• استرالیا شروع به کاهش COVID-19 محدودیت در هفته آینده
  • سالخورده به بخش مراقبتهای کد معرفی خواهد شد برای کمک به تسهیل بازديد
  • ملی کابینه موافقت خود را با از سرگیری جامعه در فعالیت های ورزشی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در برنامه ریزی برای تنبیه چین به عنوان UK ‘گذشته اوج’ از ویروس

با استفاده از عرق یا بزاق به درخشش یک توپ کریکت پابرهنه کاسه و مقابله یا کشتی کج در لیگ راگبی آموزش خواهد بود که آخرین محدودیت برای رفتن زیر یک COVID-19 امن زندگی ورزشی در استرالیا.

جامع توصیه های تولید شده توسط موسسه استرالیا از, ورزش, نقشه مسیر متحده به راه اندازی مجدد جامعه و ورزش حرفه ای اما برخی از عمده بهداشت تغییرات را در محل باقی می ماند طولانی مدت.

هیچ تنظیم تاریخ شروع برای هر یک از مراحل با مقامات بهداشت انتظار می رود به در نظر گرفتن گزینه های در هفته های آینده.

در اولین مرحله از اقدامات آرام ورزش با حداقل تماس از جمله تیر اندازی, دوچرخه سواری, سوارکاری, گلف, قایقرانی, سفر دریایی, گشت و گذار, شنا اجازه داده می شود به رزومه عنوان انفرادی یا جفت فعالیت است.

اما گروه ورزشی مانند نت بال AFL راگبی لیگ اتحادیه کریکت و فوتبال تنها قادر به انجام انفرادی, در حال اجرا, مقاومت, یا آموزش مهارت های.

بازیکنان تنیس می تواند قطار با استفاده از یک ماشین توپ در حالی که basketballers می تواند تمرین تیراندازی hoops و یا پرتاب توپ در برابر دیوار – اما نه به دیگران.

Using sweat or saliva to shine up a cricket ball will be off limits for some time. Picture: AAP
media_cameraبا استفاده از عرق یا بزاق به درخشش یک کریکت توپ خواهد بود از حد برای برخی از زمان. تصویر: AAP

AIS توصیه رویکرد به آموزش باید تمرکز بر روی “دریافت در قطار خارج” به حداقل رساندن تماس های غیر ضروری در تغییر اتاق حمام و سرویس بهداشتی و اجتماعی مناطق.

در مرحله دوم, کاهش, توپ ورزشی خواهد بود و مجاز به انجام برخی از کنترل لگد زدن یا عبور دریل اما هیچ بیشتر تماس فیزیکی.

ورزشی مانند کاراته و جودو خواهد بود و مجاز به انجام “بدون تماس” سایه آموزش با یک شریک مبارزه و یا مربی.

ترین ورزش نمی خواهد بود قادر به به طور کامل از سر تا مرحله سه – وقتی که پابرهنه کاسه مجاز خواهد بود – اما برخی از اجتماعی فاصله توصیه می شود به طور دائم.

توصیه هایی برای جاری محدودیت های موجود برای AFL حفظ گروه و جدایی و نگه داشتن اواسط جلو و پشت بازیکنان از mingling در حالی که برای کریکت درخشان توپ با بزاق دهان یا عرق باید ممنوع است.

این محدودیت نیز باید تقاضای خود را به حرفه ای کریکت و AFL بازیکنان.

مردم باید قادر به بازی, ورزش, اگر در 14 روز گذشته شده اند ناخوش یا در تماس با یک شناخته شده و یا مشکوک مورد COVID-19.

استرالیا محدودیت برای سهولت در عرض یک هفته

استرالیایی ها بسیار موفق بوده اند مسطح coronavirus منحنی آنها را به دست آورده است “در اوایل علامت” با محدودیت برای شروع کاسته شود فقط در یک هفته اسکات موریسون نشان داده است.

نخست وزیر گفت: ملی کابینه دولت و قلمرو رهبران موافقت کرده بود به در نظر گرفتن کاهش سخت تعطیل اقدامات از آوریل 8 – یک هفته زودتر از اصل برنامه ریزی شده که این کمیته به توافق صبر کنید یک ماه قبل از حرکت هر واکنش های.

