لس آنجلس (CBSLA) – طی هفته گذشته تعداد coronavirus موارد در میان لس آنجلس بهداشت و درمان کارگران و افزایش بیش از 1,000, در حالی که مقامات محلی تایید کرد که روز شنبه برنامه های به آرامی شروع بازگشایی کسب و کار خواهد شد ظرف چند روز آینده.

خریداران راه رفتن در غرب LA بازار کشاورز در سانتا مونیکا کالیفرنیا در 3 مه سال 2020 است. (گتی ایماژ)

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد در حال حرکت به فاز دوم خود را به چهار مرحله بازگشایی طرح که شامل بازگشایی کسب و کار و محل کار است که تلقی کم خطر است زیرا آنها به راحتی می توانید تصویب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“در اواخر این هفته ما در به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ای برای بازیابی در اینجا در L. A. County, و من می دانم که همه ما به دنبال به جلو به بیشتر کسب و کار بازگشایی و بیشتر مردم قادر به بازگشت به کار” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

در ضمن وجود دارد 568 جدید کروناویروس موارد و 28 و میر ناشی از این بیماری بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل موارد به 26,217 و مرگ و میر به 1,256.

در حال حاضر وجود دارد 1,819 فتح کند گرفته شد افراد بستری با COVID-19 در L. A. شهرستان است. 30 درصد از کسانی که در تخت ICU و 17 درصد در هواکش. فرر به ذکر است که شده است وجود دارد ثابت کاهش بستری شدن در بیمارستان.

“ما تعداد افرادی که در بیمارستان بستری هستند و هر روز شده است و کمی پایین تر از آن بود که هفته قبل,” او گفت:. “و ما همچنان به تماشای آن اطلاعات را با دقت مطالعه کنید و ببینید اگر که خبر خوب همچنان ادامه دارد.”

تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در خانه های پرستاری در ادامه به افزایش در نرخ هشدار دهنده.

616 ساکنان L. A. شهرستان نهادی تنظیمات درگذشت coronavirus اکثریت قریب به اتفاق که زندگی در خانه های سالمندان. که حساب برای 49 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است.

نهادی تنظیمات شامل پرستاری ماهر امکانات زندگی کمک امکانات زندان و زندان و پناهگاه های بی خانمان به مراکز درمانی و حمایتی امکانات زندگی.

بعلاوه 2,978 بهداشت و درمان کارگران در L. A. شهرستان در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این یک اضافی 1,010 موارد جدید از دوشنبه گذشته. بزرگ سنبله است که با توجه به افزایش تست در خانه های سالمندان.

در حالی که آزمایش برای کارکنان و ساکنان در پرستاری امکانات حال ramped تا حد قابل توجهی از اواخر سال L. A. شهرستان شروع نمی کند محرومیت بازدید کنندگان به خانه های سالمندان و دیگر نهادی تنظیمات تا آوریل 24. تنها ضروری کارگران در حال حاضر مجاز است.

فرر بستری شده در هفته گذشته است که مقامات در ابتدا به کندی عمل در مهار شیوع بیماری در خانه های سالمندان به دلیل آنها نمی دانستند که COVID-19 گسترش می تواند توسط افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت بودند.

اکثریت قریب به اتفاق موارد مثبت در میان کارکنان بهداشتی درمانی در خانه های پرستاری و بیمارستان با 40 ٪ از تمام موارد در خانه های پرستاری و 30 درصد در بیمارستان.

پرستاران حساب برای 44 درصد از تمام موارد در میان کارکنان بهداشتی درمانی. 7 درصد از تمام کارکنان بهداشتی درمانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 آیا نیاز به بستری.

وجود دارد 15 coronavirus مرگ و میر در میان L. A. شهرستان بهداشت و درمان کارگران است. 12 از کسانی که مشغول به کار در خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

“ما همچنان به همکاری با وزارت بهداشت خدمات به آزمون تمام کارکنان و ساکنان این امکانات” فرر تصریح کرد دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de