بازگشایی برخی Illinois state parks خبر خوبی است برای کوهنورد دوچرخه سواران و مراقب پرنده. اما کسانی که می خواهند به اردوگاه پیک نیک و یا رزرو یک پناهگاه را در حالی که به صبر طولانی.

همانطور که از سهشنبه انتخاب شده و پارک های بسته شده در هفته های اخیر به دلیل بیماری همه گیر در حال حاضر خواهد شد باز از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب روزانه برای پیاده روی, دوچرخه سواری, اسب سواری, ماهیگیری, حیات وحش مشاهده و جمع آوری قارچ.

                                                                                                                                                                                                                       

اما بازدید کننده مراکز اردو و زمینهای بازی و سواحل و امتیازات بسته شده و برنامه های آموزشی و رویدادهای خاص هستند لغو شده است. همچنین شکار است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی به عنوان پناهگاه رزرو با توجه به ایلینوی وزارت منابع طبیعی.

بازدید کننده باید پایبند به شش فوت اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های ایمنی ایجاد شده در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. که شامل پوشیدن چهره پوشانده اند.

The Volo Bog State Natural Area is among the state parks that reopened this weekend for hiking, biking and wildlife observation.

  این Volo باتلاق منطقه طبیعی ایالتی است که در میان پارک ایالتی است که بازگشایی این آخر هفته برای پیاده روی و دوچرخه سواری در حیات وحش مشاهده است. – جو Lewnard | عکاس

IDNR مقامات توصیه بازدید از پارک نزدیک خانه و مراجعه به تنهایی و یا با اعضای یک خانواده تنها. اگر جمعیت در حال حاضر مقامات بخواهید که بازدید کنندگان را ترک و بازگشت یک روز دیگر. آنها همچنین توصیه می کنند حمل بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست.

                                                                                                                                                                                                                       

سایت هایی که بخشی از بازگشایی شامل Volo باتلاق منطقه طبیعی ایالتی در اینگلساید. در ابتدا نام Sayer باتلاق پس از مالک اصلی کشاورز لبنی جورج Sayer این 47.5 هکتار باتلاق شد خریداری برای $40,000 در سال 1958 توسط محافظت از طبیعت را ایلینوی فصل. آن اختصاص داده شده بود به عنوان یک طبیعت حفظ در سال 1970 و ملی تعیین, طبیعی, عطفی سه سال بعد.

Zion's Illinois Beach State Park is among the state parks that reopened this weekend.

صهیون را ایلینوی ساحل پارک دولت است که در میان پارک ایالتی است که بازگشایی این آخر هفته. – حسن نیت ارائه میدهد از ایلینوی, اداره منابع طبیعی

این Adeline جی Geo-کریس ایلینوی ساحل پارک دولت و شمال نقطه مارینا در صهیون نیز بخشی از بازگشایی شد. مجموعه ای در دریاچه میشیگان در ساحل پارک امتداد بیش از شش مایل و خانه را به بیش از 650 گونه از گیاهان از جمله خاردار خرس کاکتوس وحشی و cattail همراه با مخلوط علف و گياهان گلدار.

گزینه های دیگر عبارتند از: زنجیره O’ Lakes State Park در بهار بیشه. واقع در مچنری و دریاچه, استان ها و شناخته شده به عنوان “آب در سرزمین عجایب” زنجیره O’ Lakes دارای چهار سیستم های نوین از جمله هشت مایل از اسب سواری مسیرهای پیاده روی و شش مایل از دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای پیاده روی.

                                                                                                                                                                                                                       

توجه داشته باشید Morraine تپه پارک ایالتی در مچنری و Bartlett جیمز “Pate” فیلیپ پارک دولت — به نام چوب دیل جمهوریخواه سابق ایالت ایلینوی در مجلس سنا رئیس جمهور — هنوز بازگشایی شد.

Located west of Chicago off U.S. 30, Shabbona Lake State Park is home to a 318-acre, man-made fishing lake. It is among the state parks that reopened this weekend for limited activities.

واقع در غرب شیکاگو خاموش متحده 30, Shabbona Lake State Park خانه به 318 هکتار ساخته ماهیگیری در دریاچه. آن است که در میان پارک ایالتی است که بازگشایی این آخر هفته به صورت محدود فعالیت است. – حسن نیت ارائه میدهد از ایلینوی, اداره منابع طبیعی

در اینجا یک لیست دیگر به تازگی بازگشایی IDNR سایت:

• منطقه 1 (شمال ایلینوی): Argyle Lake State Park, جشن, کالج پارک ایالتی Lowden امور خارجه پارک موریسون-Rockwood پارک ایالتی جزیره راک دنباله و Shabbona دریاچه دولتی منطقه تفریحی.

• منطقه 2 (ایسترن ایلینوی): Michael Jay Geo-کریس ایلینوی ساحل پارک دولت/نقطه شمال مارینا زنجیره O’ Lakes State Park, ایلینوی و میشیگان کانال دولتی نوین (شامل بوفالو سنگ چننهن, Gebhard جنگل و William G. Stratton state parks), کانکاکی River State Park و یخ رفت تپه پارک ایالتی.

Gebhard Woods State Park, in Morris, is among the parks that reopened in Illinois this weekend.

Gebhard جنگل پارک ایالتی در موریس است که در میان پارک که بازگشایی در ایلینوی در این آخر هفته. – حسن نیت ارائه میدهد از ایلینوی, اداره منابع طبیعی

• منطقه 3 (East Central Illinois): کلینتون Lake State Recreation Area, Eagle Creek State Park, Kickapoo دولت منطقه تفریحی و Wolf Creek State Park.

• منطقه 4 (West Central Illinois): Eldon Hazlet دولت منطقه تفریحی جیم ادگار پلنگ Creek State ماهی ها و حیات وحش منطقه Sangchris Lake State Park, Siloam Springs State Park و شهرستان واشنگتن ایالت منطقه تفریحی.

• منطقه 5 (Southern Illinois): Fort Massac امور خارجه پارک شهر غول پیکر State Park, Stephen A. فوربس دولت منطقه تفریحی و وین Fitzgerrell دولت منطقه تفریحی.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید www2.illinois.gov/dnr.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de