آقای موریسون گفت: یکی “بحرانی” عنصر در تصمیم گیری تا چه حد محدودیت های نورد شامل چگونه بسیاری از مردم دریافت شده دولت فدرال COVIDSafe برنامه.

COVID-19 restrictions will begin to be eased next week.
media_cameraCOVID-19 محدودیت آغاز خواهد شد به کاهش در هفته آینده.

“آن را به شما و استرالیا به عنوان ما را از طریق این هفت روز آینده,” او گفت:.

آقای موریسون گفت: نصب برنامه بود مانند رفتن به “آفتاب سوزان” بدون پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

پرسید که چه محدودیت می تواند کاسته از جمعه آینده آقای موریسون گفت: یک بررسی گسترده از قوانین در راه است, اما او نمی خواهد “حدس دوم که روند”.

سن ارائه دهندگان مراقبت را دریافت خواهد کرد به اشتراک گذاری از $205 میلیون دلار از دولت فدرال به عنوان یک پرداخت برای حمایت از آنها را با هزینه های اضافی و هزینه های برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر.

ملی کابینه همچنین توافق کردند در یک صنعت کد برای مراقبت از سالمندان بخش کمک خواهد کرد که به منظور تسهیل در بازدید از سالمندان در طول بیماری همه گیر.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: تمام ارائه دهندگان عمده ای را امضا کرده بود تا به کد. “من تا به حال برخی بسیار خوب و گفتگو با برخی از بازیکنان کلیدی در این بخش این هفته … و چیزهایی که آنها در حال حاضر در حال انجام به منظور تسهیل در بازدیدکننده داشته است,” او گفت:.

آن را به دنبال نگرانی های مطرح شده توسط top مقامات بهداشتی است که برخی از خانه های سالمندان به طور کامل ممنوع بازدیدکننده داشته است که بی ارزش آسیب رساندن به سلامت روان سالمندان ساکن و باعث ناراحتی برای خانواده ها.

An industry code for the aged care sector will be introduced to help facilitate visits. Picture: Jane Dempster/The Australian.
media_cameraصنعت کد برای مراقبت از سالمندان بخش معرفی خواهد شد برای کمک به تسهیل بازدیدکننده داشته است. تصویر: جین Dempster/استرالیا.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: موثر نرخ تولید مثل — نشان میدهد که چگونه این ویروس در حال گسترش است — در حال حاضر مفید نیست به ملی کابینه به دلیل تعداد موارد جدید در سراسر کشور بسیار پایین است.

او گفت: افزایش تست شد بسیار مهم برای جلوگیری از یک “موج دوم” از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مجازات چین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید تعرفه های جدید علیه پکن پس از این ادعا وجود دارد شواهد ارتباط coronavirus به یک آزمایشگاه در چین زمین-صفر شهر ووهان.

پرسید: اگر او تا به حال دیده می شود هر چیزی را به او درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود و منشاء شیوع تهمت پاسخ داد: “بله.”

جمهوری خواه است که به طور فزاینده شکایت بیش از پکن را از دست داده و همه گیر شیوع یک موضوع مهم برای نوامبر مجدد انتخابات.

او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است که ما سازمان بررسی شد که چگونه این ویروس برای اولین بار پدید آمده و چه چین انجام داده بود به آن را متوقف کند در حال گسترش به سایر نقاط جهان.

“ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک بسیار قدرتمند تعریف از آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:, و اضافه کرد که یک گزارش می توان به او “در آینده ای نه چندان دور.”

اما حتی به عنوان موضوع همچنان تحت بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر دارای سوء ظن است.

“می تواند آنها را متوقف کرده اند در این باره گفت: حمله به چین برای لغو پروازهای بین المللی خارج از کشور در زمان.

چند نظریه در حال گردش در چگونه این ویروس به نظر می رسد در ووهان از جمله که در آن پدید آمده از بازار فروش حیوانات زنده و یا به طور تصادفی از ووهان آزمایشگاه تحقیقاتی.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند که این رمان coronavirus در چین نشات گرفته بود اما نه انسان ساخته شده و یا طراحی شده.

