد یک مقاله پژوهشی در روز سه شنبه گفت: بازگشایی مدارس بود “در معرض خطر استراتژی”.

اما این مقاله در درجه اول نکات برجسته پژوهش به دنبال در راه کودکان گسترش آنفلوانزا است.

COLES, WOOLWORTHS حذف بحث برانگیز مجله,

استرالیا پزشکان ستایش سوپر مارکت های بزرگ برای از بین بردن یک مجله که آنها می گویند گسترش “شبه علمی” توصیه های پزشکی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رویال کالج های استرالیا از پزشکان عمومی گفت: این مجله به آنچه پزشکان به شما بگویم که ترویج داروهای جایگزین و می گوید که خوانندگان چگونه برای محافظت از خود از 5G.

RACGP رئیس جمهور هری Nespolon استقبال کرده حرکت توسط Coles و Woolworths به جلو و مجله از فروشگاه خود را گفت: آنها باید کمک به جلوگیری از “گسترش کاذب و شبه علمی پزشکی ‘مشاوره’ که منتشر شده به استرالیا”.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به توجه و متخصص مشاوره پزشکی و چشم پوشی از شبه علمی مزخرف و اسطوره ها که به ‘درمان’ COVID-19 و همه چیز” دکتر Nespolon در بیانیه ای گفت امروز.

او گفت: افراد مضطرب و “درد و رنج از اطلاعات بیش از حد” اما خواست آنها را به اعمال “خر خر کردن آزمون” برای اطلاعات در حال ترویج در رسانه های اجتماعی و یا قفسه های سوپر مارکت.

“به جای گوش دادن به خود را محلی GP چون مشاوره مسائل و ما در حال انجام همه ما می تواند به شما در حفظ و امن و خوب است.”

ایالات متحده آمریکا بیش از یک میلیون نفر

تعداد تایید عفونت کروناویروس در ایالات متحده در صدر یک میلیون در روز سه شنبه به وقت محلی با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 57 ، 000 نفر در ایالات متحده که منجر جهان در تعداد تایید عفونت با 1,002,498 توسط بالتیمور مبتنی بر مدرسه در آخرین شمارش.

در سطح جهانی coronavirus موارد صدر سه میلیون نفر از زمان شیوع آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته.

ایالات متحده با جهان سوم بزرگترین جمعیت دارای پنج بار به عنوان بسیاری از موارد به عنوان آینده سخت ترین-آمار کشورهای ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

America has passed the one million mark for COVID-19 cases. Picture: AFP
media_cameraامریکا را تصویب کرده است یک میلیون مارک برای COVID-19 موارد است. عکس: AFP

از 20 بالا به شدت تحت تاثیر کشورهای ایالات متحده در رتبه پنجم بر اساس موارد سرانه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده حدود 30 مورد در هر 10000 نفر. اسپانیا رتبه اول را در بیش از 48 مورد در هر 10000 نفر به دنبال بلژیک سوئیس و ایتالیا.

ما coronavirus مرگ و میر بالاترین در جهان در حال حاضر بیش از مجموع تعداد آمریکایی های کشته شده در 1950-53 جنگ کره – 36,516.

Coronavirus مرگ و میر در کل فقط زیر 58,220 آمریکایی کشته شده در طول جنگ ویتنام به پایان رسید که در سال 1975.

A pregnant woman protects herself against the coronavirus while out in New York City, which remains the epicentre of the virus in the US. Picture: AFP
media_cameraیک زن باردار محافظت از خودش در برابر coronavirus در حالی که در شهر نیویورک است که باقی می ماند این کانون از این ویروس در ایالات متحده است. عکس: AFP

Coronavirus کشته شدن بیشتر مردم در ایالات متحده از آنفلوانزای فصلی در سال های اخیر به جز فصل 2017-2018 با توجه به آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

آنفولانزا و میر طیف وسیعی از کم 12,000 در فصل 2011-2012 به بالا از 61,000 در طول 2017-2018.

