سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد نیست تحت عمل جراحی یا هر روش دیگر پزشکی یک رسمی کره جنوبی روز جمعه گفت: گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را که همچنان معطل و حتی پس از او دوباره علنا در روز های اخیر.

کره شمالی روز شنبه گفت که کیم با حضور اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ روز جمعه در اولین حضور عمومی خود را در حدود 20 روز.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که کره شمالی تصویری نشان دادن یک لبخند بر لب کیم در حال حرکت در اطراف برش روبان قرمز و سیگار quelled شدید شایعات که او ممکن است به شدت بیمار و یا حتی فوت کرده اند در برخی رسانه ها و ناظران هنوز پرسش های مطرح شده در مورد سلامت خود را با استناد به لحظات هنگامی که راه رفتن خود را نگاه کمی سفت در کارخانه.

یک مقام ارشد کره جنوبی ریاست جمهوری رسمی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که دولت مشخص بود که کیم ندارد عمل جراحی یا هر روش دیگر با توجه به ریاست جمهوری خانه آبی. این مقام که نام نبود افشا شده توسط آبی در خانه حاضر به ارائه مبنایی برای ارزیابی هوش.

کره جنوبی پر از لکه رکورد در تایید تحولات در کره شمالی یکی از پنهانی ترین کشور جهان است. اما زمانی که شایعات در مورد کیم سلامت ظاهر در هفته های اخیر کره جنوبی دولت صبورانه را رد کرد و آنها را به عنوان بی اساس و نگهداری وجود دارد غیر معمول فعالیت در شمال.

این اولین بار نیست زمان کیم ناپدید شده بود از نمایش عمومی برای یک دوره طولانی. در سال 2014 زمانی که او دوباره پس از شش هفته غیبت او راه می رفت با یک عصا و با استفاده از برق سبد خرید. کره شمالی-ارائه فیلم در روز شنبه نشان داد کیم سواری برقی سبد شبیه به یکی از او استفاده می شود در سال 2014 زمانی که او گزارش شد که یک آسیب مچ پا.

                                                                                                                                                                                                                       

کیم, 36, سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی با یک مشت آهنین است که تحمل هیچ مخالفت. او نیست علنا مسح جانشین او و شایعات در مورد سلامت خود باعث نگرانی در مورد شمال را ثبات سیاسی و برنامه هسته ای آن.

در سال 2018 کیم وارد مذاکرات با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سرنوشت خود زرادخانه هسته ای اما دیپلماسی شده است افخم در ماه های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که œI برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!’�

کره شمالی نشده توضیح داد کیم شرایطی از جمله به همین دلیل او از دست رفته مارس 15 بزرگداشت سالگرد تولد خود را در اواخر پدربزرگ و کره شمالی بنیانگذار کیم ایل سونگ. این شمالی ترین مهم دولت و سالگرد و کیم تا به حال صرفنظر از این رویداد پس از گرفتن قدرت در اواخر سال 2011 پس از پدرش کیم جونگ ایل مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de