دولت برای شروع درمان بخش هایی از ایالت ایلینوی برای gypsy moth

SPRINGFIELD بیمار است. — ایلینوی وزارت کشاورزی آغاز خواهد شد درمان بخش هایی از شمال ایلینوی آلوده با gypsy moth مخرب آفت است که بیش از 250 گونه از درختان و درختچه ها است اما جزئی به برگ بلوط.

آغاز و تا روز دوشنبه پایین-پرواز هلیکوپتر در حال برنامه ریزی برای شروع سمپاشی در ساعات اولیه صبح در بخش هایی از DuPage خواهد شد و چشم چرانی, استان ها, آب و هوا اجازه. در مورد 1,442 هکتار خواهد بود درمان با استفاده از BtK به طور طبیعی باکتری های استفاده شده توسط باغبان اداره می گوید که به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست به سموم شیمیایی و مضر برای انسان و یا حیوانات خانگی. دوم نرم افزار اعمال خواهد شد در زیر دو هفته اگر آب و هوا اجازه می دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات می گویند که پروانه ها را ببلعند تقریبا هر چیزی را برگ و سبز و جمعیت زیادی از gypsy moth می توانید نوار گیاهان لخت ساخت آنها را در معرض حشرات و دیگر بیماری است. درختان نیز می میرند به دلیل شدید برگ.

مرحله دوم درمان برگزار خواهد شد در بخش هایی از Jo Daviess, کندال کردهاید و شهرستان در ماه ژوئن را پوشش نزدیک به 25000 هکتار است. هواپیما را دوباره مورد استفاده قرار گیرد و گسترش فرمون, میله تزئيني پشت صندلی GM-آلی که مانع از پروانه ها از پرورش است.

کشاورزی بخش نوشته شده است یک نقشه از درمان سایت و اطلاعات بیشتر آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de