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده سقوط به مراتب کمتر از آنفولانزای اسپانیایی آغاز شد که در سال 1918 و کشته 675,000 آمریکایی ها با توجه به CDC.

بی سابقه اقامت در خانه سفارشات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس را با چکش اقتصاد با تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری بیش از پنج هفته افزایش به 26.5 میلیون.

حدود ده متحده شروع به استراحت و اقامت در خانه محدودیت با وجود هشدار کارشناسان بهداشت و درمان زودرس که اقدامات می تواند باعث افزایش موارد جدید.

Guest rooms at the Wynn Hotel in Las Vegas are illuminated to spell out "Hope Shines Bright" as America passed one million coronavirus cases. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraاتاق مهمان در هتل Wynn در لاس وگاس در حال روشن به طلسم از “امید می درخشد روشن” به امریکا تصویب یک میلیون coronavirus موارد است. عکس: گتی ایماژ/AFP

نیویورک نادیده اجتماعی فاصله به صورت روگذر

در همین حال صدها نفر از نیویورک رفتند به اسکله پارک در روز سه شنبه — وزش باد خاموش اجتماعی-فاصله دستورالعمل و ایستاده شانه به شانه برای گرفتن یک نگاه اجمالی از فرشتگان آبی و Thunderbirds که از قضا roared بیش از اپل بزرگ در یک برنامه ادای احترام به کروناویروس خط مقدم پزشکی کارگران تلاش روزانه به کاهش تعداد COVID-19 موارد است.

عکس های بسته بندی شده نشان می دهد جمعیت به دنبال آسمان از نیویورک و نیوجرسی پرتاب COVID-19 نگرانی در هوا برای یک فرصت نگاه به معروف جت جوخه های, به گزارش نیویورک پست.

New Yorkers ignored social distancing rules to watch military aircraft fly over the city as a way of thanking essential workers. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورک نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای تماشای هواپیمای نظامی پرواز در سراسر شهرستان به عنوان یک راه ضمن تشکر از کارگران ضروری. عکس: گتی ایماژ/AFP

“من نگران هستم در مورد آن گفت:” آرتور ماس, 41, که تماشای نشان می دهد با دوستان خود در شهر لانگ آیلند. “اگر شما در خارج شما نمی نیاز به پوشیدن ماسک.”

اما فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: مردم باید با پوشیدن ماسک در خارج از زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست از جمله در شلوغ پیاده رو — اما خزه از نیواورلئان ظاهرا نمی دانند که.

“این یک روز زیبا” او اضافه شده است. “من از نیواورلئان و من همیشه استفاده می شود برای دیدن فرشتگان آبی. من از اینجا برای حمایت از خط مقدم مردم است.”

یکی از محلی که مشخص خودش را تنها به عنوان مارگارت ان گفت که او سعی اجتماعی فاصله اما آن را در بر داشت در نزدیکی غیر ممکن است.

“ما سعی کردیم اما بعضا 10-فوت عرض با همان پیاده رو” 34 ساله گفت. “هنگامی که این, بسیاری از مردم در یک بار واقعا وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید.”

Military aircraft fly over the Queensboro Bridge in New York City. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraهواپیمای نظامی پرواز بیش از Queensboro پل در شهر نیویورک است. عکس: گتی ایماژ/AFP

نزدیک به 500 نفر را جمع آوری در امتداد پارک بسیاری از ترک اتومبیل های دو و سه پارک شده در کنار نزدیکی بلوار به عجله به اسکله بنابراین نه به از دست نشان می دهد.

40 دقیقه ای مشترک پرواز تظاهرات توسط نیروی دریایی فرشتگان و نیروی هوایی ایالات متحده T-پرندگان راه اندازی در سراسر کشور نمایش هوابرد فریاد استراحتی به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی با جت تیم گرفتن به آسمان بالا منهتن لانگ آیلند و نیوجرسی.

