شوک virus طرح برای ما

  • شوک بینی برای ما ویروس مرگ و میر
  • نیویورک را مستند به پایان خواهد رسید و در فاز’
  • کوانتاس می فرستد نجات پروازها به مقصد استرالیا رشته در هند
  • چینی رسانه های دولتی آمریکا در آمریکا

یک سند جدید نیز نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار دارد که آمریکا روزانه مرگ و میر از coronavirus را به دو برابر در ماه ژوئن.

بر اساس یک سند به دست آمده توسط نیویورک تایمزاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده برای رسیدن به 3000 در هر روز است. سطح فعلی می ایستد در 1750 در هر روز.

از آن به عنوان جهانی مرگ و میر از coronavirus گذشت 247,000. شده اند وجود دارد 3.5 میلیون نفر اما 1.1 میلیون بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

ما پیش بینی بر اساس مدل سازی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کشیده با هم در نمودار شکل توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25,000 موارد در حال حاضر.

People wait for a distribution of masks and food in New York. Picture: AP
media_cameraمردم منتظر یک توزیع ماسک و مواد غذایی در نیویورک است. عکس: AP

دکتر دبورا Birx co-ordinator برای کاخ سفید coronavirus پاسخ گفت: اصلی پیش بینی “همواره بين 100000 240,000 آمریکا زندگی می کند از دست داده و با کاهش و ما یادگیری از یکدیگر چگونه به فاصله اجتماعی.”

اما Nate نقره, editor-in-chief تجزیه و تحلیل و نظرسنجی سایت megyn kelly, پیشنهاد اعداد باید با یک دانه نمک است.

“طرح 200K جدید شناسایی موارد هر روز تا پایان ماه از زمان شروع مطالعه از 30K نیز بسیاری حتی با کاملا بدبین مفروضات” آقای نقره گفت.

“من را تشویق برخی از احتیاط و با در نظر گرفتن این صورت ارزش است.”

New Yorkers were out and about on the weekend as the weather warmed up. Officials are concerned people will stop wearing masks. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورک شد و در آخر هفته به عنوان آب و هوا گرم. مقامات نگران هستند مردم متوقف خواهد شد با پوشیدن ماسک. عکس: گتی ایماژ/AFP

در مصاحبه با فاکس نیوز در آمریکا یکشنبه شب آقای ترامپ دو برابر برآورد او از آمریکا انتظار می رود شمار تلفات از آنچه که او گفت: فقط دو هفته پیش.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر” آقای ترامپ گفت.

“این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است.”

کوانتاس به ارسال پروازها به مقصد استرالیا رشته در هند

صدها نفر از مردم استرالیا رشته در هند با توجه به کروناویروس محدودیت خواهد بود recused در کوانتاس هواپیما در طول هفته های آینده.

سه پرواز بودند خبره در تلاش برای به دست آوردن بیشترین آسیب پذیر استرالیا خانه که در آن آنها خواهد شد و سپس به صورت دو هفته قرنطینه.

یکی از سه پرواز پرواز از دهلی نو به ملبورن در روز جمعه با پرواز ورود به سیدنی در روز جمعه و یکشنبه.

Qantas has arranged rescue flights through Qatar Airways for Australians stranded in India. Picture: AFP
media_cameraکوانتاس مرتب نجات پروازها از طریق هواپیمایی قطر برای استرالیایی رشته در هند. عکس: AFP

ماموریت می آید پس از یک مجموعه مشابه از نجات پروازهای مرتب بود از طریق هواپیمایی قطر.

وزیر امور خارجه Marise Payne گفت DFAT سخت کار کرده بود را به استرالیا در تلاش شرایطی.

“وضعیت در هند شده است و همچنان پیچیده با استرالیا واقع در 27 ایالت و با های داخلی و خارجی و محدودیت های مسافرتی در ادامه به درخواست” Ms Payne گفت.

