امی عشق تا به حال به ترک ممفیس بیمارستان که در آن او به ارمغان می آورد موسیقی به کودکان به شدت بیمار – او و دیگر کارکنان پشتیبانی می تواند خطر گسترش COVID-19 به این بیماران ضعیف.

اما او مصمم بود: موسیقی نباید متوقف شود.

                                                                                                                                                                                                                       

پس خانه او را تبدیل به یک استودیو ضبط و همکار موسیقی درمانگر Celeste داگلاس و کارآموز ابیگیل Parrish شد تصویری ستاره ها برای کودکان و نوجوانان در سنت جود را کودکان بیمارستان تحقیقاتی که خوراک خود را از انرژی خود ملودی عشق خود را.

‘œLet را حرکت کنید!’� دوست دارم گریه می کند به عنوان او نشسته cross-legged در یک پتو در حیاط خلوت خود.

آنها بازی گیتار و درامز, شیکر و tambourines و عشق سگ در در سرگرم کننده – حتی به عنوان یک چمن زنی همسایه به نظر می رسد کمی متعجب و متحیر.

“ما واقعا هیجان زده می شود با شما امروز حتی اگر ما نمی تواند وجود داشته باشد در فرد’� داگلاس می گوید در اوایل دوران کودکی از راه دور.

هیچ ابزار? هیچ مشکل. عشق انگیزش های خود بینندگان: ‘œJust حرکت در اطراف با ما!’�

آشنا آهنگ های آنها را انتخاب کنید برای کمک به بچه ها با حرکتی ظريف و درشت و مهارت و آگاهی بدن و مشکل دیگر مناطق آنها می خواهم معمولا در این بیمارستان عبارتند از: “œIf شما خوشحال و شما آن را می دانم’� و ‘œOld مک دونالد یک مزرعه بود.’�

                                                                                                                                                                                                                       

برای بیماران مسن تر, عشق, سمت چپ در پشت برخی از ukuleles با دستورالعمل آسان و آهنگ انتخاب از بیست و یک خلبان و سلنا گومز.

سرگرم کننده Danny توماس باز اطفال درمان و بیمارستان تحقیقاتی کودکان با بیماری فاجعه بار در سال 1962. مراقبت رایگان برای همه. از آنجا که بسیاری از بیماران ایمنی بدن دچار کمبود عشق و دیگر کارکنان پشتیبانی در حال کار از راه دور.

بیمارستان دو ساکن درمان سگ ها در وقفه خارج از محوطه دانشگاه به عنوان به خوبی.

‘œWhat ما در حال انجام است پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از ما kiddos و امن نگه داشتن آنها را در همان زمان” عشق گفت.

در بیمارستان این تیم را نگه می دارد در اوایل دوران کودکی گروه موسیقی یک بار در هفته برای کودکان تا 3 سال است.

‘œThat یکی از چیزهایی که من واقعا از دست رفته’� عشق گفت. ‘œWe می خواهم همه با هم و بازی تن و موسیقی فوق العاده بود با صدای بلند.’�

چرخ دنده تعویض شد و یک بیت از یک منحنی یادگیری, او گفت:. مانند ukuleles. درخواست بچه ها به خودشان آموزش ابزار می تواند رفته اند یا راه اما از عشق بود و خوش بینانه است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt واقعا آسان ساز به احساس واقعا موفق با” او گفت:. “شما می توانید علامت تا بخش های مختلف از نوع الت موسیقی شبیه گیتار و بازی آن را بسیار آسان است. حتی با یک انگشت شما می تواند موفق باشد و بازی وتر.’�

عشق نمی توانید صبر کنید برای به روز او می تواند بازگشت به بیمارستان. در عین حال او یک ماموریت است.

‘œMusic است نه لغو’� او گفت:. ‘œWe در حال رفتن به ادامه پخش موسیقی تا زمانی که ما می تواند همه را با هم دوباره.’�

___

در حالی که nonstop اخبار جهانی در مورد اثرات coronavirus را تبدیل به امری عادی, بنابراین بیش از حد داستان در مورد محبت افراد غریبه و افرادی که قربانی برای دیگران. ‘œOne چیز خوب’� است آسوشیتد پرس در ادامه سری منعکس کننده این اعمال محبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de