جت های اول بزرگنمایی بیش از پل جورج واشنگتن در شمال منهتن در ظهر (2am AEST) و سپس نوسان غرب بیش از نیوآرک در نیوجرسی قبل از پرواز شرق بیش از پایین منهتن و بروکلین و کوئینز. پس از آن آنها buzzed بیش از لانگ آیلند صدا حلقه در اطراف شهرستان Westchester قبل از رفتن به سمت جنوب پنسیلوانیا برای پا بعد از تور.

New Yorkers weren’t too worried about social distancing as they watched a flyover. Picture: AP
media_cameraنیویورک نیست خیلی نگران اجتماعی فاصله به عنوان آنها به تماشای یک روگذر. عکس: AP

ویدئو نشان می دهد که جنگ پرندگان پرواز در دلتا شکل گیری بیش از مرکز شهر بروکلین.

لقب “عملیات آمریکا قوی” 12-جت دقت خدمه پرواز را نشان می دهد تمام راه را به تگزاس با توجه به نیروی هوایی مجله.

این Thunderbirds تاسیس شد در سال 1953 و فرشتگان آبی در سال 1946 در پی جنگ جهانی دوم است.

بریتیش ایرویز به قطع هزاران شغل

این می آید به عنوان بریتیش ایرویز است به بریده بریده تا 12,000 شغل به عنوان بخشی از طرح تغییر ساختار مجبور حامل توسط خرید اینترنتی از رمان coronavirus پدر و مادر خود شرکت IAG گفت: در روز سه شنبه (به وقت محلی).

این شرکت گفت: برنامه های خود را هنوز هم تحت مشاوره بود اما “احتمال دارد که آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000”.

تقاضای مسافر را “چند سال” را به بازگشت به 2019 سطح آن اضافه شده است. خطوط هوایی بین المللی گروه (IAG) که همچنین صاحب ایبریا و Vueling دیدم سهام خود را از دست 2.2 درصد به عنوان نتایج اولیه نشان داد درآمد سه ماهه اول کاهش یافته بود با 13 درصد به 4.6 میلیارد یورو ($A7.7 میلیارد دلار).

British Airways has been forced to cut 12,000 jobs due to the coronavirus pandemic. Picture: AFP
media_cameraبریتیش ایرویز شده است مجبور به قطع 12,000 مشاغل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. عکس: AFP

این گروه را عامل نتیجه قبل از موارد استثنایی در آمد را در از دست دادن از 535 میلیون یورو ($A898 میلیون دلار) در مقایسه با سود 135 میلیون سال گذشته با سه ماهه دوم انتظار بدتر می شود.

IAG در گفت و گو با کاهش ظرفیت مسافر برای آوریل و مه با 94 درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

کارشناسی ارشد اجرایی الکس کروز هشدار داده بود در ماه گذشته وجود خواهد داشت عواقب شرکت هواپیمایی پس از coronavirus همه گیر ویران تقاضا است.

هفته های اخیر دیده می شود حامل است که برخی از 4500 خلبانان و 16,000 خدمه کابین تنها عامل پرواز برای سفر ضروری و بازگشت گردشگران marooned در خارج از کشور.

وزن بیشتر در این گروه استثنایی 1.3 میلیارد یورو ($A2.1 میلیارد دلار) هزینه های ناشی از آن گفت: در روز سه شنبه از “ناکارآمدی” از آن سوخت و ارز خارجی هجز باقی مانده از سال است.

An empty British Airways' check-in area at Geneva Airport earlier this month. Picture: AFP
media_cameraخالی بریتیش ایرویز’ در منطقه در فرودگاه ژنو در اوایل این ماه. عکس: AFP

IAG که گفت دقیق سه ماهه اول نتایج خواهد بود منتشر شده در مارس 7, اضافه آن ماه های ژانویه-فوریه عامل نتیجه مشابه بود که در دوره 2019 با وجود تعلیق پروازها به مقصد چین از پایان ماه ژانویه به عنوان ویروس نهفته وجود دارد.

این گروه تکرار آن در فوریه راهنمایی که “با توجه به عدم قطعیت در مورد تاثیر و مدت COVID-19, IAG در حال حاضر ارائه سود ارشاد برای سال 2020” به عنوان یک کل.