Foreign Minister Marise Payne said Australians will soon be brought home from India on three Qantas flights. Picture: Supplied
media_cameraوزیر امور خارجه Marise Payne گفت: استرالیا به زودی به خانه آورده از هند در سه کوانتاس پرواز. تصویر: عرضه

“این است که اعتباری به کوانتاس و به سخت کار ما در وزارت امور خارجه و مقامات تجارت در هند که بیشتر در استرالیا به زودی بازگشت در این سه پروازهای کوانتاس.”

صدها نفر از مردم استرالیا باقی خواهد ماند به دام افتاده در هند پس از پرواز بیشتر می شود انتظار می رود برنامه ریزی شده است.

آسیب پذیر و کوتاه مدت بازدید کنندگان همگانی برای پروازهای این هفته است.

India's six-week coronavirus lockdown has been extended putting the country's 1.3 billion people under restrictions to slow down the spread of the virus. Picture: AP
media_cameraهند شش هفته coronavirus مستند تمدید شده است قرار دادن این کشور 1.3 میلیارد نفر تحت محدودیت برای کاهش سرعت گسترش ویروس. عکس: AP

چه PROTOCOL WINE STUDIO, موریسون مورد بحث در COVID-19 مذاکرات

ایجاد یک ترانس تاسمان “حباب” امکان سفر بین استرالیا و نیوزیلند بحث خواهد شد هنگامی که Jacinda protocol wine studio می پیوندد coronavirus جلسه با دولت و قلمرو رهبران.

نیوزیلند نخست وزیر گفت: آرامش بخش سفر بین دو کشور خواهد بود یک مسئله کلیدی در زمانی که او می پیوندد استرالیا ملی بعدی جلسه هیئت دولت در روز سه شنبه.

“من می توانم تایید می کنند که من را پذیرفته اند اسکات موریسون را دعوت به شرکت توسط لینک های ملی استرالیا در کابینه” او گفت:.

“آن را به بحث در مورد طیف وسیعی از مسائل در COVID-19 دیدگاه در هر دو طرف از Tasman از جمله ایجاد یک ترانس تاسمان حباب.”

Ms protocol wine studio گفت: حباب بود و در مورد احساس “امن” COVID-19 دیدگاه در هر دو کشور به معنای سفر می تواند رخ دهد با خیال راحت.

The creation of a trans-Tasman “bubble” allowing travel between Australia and New Zealand will be discussed when Jacinda Ardern joins a national coronavirus meeting. Picture: Getty
media_cameraایجاد یک ترانس تاسمان “حباب” امکان سفر بین استرالیا و نیوزیلند بحث خواهد شد هنگامی که Jacinda protocol wine studio می پیوندد ملی coronavirus نشست. عکس: گتی

“من می خواهم به متوسط انتظارات این واقعیت است که ما در یک موقعیت به کشورهای این گفتگو است که یک مزیت بزرگ برای هر دوی ما,” او گفت:.

“سلامت مردم ما فوق العاده مهم است و نیوزلند ما نمی خواهیم به دور از دستاوردهای ما را ساخته اند و نه استرالیا می خواهید برای دیدن هر گونه خطر یا اما ما همچنین مقدار زیادی از فرصت ها است.”

Ms protocol wine studio گفت: این جلسه مشترک بود “بدون سابقه” و همچنین همکاری و “متقابل اهمیت” از استرالیا و نیوزیلند اقتصاد به یکدیگر است.

“هر دو کشور قوی رکورد در مبارزه با این ویروس قرار داده شده ما را در سمت دلخواهی که قادر به طرح مرحله بعدی در اقتصادی ما بازسازی و شامل ترانس-Tasman, سفر,” او گفت:.

BEVILACQUA: به ترانس تاسمان حباب … این ANZAC راه

صنعت و فناوری و وزیر علوم کارن اندروز گفت: سفر بین نیوزیلند و کاستن داخلی دیگر محدودیت بودند موضوعات اصلی در دستور کار ملی در جلسه هیئت دولت.

“من فکر می کنم این یک فرصت بسیار خوب برای استرالیا و نیوزیلند نشان می دهد که چگونه نزدیک آنها با هم کار کرده اند و به مطمئن شوید که ما در ساخت این روابط برای آینده” او گفت:.