President Donald Trump speaks in the East Room of the White House. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در شرق کاخ سفید. عکس: AP

فشرده با خبرنگاران در کاخ سفید برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه که او را تا با اعتماد به نفس در مورد یک لینک به آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نمی توانم به شما بگویم که.”

بدون در نظر گرفتن که در آن سرزنش نهفته است برای شیوع تهمت است ramping تا جنگ لفظی با پکن ادعا دوباره در روز پنج شنبه که “چین نمی خواهید برای دیدن من دوباره انتخاب شود.”

توجه است در حال حاضر تبدیل به چه مغلوب ساختن پیشی جستن را در شرایط تهدید به اقدامات تلافی جویانه.

این تنش جدید می آید تنها چند ماه پس از آمریکا و چین در حل و فصل یک جنگ تجاری بوده و نورد بازارهای جهانی است.

تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن شده است که مهمترین آنها مبهم در چه اقدامات او است اما با توجه به تعرفه ها گفت: در حال یک احتمال است.

چین منتشر عجیب و غریب, تصویری

چین دولتی شین هوا اخبار آژانس منتشر کرده است, عجیب و غریب, تصویری, حمله آمریکا در پاسخ به COVID-19 همه گیر در یک حرکت است که مطمئن شوید که برای بیشتر ملتهب و تنش در روابط بین دو ابرقدرت.

این ویدئو منتشر شد یک شبه با عنوان Once Upon a Virus تقلید پیر ما فیلم حلقه تولید و تنظیم شده است به لحن 1960 آمار سرگرم کننده.

در آن دو لگو چهره یک کارگر چینی با یک ماسک دیگر مجسمه آزادی سر و کله زدن بیش از هر کشور در واکنش به شیوع این بیماری همه گیر.

China’s state-run Xinhua News Agency has released a bizarre video attacking America’s response to the COVID-19 pandemic. Picture: Supplied
media_cameraچین دولتی شین هوا اخبار آژانس منتشر کرده است, عجیب و غریب, تصویری, حمله آمریکا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. تصویر: عرضه

اخبار بیشتر

چگونه استرالیا مستند در مقایسه با سایر نقاط جهان

چین ‘رد’ به بخشی که COVID-19 پروب

اروپا به رول ’99 درصد دقیق’ تست آنتی بادی

این فیلم کوتاه به تصویر می کشد چین مسئول شهروند جهانی. در ضمن ما نمایش داده می شود به عنوان یک نادان whinger که نادیده گرفته, چینی, هشدار در مورد آنچه در جریان بود.

این ویدئو نیز که به عنوان حمایت چین از موضع.

استرالیا خواستار رسیدگی به این است که دست زدن به بحران است.

“ما کشف یک ویروس جدید” شروع می شود و چینی ها کارگر.

“پس چه” پاسخ مجسمه آزادی.

این گفت و گو در ادامه با دو چهره استدلال بیش چقدر جدی این ویروس جدید است که آیا مردم باید از ماسک و ماندن در خانه و به طور گسترده ای مورد بحث ویروس آمار و ارقام قبل از مجسمه آزادی پس از اتمام با: “ما درست باشد حتی اگر ما در تضاد با خودمان است.”

که چینی ها شکل پاسخ: “این چیزی است که من دوست دارم در مورد شما آمریکایی ها خود را قوام.”

Coronavirus: Chinese state-run media blasts US response to COVID-19 (Xinhua News)

چینی دولتی شین هوا اخبار آژانس منتشر شد تصویری نخوری ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس.

استرالیا نیروهای خود دریافت COVID-19

پنج نیروی دفاع افسران که قرارداد کوروناویروس در خاورمیانه شده اند خانه پرواز به استرالیا.

پرسنل خدمت در منطقه مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از تعدادی از پیمانکاران محلی شد با این ویروس آلوده. پنج استرالیایی ها همه بدون علامت.

چهار بازگشت به استرالیا در صبح روز جمعه در یک روال دفاع نیروی پرواز و گرفته شد به سلطنتی داروین بیمارستان برای ارزیابی.