“این گروه انتظار دارد که آن عامل از دست دادن در سه ماهه دوم به طور قابل توجهی بدتر از در سه ماهه اول” با توجه به این ویروس خرید اینترنتی, Chief Financial Officer, Stephen گانینگ در بیانیه ای گفت:.

The airline industry has been decimated by the coronavirus pandemic. Picture: Getty Images
media_cameraصنعت هواپیمایی اتحاد نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

بریتانیا دارای دقیقه سکوت

در همین حال بریتانیا کاهش یافته است خاموش در افتخار بهداشت و کلیدی دیگر از کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را در coronavirus بیماری همه گیر.

مردم متوقف شد در روز سه شنبه در یک حزن انگیز در سراسر کشور ادای احترام به قربانی ساخته شده توسط کسانی که در خط مقدم در نقش اعم از پزشکان و پرستاران به مراقبین و پاک کننده ها باربرها و رانندگان اتوبوس.

بهداشت و درمان کارکنان برخی گریان متمایل سر خود را در حافظه از همکاران و به دنبال آن در برخی از مناطق با کف زدن. در جای دیگر متوقف ترافیک به عنوان ضروری کارگران در تمام بخش های کلیدی بودند به یاد.

Britain's Prime Minister Boris Johnson pauses for a minute's silence. PICTURE: AFP
media_cameraنخست وزیر بوریس جانسون مکث برای یک دقیقه سکوت. عکس: AFP

نخست وزیر بوریس جانسون عهد کلید کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را در گیر نمی خواهد فراموش شود.

فقط پشت در محل کار پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 او پیوست سراسر کشور بزرگداشت که صدایی اتحادیه کالج سلطنتی ماماها و سلطنتی دانشکده پرستاری حال مبارزه برای.

آقای جانسون ایستاده بود و در سکوت در کنار کابینه وزیر علامت Sedwill و صدراعظم Rishi Sunak داخل 10 خیابان داونینگ.

پس از این ساعت در توئیتر خود نوشت: “صبح امروز من در یک دقیقه سکوت به یاد داشته باشید آن دسته از کارگران که درگذشت غم انگیز در coronavirus بیماری همه گیر. ملت شما را فراموش نکنید.”

More than 100 NHS workers in the UK have died of coronavirus. Picture: Getty Images
media_cameraبیش از 100 NHS کارگران در انگلستان درگذشت coronavirus. عکس: گتی ایماژ

بیش از 100 بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران جان خود را از دست داده اند. کارگران در دیگر بخش های کلیدی مانند حمل و نقل نیز در میان کسانی که فوت کرده اند در حالی که انجام حیاتی خود کار در طول بیماری همه گیر. دانشکده پرستاری رئیس Dame دانا Kinnair گفت: “من heartened به شنیدن چگونه بسیاری از مردم در زمان بخشی در دقیقه سکوت به افتخار حافظه از کارکنان که درگذشت غم انگیز در طول بیماری همه گیر.

A lone jogger runs in an empty park in London. Picture: Getty Images
media_cameraتنها هل دهنده اجرا می شود در خالی پارک در لندن است. عکس: گتی ایماژ

“ما فکر کردیم که این مهم به پرداخت ادای احترام عموم به کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس و من افتخار می کنم که بسیاری از زمان برای انجام این کار این صبح است.” او با صدور یک تماس فوری برای حفاظت از کارگران گفت: مرگ و میر نباید اجازه داد به افزایش است.

“حتی بیشتر وظیفه در حال حاضر باقی می ماند – برای جلوگیری بیشتر از پیوستن غم انگیز تعداد کسانی که فوت کرده اند. تمام کلید کارگران بهداشت و درمان کارکنان در میان آنها باید فراهم شود بزرگترین حمایت می کند.

پاپ خواستار مستند اطاعت

در همین حال پاپ فرانسیس به waded کلیسای دولتی بحث در مورد ویروس-تحمیل مستندات مذهبی, خدمات تلفنی در روز سه شنبه برای “احتیاط و اطاعت” به دولت پروتکل برای جلوگیری از عفونت از افزایش دوباره.