“موضوع اصلی در دستور کار تا آنجا که من آگاه است و محدودیت.

“وجود خواهد داشت بحث در مورد پیشرفت به تاریخ.

“از آن خواهد شد به دنبال در گام های کودک می تواند ما را به مطمئن شوید که ما در استرالیا در مسیر بازگشت.”

RE-OPENING NEW YORK اتفاق می افتد ‘در فاز’

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: بازگشایی سخت ضربه نیویورک اقتصاد را در یکی از منطقه های منطقه اساس و در مراحل.

“این نمی تواند باشد” ما می خواهیم به خارج از خانه ما در حال رفتن’ No” گفت: رژیم صهیونیستی است. کومو در روز دوشنبه (به وقت محلی).

New York Governor Andrew Cuomo said that New Yorkers who don’t wear masks were “disrespectful” to the city’s medical workers.
media_cameraفرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که نیویورکی ها که نمی پوشیدن ماسک بودند “بی احترامی” به این شهر پزشکی کارگران است.

نیویورک 313,000 تایید coronavirus موارد و نزدیک به 19,000 مرگ و میر.

چهار عامل را دیکته می کند که می تواند در مناطق باز: در دسترس بودن تست, تماس, ردیابی, بیمارستان ظرفیت و نظارت از انتقال ویروس.

در رژیم صهیونیستی. کومو اجرایی سفارش های نیویورک است که در حال حاضر بسته است تا زمانی که ممکن است 15.

کسب و کار نیز باز در مرحله شروع با ساخت و ساز, تولید و خارج انتخاب کنید تا برای برخی از فروشگاه های خرده فروشی.

اگر انتقال نمی سنبله مراحل می تواند ادامه با برخی از خدمات حرفه ای مانند خرده فروشی زیر توسط رستوران در مرحله سوم با رستوران ها و در نهایت حوادث بزرگ مانند ورزش است.

“ما نیاز کسب و کار به reimagine چگونه آنها در حال رفتن به انجام کسب و کار و آماده برای حفاظت از نیروی کار خود را” گفت: رژیم صهیونیستی است. کومو.

وی افزود: “قرار دادن همه این سیستم ها در محل باور نکردنی وظیفه است.”

رژیم صهیونیستی. کومو نیز ضربه در نیویورک بودند که با پوشیدن ماسک صورت در پس از, تصاویر جدیدی از unmasked مردم در یک بسته بندی پارک مرکزی بیش از آخر هفته.

رژیم صهیونیستی. کومو گفت آن است که “بی احترامی” از مردم را به پوشیدن ماسک صورت لزوم و اندازه گیری است “که سخت نیست”.

New Yorkers without proper protective gear descended on Central Park on the weekend. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورک بدون محافظ مناسب دنده فرود در پارک مرکزی در تعطیلات آخر هفته. عکس: گتی ایماژ/AFP

رژیم صهیونیستی. کومو گفت: افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک به طور موثر میشده کار پرستاران و پزشکان است.

“آنها به کار می رفت تا همه از ما می تواند ایمن ماندن و رفتن صفحه اصلی” رژیم صهیونیستی. کومو گفت: این استدلال که با پوشیدن یک ماسک بود حداقل نیویورکی می تواند انجام دهد برای کارگران خط مقدم.

Free masks are being distributed in New York. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraماسک رایگان در حال توزیع در نیویورک است. عکس: گتی ایماژ/AFP

ایتالیا برطرف مستند ما آسانسور برخی از محدودیت

در همین حال میلیون ها نفر از مردم اجازه داده شد به بازگشت به کار در ایتالیا به عنوان طولانی ترین در اروپا coronavirus مستند آغاز شده و به سهولت در حالی که ما گام خود را برای لغو برخی از محدودیت ها حتی به ده ها هزار مورد جدید گزارش شده در هر روز است.

در واشنگتن سنا شد برگزاری برای اولین بار از ماه مارس در حالی که ده ها تن از مردم در فلوریدا در انتظار بودند قبل از طلوع آفتاب برای 7 صبح باز از ویکی ساحل.