پنجم که به تازگی به اتمام استقرار قبلا بازگشت به استرالیا است و در حال حاضر در قرنطینه اجباری در بریزبن.

این نیروی دفاع استرالیا گفت: این تصمیم به آزمایش پرسنل “پس از اطلاع داده است که تعدادی از محلی درگیر پیمانکاران تا به حال آزمایش مثبت”.

آن را می گویند دقیقا همان جایی که افسران آلوده شد.

“دفاع تمام اقدامات لازم در مشاوره با ما ائتلاف شرکای مربوطه میزبان سازمان ملل و استرالیا فدرال و ایالت و قلمرو دولت برای اطمینان از ADF پرسنل دریافت درمان و مراقبت های مورد نیاز” آن گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

ده ها جسد در کامیون ها در خارج از نیویورک FUNERAL HOME

این می آید به عنوان پلیس نامیده می شدند به یک محله بروکلین در نیویورک قصبه بروکلین پس از یک کفن غرق coronavirus متوسل به ذخیره سازی ده ها تن از بدن بر روی یخ در اجاره کامیون و یک رهگذر در مورد شکایت از بوی, مقامات گفت.

محققان که در پاسخ به یک تماس اضطراری در بر داشت که خانه را اجاره کرده بود چهار کامیون به برگزاری حدود 50 بدن به گفته یک مقام پلیس.

هیچ اتهامات جنایی آورده بودند و این رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این تحقیق صحبت به رسانه ها خواست نامش فاش نشود.

A casket is taken to a hearse from a Brooklyn funeral home. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraتابوت گرفته شده است به یک نعش کش از بروکلین کفن. عکس: گتی ایماژ/AFP

این Andrew T. Cleckley Funeral Home ذکر شده بود برای عدم کنترل بو.

خانه قادر بود برای به دست آوردن بزرگتر یخچال کامیون در روز بعد این مقام گفت.

کارگران مناسب در دنده محافظ می تواند دیده می شود در بعد از ظهر انتقال بدن به یخچال کامیون.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio در روز پنج شنبه (به وقت محلی) به نام کفن اقدامات “بی وجدان.”

من هیچ ایده ای در جهان چگونه هر کفن می توانید اجازه دهید این اتفاق می افتد,” Mr د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا کرد که مقامات در صفحه اصلی باید پرسید که دولت خود را تنظیم و یا حتی پلیس شهر برای کمک به اگر آن را تبدیل شدن به غرق.

تشییع جنازه صفحه اصلی “شده اند باید قادر به آن را کشف کردن” او گفت:.

A coffin is taken into the Andrew Cleckley Funeral Home in Brooklyn. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraیک تابوت گرفته شده است به اندرو Cleckley کفن در بروکلین. عکس: گتی ایماژ/AFP

شهر نیویورک خانه های مراسم تشییع جنازه تلاش کرده اند در این شهرستان از اواخر ماه مارس است.

این شهرستان راه اندازی موقت morgues. بیمارستان ها استفاده می شود یخچال تریلر تراکتور خود را به سبد خرید دور های متعدد در یک زمان گاهی اوقات بارگذاری آنها را در نمایش عمومی در پیاده رو. Crematoriums شده است تا حمایت. مدیران مراسم تشییع جنازه در سراسر شهر باید التماس کرد برای کمک به آنها به عنوان اجرا از فضا.

اداره پلیس نیویورک اطلاع وزارت امور خارجه از سلامت آن نظارت خانه های مراسم تشییع جنازه در مورد وضعیت در Andrew T. Cleckley کفن.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز به صحنه رفت.

Police at the scene where dozens of bodies were found in unrefrigerated trucks outside of a New York funeral home. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraپلیس در صحنه که در آن ده ها تن کشته شدند در unrefrigerated کامیون در خارج از نیویورک کفن. عکس: گتی ایماژ/AFP

“در حالی که این وضعیت در دست بررسی است و ما باید آنچه که ما در حال حاضر با کامیون پوشش خیابان ها پر از اجساد” او گفت:.