فرانسیس’ درخواست تجدید نظر آمد فقط دو روز پس از اسقف ایتالیایی به تلخی شکایت کرده است که دولت ایتالیا ارائه شده هیچ مقررات برای توده ها به سر در آن برنامه ریزی برای بازگشایی, ایتالیایی, کسب و کار, اجتماعی و ورزشی زندگی شروع ممکن است 4.

در حالی که روشن نیست اگر فرانسیس در نظر گرفته شده برای ارسال پیام های مختلف از اسقف درخواست تجدید نظر خود را برای اطاعت و احتیاط در خط با قبلی خود تماس برای محافظت از آسیب پذیر ترین و منافع اقتصادی را به صندلی عقب به همبستگی.

The Pope has been holding a private livestreamed morning mass at the Santa Marta chapel in The Vatican. Picture: AFP
media_cameraپاپ شده است برگزاری یک خصوصی livestreamed صبح دسته جمعی در سانتا مارتا نمازخانه در واتیکان. عکس: AFP

در همان زمان فرانسیس قطعا chafed در این مستند گفت: در اوایل که او احساس او در یک “قفس” و تاسف بیشتر که به تازگی کلیسا واقعا “کلیسا” بدون یک جامعه وفادار و در حال حاضر دولت از آیینهای کلیسا.

“همانطور که ما شروع به پروتکل به خارج از قرنطینه بیایید دعا کنیم که خداوند به مردم را به همه ما لطف احتیاط و اطاعت از پروتکل طوری که همه گیر نیست بازگشت” فرانسیس گفت: در روز سه شنبه.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته را دولت اعلام کرد که روز یکشنبه تشییع می تواند رزومه شروع مارس 4, اما وجود دارد هیچ اطلاعاتی در زمانی که مومن می تواند به شرکت در جرم است.

در واکنش به کنفرانس اسقف ایتالیایی ابراز خشم این است که طرح های پیشنهادی خود را از پروتکل های ایمنی ظاهرا نادیده گرفته شده است.

اسقف آنها گفت: “نمی توان پذیرفت که آزادی عبادت است به خطر بیافتد.”

آنها معتقد بودند دولت باید برجسته بین وظیفه خود برای ارائه به سلامت هدایت و کلیسا را به “سازماندهی زندگی جامعه مسیحی احترام به اقدامات اما در استقلال کامل.”

Italy remains in lockdown as restaurants offer only takeaway. Picture: AFP
media_cameraایتالیا همچنان در مستند به عنوان رستوران ها ارائه می دهد تنها غذای آماده. عکس: AFP

آقای کونته را با عجله پاسخ داد که آن کار بر روی پروتکل های اجازه می دهد تا از سرگیری خدمات مربوط به علم العبادات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما “در شرایط حداکثر امنیت.”

فرانسیس وزن در بر مملو مسئله در شروع صبح جمعی جشن تنهایی در کلیسای واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند. فرانسیس شده است و جشن دسته جمعی روزانه برای خالی pews در رعایت واتیکان را مستند اقدامات که آینه کسانی که از ایتالیا و مرکز اروپا همه گیر. واتیکان ثبت 10 مورد مثبت گذشته یکی تایید شنبه در یک مقدس رسمی که تست مثبت است اما در حال حاضر بدون علامت. تمام رسمی همکاران باید آزمایش منفی, واتیکان در بیانیه ای گفت.

زمانی که آقای کونته قفل شده است و همه از ایتالیا در ماه مارس فرانسیس’ قائم مقام رم موجب اعتراض در میان برخی از مؤمنان هنگامی که او دستور داد تمام کلیساها بسته به پیروی. قائم مقام کاردینال آنجلو د Donatis, کوتاه آمد و پس از صحبت با فرانسیس و مجاز وابسته به قلمرو اسقف کلیساهای را باز باقی می ماند برای فردی نماز. کاردینال د Donatis بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس شد و بستری برای 11 روز قبل منتشر شده در اوایل این ماه.