در داکوتای جنوبی یک توقیف گوشت خوک پردازش گیاه در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی پس از بیش از 800 نفر مبتلا به کوروناویروس.

لوئیزیانا سیاستمداران نیز خود را راه اندازی مجدد مقننه – حتی به عنوان آنها feuded بیش از اینکه آیا آنها باید بازگشت و در همه.

A man rides a bicycle through central Milan as Italy starts to ease its lockdown. Picture: AFP
media_cameraیک مرد سوار دوچرخه از طریق مرکزی میلان ایتالیا شروع به سهولت آن مستند. عکس: AFP

بیش از 29 ، 000 مردم در لوئیزیانا باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 1969 نفر کشته شده اند. درست است تعداد زیادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر است.

با فشار رو به رشد در بسیاری از کشورها برای بیشتر اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد سیاستمداران نیز در تلاش برای افزایش بودجه برای تحقیقات به یک واکسن برای COVID-19.

به امید وجود دارد که یک نفر می تواند در دسترس خواهد بود در ماه, اما بسیاری از دانشمندان هشدار می دهند آن را می تواند بسیار طولانی تر است.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برخورد با این بیماری همه گیر و یک ملت با یکی از بالاترین مرگ و عوارض, شروع باز کردن با احتیاط پس از دو ماه تعطیلی.

در همه 4.4 میلیون ایتالیایی قادر به بازگشت به کار و محدودیت در حرکت کاسته.

ترافیک در مرکز شهر رم تا سایت های ساخت و ساز و عملیات تولید از سر گرفته, پارک, بازگشایی و گل فروشندگان بازگشت به Campo dei Fiori بازار برای اولین بار پس از آوریل 11.

Italian police remove the seals from the entrance of Rome's Caffarella park as it reopened after several weeks of closure. Picture: AP
media_cameraپلیس ایتالیا برداشتن مهر و موم را از ورودی رم Caffarella پارک به عنوان آن را دوباره باز پس از چند هفته از بسته شدن. عکس: AP

“این چیزی است که به ارمغان می آورد شادی و نشاط مردم شده اند از دست رفته است که این روزها” فروشنده استفانو Fulvi گفت.

او انتظار ندارد برای شکستن حتی در هر زمان به زودی “اما شما باید این خطر را به در برخی از نقطه.” اما اروپایی ها’ جدید پیدا آزادی محدود هستند که مقامات با احتیاط از تنظیم کردن موج دوم از عفونت.

در ایتالیا عزاداران قادر به حضور در مجالس ترحیم اما خدمات محدود شد به 15 نفر و هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که توده ها از سر گرفته خواهد شد.

رستوران scrubbed طبقه خود را در آماده سازی برای take-out service, اما نشسته سرویس شد و چند هفته دور.

“این یک صفحه جدید است که ما باید با نوشتن هم با اعتماد و مسئولیت” برتر جوزپه کونته گفت: در یک پیام به ایتالیایی ها.

مردم در سخت-آمار اسپانیا جرأت را برای اولین بار در هفته برای کوتاهی مو و یا مواد غذایی را-outs اما بسیاری از مغازه های کوچک هنوز هم بسته شد به عنوان صاحبان کار در جلسه سخت سلامت و بهداشت دستورالعمل.

وجود دارد محدود تسهیل در مقررات قرنطینه در کسب و کار در پرتغال و بلژیک.

در غرب اروپا در لبه ایسلند بازگشایی بسیاری از کسب و کار خود را پس از کشور رام آن شیوع ویروس.

A woman wears a face mask as she pulls her shopping cart at open air Porta Palazzo market, which reopened after two months of closure, in Turin, northern Italy. Picture: AP
media_cameraیک زن می پوشد یک ماسک صورت به عنوان او می کشد سبد خرید خود را در هوا باز Porta پلازای بازار که بازگشایی پس از دو ماه از بسته شدن در شهر تورین در شمال ایتالیا. عکس: AP

هند اجازه برخی از فعالیت های اقتصادی به سر پس از پنج هفته توقف حتی در حالی که با سرعت از عفونت کمی شتاب.