او گفت: “آن کسانی که راه می رفت که دیدم برخی از نشت و شناسایی بوی آمدن از یک کامیون.”

انگلستان ‘گذشته آن ویروس اوج’

بوریس جانسون گفت: انگلیس در حال حاضر “گذشته اوج” از coronavirus و وعده داده شده یک برنامه گسترده برای پایان دادن به بریتانیا مستند می آیند هفته آینده.

نخست وزیر بریتانیا به رهبری دولت شبانه کنفرانس مطبوعاتی برای اولین بار پس از خود coronavirus مبارزه با او آماده بریتانیا برای هفته بیشتر shutdown برای نگه داشتن نرخ انتقال کم است.

آن را به عنوان آمد انگلستان تلفات رسیده 26,711 در روز پنج شنبه (به وقت محلی) – تا 674 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

بریتانیا در حال حاضر سوم-بیشترین تاثیر را در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا در مجموع مرگ و میر پس از تغییر آن گزارش شامل جامعه و همچنین مرگ و میر بیمارستان در روز چهارشنبه.

A woman has her temperature checked before entering a Chinese supermarket in London’s Soho. Picture: Getty Images
media_cameraدارای درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به یک سوپر مارکت در لندن سوهو. عکس: گتی ایماژ

اما آقای جانسون ساخت اولین حضور خود را در روزانه دولت جلسه پس از نبرد خود را با COVID-19 گفت: وجود دلایلی برای خوشبینی است.

“برای اولین بار ما از گذشته اوج این بیماری … و ما در شیب رو به پایین,” او گفت.

“ما در آینده از طریق پیک و یا به جای ما در آینده بیش از آنچه که می توانست گسترده ای اوج, به عنوان اینکه ما شده است رفتن را از طریق برخی از آلپ تونل.

“و اکنون ما می توانیم نور خورشید و مراتع جلوتر از ما. پس از آن حیاتی است که ما در حال حاضر نیست از دست دادن کنترل و اجرای کف دست زدن به یک دوم و حتی بزرگتر کوه.”

Boris Johnson, in his first media briefing since returning from a battle with coronavirus, said the UK was past its COVID-19 “peak”. Picture: AFP
media_cameraبوریس جانسون در اولین جلسه رسانه پس از بازگشت از نبرد با کروناویروس گفت: انگلستان گذشته بود آن COVID-19 “اوج”. عکس: AFP

دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: نرخ انتقال شد در حال حاضر زیر یک, با کمتر از بستری شدن در بیمارستان و مردم در بخش مراقبت های ویژه.

که با داشتن یک اثر در مرگ و میر کلی ،

“R (نرخ انتقال) است که در زیر یک. ما فکر می کنیم آن بین 0.6 و 0.9 در سراسر کشور. شاید کمی پایین تر در بعضی از نقاط کمی بالاتر از دیگران است, اما آن را در زیر یک در سراسر کشور” وی افزود: با اشاره به تعداد افراد آلوده توسط یک فرد با COVID-19.

London’s usually packed Leicester Square remains quiet. Picture: Getty Images
media_cameraلندن معمولا بسته بندی شده در میدان لستر آرام باقی می ماند. عکس: گتی ایماژ

آقای جانسون بازگشت به کار است و همزمان با افزایش فشار به آسانسور یک مستند که تحمیل شد در اواخر ماه مارس برای قطع تماس نزدیک انتقال ویروس است.

او گفت: “نقشه راه” خواهد بود منتشر شده هفته آینده در مورد طرح دولت برای کاهش محدودیت های پس از نگرانی در مورد اثرات اقتصادی اجتماعی فاصله گرفته است.

“تاریخ و زمان هر فرد اندازه گیری خواهد شد بسیار رانده شده توسط که در آن ما هستند در این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

روسی PM مبتلا به کروناویروس

در همین حال نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin اعلام کرد روز پنج شنبه (به وقت محلی) او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان کشور تعداد مورد تأیید رسید گذشته 100,000 پس از آن بزرگترین افزایش روزانه.

در یک سخنرانی تلویزیونی دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه آقای Mishustin گفت: او را به “رعایت عزت انزوا” به حمایت از همکاران خود را نشان می دهد موقت اقدام PM.