Mounted police patrol empty St. Peter's Square in Rome. Picture: AP
media_cameraMounted police patrol خالی میدان سنت پیتر در رم. عکس: AP

اسقف ایتالیایی شده اند در مذاکره با دولت در مورد بازگشایی خدمات عمومی و در روز سه شنبه اسقف گفت: کسانی که مذاکرات شد و در ادامه با وجود این “سختی” تن خود را روز شنبه در بیانیه ای. “من فکر می کنم در هر رابطه اگر آن را درست وجود خواهد داشت لحظات که در آن شما می توانید و باید با بالا بردن صدای خود را به عنوان طولانی به عنوان این نیست تبدیل به هنجار” این وزارتخانه از کنفرانس اسقف های کشیش ایوان Maffeis گفت: TV2000 پخش.

فرانسیس’ هفتگی یکشنبه نعمت خود را از پنجره مشرف خالی میدان سنت پیتر به ذکر انفرادی خود را در هفته مقدس و عید پاک, خدمات, خدمت کرده اند به عنوان یک استارک یادآوری بصری از چگونگی بیماری همه گیر است و اساسا تغییر عمل جمعی رعایت مذهبی در سراسر جهان است.

برخی از کاتولیک محافظه کاران و سنت گرایان باید bristled در تعطیلی و قاب آنها را به عنوان تخطی از حق خود به آزادی مذهبی. برخی از کشیشان پروتستان در آمریکا و برزیل و جاهای دیگر که در برابر مستندات و برگزار شد از خدمات و مذهبی شهدای در کره جنوبی و فرانسه و ایران مقصر شناخته شده است برای کمک به گسترش عفونت در اوایل.

ووهان آزمایشگاه ویروس نشت ترس مطرح شده در اوایل فوریه

مشاوره به موریسون دولت در اوایل ماه فوریه پیشنهاد کرد که COVID-19 ممکن است ناخواسته نشت از یک ووهان آزمایشگاه سه ارشد فدرال منابع تایید کرده اند.

در اوایل روز از وقوع این احتمال در ابتدا قرار داده شده در حدود 50 درصد است که COVID-19 شد به طور تصادفی منتشر شده از یک bio-مهار تسهیلات اما این سرعت کاهش داد و به پنج درصد شانس بیشتر شناخته شده در مورد این ویروس با توجه به یک گزارش در روزنامه دیلی تلگراف.

در پاسخ به دیلی تلگراف‘s آیات است که پنج چشم سازمان های اطلاعاتی دنبال می شد در ووهان موسسه ویروس شناسی پس از آن آشکار شد که دو تن از دانشمندان تا به حال مشغول به کار در استرالیا تحصیل زندگی خفاش ها, وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: به همین دلیل استرالیا می خواستم یک نقد بود به درک “دقیقا” چه coronavirus آغاز شده است.

Two Chinese paramilitary policeman wears protective mask in Beijing. Picture: Getty Images
media_cameraدو شبه نظامی چینی پلیس می پوشد ماسک محافظ در پکن. عکس: گتی ایماژ

“ما می خواهیم روشن, مستقل, بی باک, جهانی, بررسی ریشه ها و اقدامات و جهانی در مسیر رو به جلو در رابطه با این و همه آینده بیماری های همه گیر” او گفت:.

در رده بالای این موریسون دولت آن است که در حال حاضر در نظر گرفته بعید است به طور طبیعی اتفاق می افتد بسیار عفونی coronavirus آمد از یک آزمایشگاه, اما تحقیقات بیشتر مورد نیاز برای پیشبرد جهان دانش و جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: در حالی که او نمی تواند اظهار نظر در مورد تلگراف گزارش که ارشد ووهان موسسه ویروس شناسی دانشمندان پنگ ژو و شیعه Zhengli مورد مطالعه خفاش ها در CSIRO استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی گفت: “بدیهی است که ASIO و ما در سازمان انجام بسیاری از کار خود را با همکاران بین المللی به خصوص پنج چشم جامعه است. کردیم در تعدادی از موارد به ویژه در طول چند سال گذشته,” او گفت:.