این مستند به دست یک رکود در گسترش ویروس اما باعث شده بسیار زیاد سختی برای هند ضعیف است.

حدود 1.5 میلیون آفریقای جنوبی بازگشت به کار پس از پنج هفته مستند.

معدن و ساخت و انتخاب بخش خرده فروشی شروع بازگشایی تا 30 درصد از نیروی کار خود را.

قطار, اتوبوس و مینی بوس خصوصی و تاکسی از سر گرفته شد عملیات با کاهش اشغال و آفریقای جنوبی باید پوشیدن ماسک ،

India's six-week coronavirus lockdown, which was supposed to end, has been extended for another two weeks, with a few relaxations. Picture: AP
media_cameraهند شش هفته coronavirus مستند که قرار بود تا پایان, تمدید شده است برای دو هفته دیگر با چند relaxations. عکس: AP

روسیه گزارش داد افزایش مداوم تعداد عفونت دامن زدن به نگرانی های کشور بیمارستان ها می تواند غرق شود. مقامات می گویند که گسترده تر تست شده منجر به افزایش است.

اقتصاد روسیه شده است تا حدی بسته از اواخر ماه مارس و مستند اقدامات تمدید شده است از طریق آوریل 11.

دولت ها در سراسر جهان گزارش شده 3.5 میلیون عفونت و بیش از 247,000, مرگ و میر, از جمله بیش از 67,000 مرده در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز.

به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

In St.Petersburg, Russia, where there has been a steady rise in the number of infections. Picture: AP
media_cameraدر سن پترزبورگ روسیه که در آن شده است وجود دارد افزایش مداوم تعداد زیادی از عفونت ها. عکس: AP

چین بازدید در آمریکا ‘پوشش’ ادعا می کند

چینی رسانه های دولتی آمار در آمریکا متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود “بی کفایتی” با اتهامات در مورد گسترش coronavirus.

تفسیر در جهانی بار روزنامه منتشر شده تحت نظارت حزب کمونیست چین را روزانه مردمرا رد کرد و به عنوان “اساس” اتهامات چین را تحت پوشش مقیاس از شیوع کروناویروس.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ادعای سازمان های اطلاعاتی بودند پس “قابل توجهی” شواهد ویروس از یک آزمایشگاه در شهر ووهان شد “بلوف میزند” به آن اضافه شده است.

“حقیقت این است که Pompeo ندارد شواهد” کاغذ نوشت.

“اگر واشنگتن به شواهد و سپس اجازه دهید آن را باید موسسات تحقیقاتی و دانشمندان بررسی و تأیید آن است.”

Chinese paramilitary police wear protective masks as they guard the entrance to the Forbidden City as it reopened to limited visitors for the May holiday. Picture: Getty Images
media_cameraچینی شبه نظامی پلیس پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها محافظت از ورود به شهر ممنوعه به عنوان آن را دوباره باز به محدود بازدید کنندگان برای تعطیلات. عکس: گتی ایماژ

دولت آمریکا هدف این بود که به سرزنش چین برای همه گیر کاغذ نوشت و همچنین به عنوان برای دستکاری افکار عمومی و برای جلوگیری از متهم شدن به “همه گیر میشوند.”

“هدف نهایی این است که برای برنده شدن در این انتخابات” در این مقاله نوشت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای به دست آوردن دور دوم در ماه نوامبر.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در عین حال گفت که “خیلی زود به قرعه کشی شرکت نتیجه گیری” در مورد نظریه coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه رسانه های محلی گزارش.

کانادا یک عضو از پنج چشم هوش اتحاد با ایالات متحده آمریکا, انگلستان, استرالیا و نیوزیلند.

دانشمندان در نظر گرفتن آن به احتمال زیاد این ویروس به انسان انتقال از خفاش ها از طریق حیوانات دیگر.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در هفته گذشته به این نتیجه رسیدند که این ویروس بود نه انسان ساخته شده است.

در اصل منتشر شده به عنوان شوک virus طرح برای ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de