پوتین به سرعت امضا حکم انتصاب معاون اول نخست وزیر آندره Belousov به طور موقت جایگزین.

Russian President Vladimir Putin listens to Russian Prime Minister Mikhail Mishustin, who has tested positive for the coronavirus. Picture: AP
media_cameraولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گوش به نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin که آزمایش مثبت برای coronavirus. عکس: AP

رئیس جمهور مطمئن Mr Mishustin که پیمانکاری COVID-19 “می تواند اتفاق می افتد به هر کس” و هیچ تصمیم های مهم برداشته خواهد شد و بدون ورودی خود را.

“من امیدوارم که شما اقامت قادر به کار” آقای پوتین گفته آقای Mishustin که بالاترین مقام برای تبدیل شدن به آلوده.

“تماس با من به عنوان به زودی به عنوان شما در رسیدن به بیمارستان گفت:” آقای پوتین که منصوب آقای Mishustin در یک تصمیم در ژانویه چیدن قبلا مبهم مالیات رئیس خدمات به جای دیرین برتر دیمیتری مدودف.

آقای پوتین برگزار نمی شود هر چهره به چهره جلسات به صورت هفته با توجه به کرملین سایت و آخرین نشان داده شده در همان اتاق به عنوان آقای Mishustin در مارس 24.

Doctors, wearing special suits to protect against coronavirus, walk after they visit a person suspected of having the virus at an apartment building in Moscow. Picture: AP
media_cameraپزشکان با پوشیدن لباس های خاص برای محافظت در برابر coronavirus, پیاده روی بعد از آنها بازدید یک فرد مشکوک به داشتن ویروس در یک آپارتمان در مسکو. عکس: AP

این می آید به عنوان یک سنبله از 7099 تایید عفونت در 24 ساعت گذشته آورده روسیه در مجموع به 106,498 موارد و 1073 مرگ و میر با توجه به دولت روزانه coronavirus به روز رسانی.

با آن تعداد موارد افزایش چند هزار در هر روز, روسیه در حال حاضر کشور اروپایی ثبت نام ترین عفونت های جدید.

A man shops for alcohol in Moscow. Stuck in cramped flats and struggling with fears of the coronavirus, many Russians are worried about the return of an old demon – alcoholism. Picture: AFP
media_cameraیک مرد در مغازه ها برای الکل در مسکو. گیر در تنگ آپارتمان و مبارزه با ترس از coronavirus بسیاری از روس ها نگران بازگشت از یک شیطان – اعتیاد به الکل. عکس: AFP

آلمان برطرف مستندات

مقامات آلمانی از توافق روز پنجشنبه (به وقت محلی) به بازگشایی زمین بازی کلیساها و نهادهای فرهنگی مانند موزه ها و باغ وحش ها که توقیف شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما به تعویق افتاد و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای استراحت قوانین برای رستوران ها و هتل ها و مهد کودک ها.

آنگلا مرکل گفت: وجود خواهد داشت تفاوت های منطقه ای چون آلمان فدرال ساختار اما هدف کلی باقی مانده است به اطمینان حاصل شود که این کشور سیستم بهداشت و درمان می تواند در مقابله با شیوع.

“تا کنون ما توانسته اند به موفقیت در انجام,” او به خبرنگاران گفت: پس از نشست با فرمانداران آلمان 16 متحده است.

More people have been out and about in Germany. Angela Merkel announced plans to ease the country’s current lockdown. Picture: Getty Images
media_cameraبیشتر مردم شده اند و در مورد در آلمان است. آنگلا مرکل اعلام کرد قصد دارد برای سهولت این کشور در زمان مستند. عکس: گتی ایماژ

“ما باید همه با هم دست آورد های زیادی در هفته های اخیر.” این کشور از 83 میلیون ثبت کرده است تقریبا 162,000 تایید موارد COVID-19 و 6,467 مرگ و میر تا کنون با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. که حدود یک چهارم این تعداد مرگ و میر گزارش شده در بریتانیا و فرانسه و حتی اگر سه کشور مشابه تعداد موارد تایید شده.

