لس آنجلس (CBSLA) — پسر 74-سال-پیر مردی که پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از سفر کروز به هاوایی ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر شاهزاده خانم و کارناوال کروز دریایی با خطوط دوشنبه.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در لس آنجلس ادعا کرد که Carl E. eric topol بازنشسته جراحی کارگر از Lehigh County, Pennsylvania بود “مجبور به die alone” به دلیل سهل انگاری کارکنان Grand شاهزاده خانم کروز کشتی و صاحبان آن است.

با توجه به شکایت eric topol گرفته بود دوست دختر خود را در هاوایی کروز که رهبری به پورت های اولیه در سان فرانسیسکو در مه 5 با توجه به شیوع. این زن و شوهر بود و پس از آن قرار داده و به قرنطینه در پایگاه هوایی تراویس که در آن eric topol آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به شکایت.

کت و شلوار اظهار داشت که در عرض چند روز eric topol قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و سپس به پزشکی ناشی از کما قبل از مرگ مارس 26 بدون دوست دختر خود و یا کودکان در حال حاضر.

مرتبط با: Southern California, زن و شوهر که قرارداد Coronavirus شکایت شاهزاده Cruises

“چه چیزی باعث کارل مرگ حتی بیشتر غم انگیز است که این به طور کامل قابل پیشگیری به دلیل شاهزاده خانم شکست خورده در هر نوبت برای اطلاع رسانی به مسافران صحیح تمیز کردن آن قایق و یا احتیاطی مناسب” وکیل مریم الکساندر گفت. “کارل قادر به برنده شدن در مبارزه خود را در برابر سرطان بود اما او گرفته شده توسط شاهزاده خانم کروز خط سهل انگاری افراطی و نادرستی.”

Eric topol به دختر گفت که کمی انجام شد توسط شاهزاده کارکنان برای اطمینان از ایمنی مسافر ادعا که بوفه خط ارائه نمی دهد کافی ضد عفونی کننده برای کاربران و نمک و فلفل شیکر بودند به کار گرفته شده توسط بسیاری از مردم.

شاهزاده Cruises متعلق به Miami-بر اساس کارناوال Corp. یک کارناوال نماینده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما سانتا کلاریتا مبتنی بر شاهزاده قبلا گفت: در پاسخ به مشابه طرح دعوی در دادگاه مربوط به شاهزاده بزرگ که آن را در انتظار دادخواهی نظر.

در مارس 14, شاهزاده خانم اعلام کرد که لغو همه سفرهای طریق ژوئن 30.

کارناوال کشتی, اعلام برنامه جمعه به رزومه آمریکای شمالی خدمات تابستان امسال آغاز Aug. 1 با مجموع هشت کشتی از میامی بندر کاناورال و گلوستون. در ارتباط با طرح توقف در عملیات خواهد بود گسترده در آمریکای شمالی و استرالیا بازار از طریق Aug. 31 شرکت گفت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de