خود به کمک گنجه & Pantry تاسیس شد در دثا پلینس در سال 1971 در زیرزمین اول جماعت کلیسا. آن گنجانیده شده بود در سال 1987 به عنوان یک مستقل نه برای سود شرکت در ایلینوی.

با وجود رشد فوق العاده ای در طول سال ماموریت سازمان باقی می ماند ساده: برای ارائه مواد غذایی و لباس به Des Plaines ساکنان در نیاز.

                                                                                                                                                                                                                       

خود به کمک گنجه & Pantry متکی به طور عمده در جامعه برای حمایت از طریق مواد غذایی و پولی کمک های مالی از کسب و کارهای محلی ساکنان کلیساها و مدارس و باشگاه ها و سازمان های اتاق بازرگانی و شهر Des Plaines.

غیر انتفاعی در حال حاضر حدود 400 Des Plaines خانواده ها اگر چه این تعداد در حال افزایش است با گسترش COVID-19.

“کارکنان” از خود به کمک گنجه & شربت خانه شامل حدود 65 داوطلب و یک پاره وقت کارمند, که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی.

سازمان اصلی-جمع آوری اعانه در حال سالانه “زدن توپ به صورت شربت خانه” گلف مینیاتور رویداد خانواده از جمله یک کبابی ناهار و قرعه کشی و سالانه سقوط “Tailgate” جمع آوری کمک در باشگاه کسا در دثا پلینس.

بزرگترین درایو غذایی بهره خود کمک گنجه & Pantry است سالانه انجمن ملی نامه حامل مواد غذایی در درایو ممکن است که در این سال لغو شد.

خود به کمک گنجه & شربت خانه باز است برای مشتریان از 12:30 تا 3 بعد از ظهر روز سه شنبه ساعت 10 صبح تا ظهر شنبه. اهدا کننده ساعت 9 صبح تا ظهر روزهای دوشنبه و سه شنبه و 9 تا 10 صبح روزهای شنبه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل شدن به یک مشتری یا اهدای داوطلبانه تماس (847) 375-1443 و یا بازدید www.selfhelppantry.org یا در Facebook@desplainesfoodpantry.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de