زمانی که او یک دانش آموز کلاس پنجم در زمینه مدرسه ابتدایی در Wheeling, حداکثر Nowry پدر امضا او را برای Wheeling پارک منطقه هاکی طبقه برنامه است.

زمانی که فعالیت موفق به تولید به اندازه کافی متقاضیان که در سال بود لغو شد.

                                                                                                                                                                                                                       

“پس من بعد امضا من برای کشتی” حداکثر گفت.

Nowry واکنش نشان داد و با شادی.

“آن چیزی جدید و خروج,” او گفت:. “وجود دارد همه این بچه های کوچک نورد در اطراف و گرفتن مقدار زیادی از انرژی است.”

Nowry انرژی برای ورزش هرگز مشکلاتی روبرو شد و تا به امروز آن را زنده و لگد زدن بیشتر از همیشه.

Nowry بود به تازگی نام ایالات متحده آمریکا کشتی فرنگی کشتی گیر سال 2019 است و پتانسیل مدال نامزد در بازی های المپیک سال آینده.

او بالا قرار دادن هر متحده کشتی فرنگی, کشتی گیر در نخستین ارشد مسابقات قهرمانی جهان در سال 2019 قرار دادن پنجم در 121 پوند است. او برتر آمریکا کشتی گیر در این وزن است.

Nowry امیدوار است او می تواند به تیم المپیک برای اولین بار.

30 سال Wheeling دبیرستان گراد حالت اول تبدیل شد قهرمان در Wildcats’ تاریخچه رفتن 43-0 و برنده سال 2008 IHSA تاج در 103 پوند است. او مجموعه ای از یک برنامه ضبط با 156 takedowns برای یک فصل.

                                                                                                                                                                                                                       

“هنگامی که شما در سن جوانی هر کس می خواهد به بهترین” Nowry گفت: فکر بازگشت به دبیرستان (لندن در Wheeling و وینستون پردیس در پلتین) و دبیرستان در روز. “شما می خواهید برای ایجاد یک تیم NFL یا تیم المپیک. و قادر به تا حدودی زندگی کردن رویای من در حال حاضر ثابت است انگیزه.”

به همین دلیل Nowry نمی توانید صبر کنید برای مسابقات المپیک که در اصل برنامه ریزی شده برای این آوریل گذشته اما به دلیل COVID-19 همه گیر شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 2021.

“من نزدیک به مسابقات مقدماتی المپیک (دوم در سال 2012 ایالات متحده محاکمه تیم) در سال 2012 گفت:” Nowry یک گروهبان در ارتش و عضو ارتش برنامه ورزشکار کلاس جهانی که او در آن مربیان بسیاری از سربازان در فورت کارسون در کلرادو اسپرینگز.

“چیز نمی تواند به خوبی در سال 2016. من 30 سال در حال حاضر و من احساس رقابت در ایالات متحده در آن طول می کشد کمی طولانی تر به اوج. من فکر می کنم من در پنجره سمت راست در حال حاضر.”

                                                                                                                                                                                                                       

او هنوز هم به خاطر رسیدن به سالهای نوجوانی خود و وارد شدن به بهترین از بهترین.

“جهان تیم قهرمانی المپیک و آزمایشات در ایندیاناپولیس در سال 2003 و پدر من در زمان من و من” Nowry گفت. “ما باید برای دیدن آن بچه ها رقابت برای نقاط بالا. بنابراین من می دانستم که چه اهداف من بودند از سن جوان است. برای دیدن همه بچه ها که من عاشق تماشای در رقابت و سپس در آن سطح بالا ساخته شده من می دانم که در آن من می خواستم برای دریافت به.

“در حال حاضر که من در آن سطح و سن آن را می سازد آن همه کمی بیشتر هیجان انگیز است.”

Nowry هیجان زده بود به گریبان از گرفتن بروید.

اولین مربی باشگاه شد دیو Durlacher که برادر لیندزی بود که همه آمریکایی قبل از برنده یک مدال برنز در سال 2006 قهرمانی جهان و کمک به ایالات متحده برنده کشتی فرنگی جهان تیم عنوان در سال 2007.

“در آن زمان من شروع شد لیندزی شد, کشتی در سطح ارشد بنابراین من می دانستم که تا چه حد این ورزش رفت و در شرایط بین المللی مرحله” Nowry گفت.

در ابتدا Nowry نمی در نظر بگیرید که تا چه حد او می تواند.

“اما زمانی که من ترک بازی فوتبال و بیس بال و شروع کشتی در طول سال در سن جوان که زمانی که رویای بزرگ شد یک هدف و ماموریت من,” او گفت:.

لیندزی Durlacher بزرگ بود الهام.

“برادرش دیو انجام یک کار واقعا خوب برای آموزش اصول و فرار بسیار خوب جوانان برنامه” Nowry گفت. “هر زمان که لیندزی تا به حال برخی از زمان آزاد او می خواهم به کشتی ما اتاق قرار داده و ما را از طریق یک تمرین است.

“وجود دارد می تواند بار من و دوستم خوش شانس بودند که در یک جلسه با لیندزی. او می خواهم اجرا با ما از طریق تمرین در هر دو دوست من در زیرزمین و یا او می خواهم اجرا ما را به شمال غربی (جایی که او مربیگری).”

Nowry با تاکید بر اهمیت محیط اطراف خود را.

“از سن بسیاری از چیزهایی که در سمت راست وجود دارد برای من — مربیان بزرگ و کسی مانند لیندزی فقط رسیدن به نخست خود را,” او گفت:. “او بود از ساختن ارشد تیم جهان و برنده مدال برنز در عین حال او تا به حال زمان برای ما. من در تعامل با او و با دیدن همه چیز اتفاق می افتد برای او درست در مقابل من فقط انگیزه من و من می خواستم به همان اهداف او بود.”

Nowry امیدوار بودم پس از آن اهداف این تابستان. بدیهی است که جدول زمانی تغییر داده شده است.

“ما شده اند در انتظار برای بیش از یک ماه” گفت: Nowry پنج-زمان عضو فرنگی تیم ملی از جمله داشتن شماره 2 رتبه بندی در سال 2012 تا سال 2018 است.

در آغاز ماه مارس Nowry رقابت در تابه-آمریکا, قهرمانی در اتاوا کانادا است. هنگامی که او به بازگشت به ایالات متحده, همه چیز از نوع شروع کند کردن.”

“ما شروع به انجام بسیاری از تمیز کردن در کشتی کج اتاق و تا به حال به محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم ما در آن وجود دارد” Nowry گفت. “مدت کوتاهی پس از آن اتاق بسته شد و پس از آن مرکز آموزش المپیک پایین خیابان بسته است.”

بنابراین در حال حاضر Nowry گفت که او و ورزشکاران او مربیان در حال کار کردن خود به خود و دادن بدن خود یک استراحت کوچک.”

و قبل از اینکه طولانی, Nowry امیدوار است به دادن یکی دیگر از نرم افزار در برخی از المپیک تاریخچه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de