طی هفته گذشته آلمان ثبت شده بین 1000 و 1500 مورد جدید یک روز از سال 2000 به هفته گذشته است.

این کشور را موفقیت در صاف جلوگیری از عفونت را برانگیخته خواستار پایان دادن به مستند ویژه از کسب و کار است که مجبور شده اند به دلیل اجتماعی فاصله گرفته است.

خانم مرکل گفت: دولت های فدرال و دولت نمی خواهد تصمیم گیری در بازگشایی هتل ها و رستوران ها در ملاقات بعدی خود را در تاریخ 6 مه که تمرکز بیشتر آرامش بخش قوانین برای مدارس مهد کودک و امکانات ورزشی است.

German Chancellor Angela Merkel praised her people for adhering to lockdowns. Picture: AP
media_cameraآنگلا مرکل صدراعظم آلمان ستایش او از مردم برای پیوستن به مستندات. عکس: AP

“احتیاط این است که نیاز و همچنین چسبیده به اقدامات بهداشتی,” او گفت:. سر از آلمان در کنترل بیماری مرکز صبح روز پنج شنبه تشبیه این بیماری همه گیر به یک ماراتن.

“ما به سادگی نمی دانم چه مدت آن را برای ماراتن به پایان” Lothar Wieler از رابرت کخ موسسه گفت.

آقای Wieler گفت: آلمان شد و در حال حاضر از طریق موج اول این بیماری همه گیر. “اکثر دانشمندان بر این باورند که وجود دارد خواهد بود و موج دوم و شاید حتی یک سوم,” او اضافه شده است.

فدرال و مقامات دولت نیز توافق شده در روز پنج شنبه به گسترش ممنوعیت بزرگ رویدادهای ورزشی و کنسرت و جشنواره ها حداقل تا اوت 31. اما بیمارستان ها اجازه خواهد داشت برای از سرگیری عملیات معمول بود که دستور داد در ماه گذشته پس از داده ها نشان داد یک کافی ذخیره بستری در بخش مراقبت ويژه تخت در کشور است.

هنوز هم مانند جاهای دیگر کارکنان پزشکی در کشور احساس فشار است. “بار است که قطعا به عنوان بزرگ ما باید برای مقابله با یک بیماری بسیار عفونی و درمان رژیم به وضوح تعریف شده است,” گفت: دکتر دانیل Heidenkummer که مسئول نظارت بر درمان COVID-19 بيمار در InnKlinikum Altoetting نزدیکی آلمان در مرز اتریش.

بیمارستان درمان تقریبا 600 بيمار مبتلا به بیماری شدید ناشی از کوروناویروس از اوایل ماه مارس.

محدودیت در بازدید کنندگان به این معنی است که کارکنان باید زمان بیشتری را صرف رسیدگی به رفاه عاطفی از بیماران یک بار که به طور معمول خواهد بود سپرد تا حد زیادی توسط دوستان و خانواده, Dr Heidenkummer گفت.

A woman looks at protective face masks for sale in a Munich shop. Picture: Getty Images
media_cameraیک زن به نظر می رسد در محافظ ماسک صورت برای فروش در مونیخ یک فروشگاه. عکس: گتی ایماژ

خانم مرکل اذعان فداکاری های ساخته شده توسط بسیاری از آلمانی ها به دلیل مستند. اما او هشدار داد در برابر تخلیه نا امیدی در کارشناسان بهداشت که ارائه شده اند گاهی اوقات متناقض مشاوره به دولت و در نتیجه کج و معوج از تصمیم گیری در ماه های اخیر.

“که در طبیعت از ماده” او گفت: با استناد به تجربه خود را به عنوان یک دانشمند قبل از ورود به سیاست بیش از 30 سال پیش.

“به همین دلیل علم بسیار هیجان انگیز است زیرا شما هرگز همان چیزی که دو بار” او گفت:, و اضافه کرد که “ما سیاستمداران وجود دارد به منظور جلب نتیجه گیری.”

– با کارکنان نویسندگان AAP AFP خورشید

در اصل منتشر شده به عنوان ورزشی برای از سرگیری استرالیا به عنوان شل مستند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de