سئول کره جنوبی — دولت کره جنوبی است را رد کرد و شایعاتی که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در وضعیت شکننده به عنوان حدس و گمان در مورد سلامت خود را تشدید ناآرامیها در شمال سکوت در محل خود.

نگرانی وجود دارد به خصوص در سئول و واشنگتن در مورد آنچه اتفاق می افتد به کره شمالی و برنامه هسته ای آن اگر هر چیزی تا به حال اتفاق افتاده به کیم. برای کره جنوبی و ایالات متحده کیم غیبت را به معنای خروج از آنها پرداخته ام با بیش از دو سال گذشته به تلاش برای رسیدن به شمال را denuclearization هر چند مذاکرات متوقف شده در ماه های اخیر.

                                                                                                                                                                                                                       

وحدت وزیر Kim Yeon-chul گفت: یک بسته-درب فروم در سئول که در کره جنوبی “به اندازه کافی هوش به اطمینان می گویم که هیچ غیر معمول تحولات” در رقیب کره شمالی که به عقب تا گمانه زنی ها در مورد کیم سلامت وزارت او گفت:.

وزیر نشان می دهد در روز یکشنبه فروم چه اطلاعات خاص منجر به این نتیجه گیری اما او تاکید کرد که به آن رسیده بود پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق.

شایعات در مورد کیم بهداشت شروع به چرخش پس از او از دست رفته مارس 15 بزرگداشت 108th تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. کیم جونگ سازمان ملل متحد سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی و او تا به حال از دست رفته این رویداد یکی از مهم ترین در شمال, پس با فرض قدرت پس از پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در اواخر سال 2011.

کره شمالی رسانه های دولتی از هیچ اشاره ای کیم سلامت و یا فعالیت های عمومی خود را هر چند آنها گفت که او تا به حال دریافت برخی پیام های تبریک از کشورهای خارجی است. روز دوشنبه کره شمالی با تلویزیون دولتی پخش گفت: کیم فرستاده خود را با تشکر از کارگران و مقامات در یک رفت و آمد مکرر توریستی سایت ساخت و ساز در سواحل شرق.

                                                                                                                                                                                                                       

وحدت وزیر نظر یک تکرار از قبل کره جنوبی گفته است که کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد رسیدگی به امور دولت به طور معمول و غیر معمول فعالیت شده بود شناسایی شده در کره شمالی. کسانی که نظرات اما موفق به برطرف کردن شایعات در مورد کیم.

به عنوان رهبر مطلق یک کشور با یک برنامه سلاح های هسته ای کیم سلامت ماده از علاقه شدید در هر دو منطقه ای و جهانی است. اگر چیزی اتفاق می افتد به کیم برخی کارشناسان می گویند این می تواند منجر به بی ثباتی در کره شمالی.

کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری زودتر گفت: این اطلاعات که کیم شده است اقامت در خارج از پیونگ یانگ کره شمالی پایتخت و وجود داشته است هیچ اضطراری آمادگی سفارش صادر شده توسط شمال نظامی یا حاکم حزب کارگران که به احتمال زیاد ساخته شده اند که اگر کیم بودند واقعا در بیماری جدی است.

روز دوشنبه دولت کره جنوبی ماه Jae-در تکرار یک پیشنهاد برای انجام برخی از اینتر-کره ای پروژه های همکاری مانند یک مشترک ضد coronavirus قرنطینه مبارزات انتخاباتی. ماه نیز گفت: او را در تلاش برای رفاه متقابل “بر اساس اعتماد بین رئیس کیم و من و ما عزم راسخ برای (رسیدن به) صلح است.”

                                                                                                                                                                                                                       

دوشنبه دومین سالگرد ماه اولین نشست با کیم در کره مرز روستای Panmunjom. ماه لیبرال که به نفع یک مذاکره حل و فصل موضوع هسته ای کره شمالی, تسهیل آمریکا-هسته ای کره شمالی دیپلماسی از جمله اولین اجلاس بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم در سنگاپور در ماه ژوئن سال 2018 است.

یک مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: اوایل این هفته که آخرین شایعات در مورد کیم سلامت تغییر کرده است آمریکا ارزیابی اطلاعات به عنوان “حدس و گمان است.”

ماهواره ای, عکس های منتشر شده روز شنبه 38 شمالی یک وب سایت متخصص در کره شمالی مطالعات نشان داد که یک قطار به احتمال زیاد متعلق به Kim شده پارک شده در ترکیب در این کشور در سواحل شرق از هفته گذشته.

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” 38 شمالی گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de