China has been accused of covering up the threat of the coronavirus. Picture: Getty Images
media_cameraچین متهم شده است که از پوشش تا تهدید coronavirus. عکس: گتی ایماژ

“اما این چیزی است که من می خواهم به اظهار نظر در مورد نظر بررسی است.”

آقای ژو — سر از بت Virus عفونت و ایمنی پروژه در ووهان موسسه ویروس شناسی — صرف سه سال در bio-مهار تسهیلات استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی بین سال های 2011 و 2014.

دیگر دانشمند است که کار در حال نگاه است Ms Zhengli که مدیر مرکز برای ظهور بیماری های عفونی در آکادمی علوم چین’ ووهان موسسه ویروس شناسی. او همچنین زمان صرف شده در استرالیا در سال 2006 در سلامت حیوانات آزمایشگاهی.

زمانی که COVID-19 شیوع رخ داده در ووهان Ms Zhengli گفت که او تا به حال خوابی نگرانی که آیا آن منتشر شد از او آزمایشگاهی است اما از آنجا که به شدت تکذیب این رخ داده است.

دیلی تلگراف می کند نشان می دهد این دو دانشمند مسئول وقوع یا گسترش COVID-19 اما تنها که آنها آمده اند به توجه سازمان های اطلاعاتی.

چین انتقاد موریسون دولت

این می آید به عنوان مقامات چینی را متهم به استرالیا از فروش “سرکه” را به عنوان “شراب” نخوری موریسون دولت تماس برای بررسی مستقل به ریشه های کروناویروس به عنوان یک “مانور سیاسی”.

عمومی stoush بین دو کشور بیش از استرالیا فشار های جهانی COVID-19 پرس و جو همچنان ادامه دارد و به تشدید با تجارت وزیر سیمون بیرمنگام تایید در روز سه شنبه دولت فدرال به نام چین سفیر استرالیا چنگ Jingye پس از او “تهدیدات اقتصادی اجبار”.

آقای Jingye گفته بود چینی ها خواهد تحریم استرالیا-واردات اگر دولت همچنان به دنبال یک بررسی.

Chinese Ambassador to Australia Cheng Jingye. Picture: AAP
media_cameraچینی سفیر ایران در استرالیا چنگ Jingye. تصویر: AAP

یک سخنگوی سفارت چین در زمان فوق العاده ای گام از عموم برجسته “محتوا” از تماس تلفنی بین آقای Jingye و DFAT وزیر فرانسیس Adamson که صورت گرفت در روز دوشنبه.

سخنگوی گفت که آقای Chenge “صراحت رد” استرالیا نگرانی در مورد اظهارات خود در تجارت و شفافی “به وضوح” موضع چین در COVID-19 نقد و بررسی پیشنهاد.

“(آقای چنگ گفت) که بدون توجه به آنچه بهانه استرالیا جانبی ساخته شده است که این واقعیت را نمی توان به خاک سپرده شد که این پیشنهاد یک مانور سیاسی” سخنگوی گفت.

“فقط به عنوان یک غربی رود: گریه کردن شراب و فروش سرکه”.

سفارت ادعا Ms Adamson “سعی کردم بهترین” برای دفاع از استرالیا را بررسی پیشنهاد.

“(Ms Adamson گفت:) این پیشنهاد نه انگیزه های سیاسی و نه اهداف چین” سخنگوی گفت.

“او همچنین اعتراف کرد این است که زمان برای آغاز این بررسی در حال حاضر و استرالیا هیچ جزئیاتی از این پیشنهاد.

“او در ادامه گفت که استرالیا نمی خواهند این موضوع را به گونه تاثیر در استرالیا-چین در ارتباط است.”

در بیانیه سفارت استرالیا گفت: باید در کنار “تعصب ایدئولوژیک توقف “بازی های سیاسی” و بیشتر به “ترویج” روابط دوجانبه با چین است.

در اصل منتشر مدارس تحت فشار برای بازگشایی ظرف یک ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im