CBS دسترسی به همه امروز اعلام کرد یک سری دستور برای Star Trek: عجیب و غریب دنیای جدیدبر اساس سال کاپیتان کریستوفر پایک سرنشین دار راس U. S. S. Enterprise. این مجموعه را از ویژگی های فن مورد علاقه های شما از فصل دو تا از ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف, Anson Mount به عنوان کاپیتان کریستوفر پایک, Rebecca Romijn به عنوان شماره یک و Ethan Peck علم به عنوان افسر Spock. این مجموعه را به دنبال خواهد داشت کاپیتان Pike علوم افسر Spock و شماره یک در دهه قبل از Captain Kirk سوار U. S. S. Enterprise به عنوان آنها کشف دنیای جدید در سراسر کهکشان.

سری برتر نوشته شده توسط Akiva Goldsman با داستان توسط Akiva Goldsman, Alex Kurtzman و جنی Lumet. Goldsman, Kurtzman و Lumet خدمت خواهد کرد به عنوان تولید کننده اجرایی در علاوه بر این به هنری آلونسو Myers, Heather Kadin میله Roddenberry و ترور راث. هارون Baiers, Akela کوپر و دیوی پرز خدمت خواهد کرد به عنوان شرکت تولید کننده اجرایی. Akiva Goldsman باقی خواهد ماند یک تهیه کننده اجرایی و بخش مهمی از تیم خلاق در پیشتازان فضا: پیکارد به عنوان به خوبی. سری خواهد بود تولید شده توسط CBS Television Studios, راز مخفیگاه و Roddenberry سرگرمی.

“طرفداران سقوط در عشق با Anson Mount, Rebecca Romijn و Ethan Peck این تصاویر از این شخصیت یاد زمانی که آنها برای اولین بار معرفی شد در ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف فصل گذشته گفت:” جولی مک نامارا معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس برنامه نویسی, CBS همه دسترسی داشته باشید. “این سری جدید خواهد بود یک مکمل به حق رای آوردن یک چشم انداز کاملا جدید و سری از ماجراهای ستاره بازحمت حرکت کردن.”

بررسی کنید در اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de