این مقاله تهیه شده با همکاری ProPublica محلی گزارش شبکه. ProPublica یک برنده جایزه پولیتزر غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است.

در سال های پس از ققنوس homebuilders سام هافمن و جک, خرید 160 هکتار مزرعه 30 مایلی شمال غربی شیکاگو در سال 1954 و تقسیم زمین به یک شسته و رفته زیربخش از نیم هکتار بسیاری را ایجاد کرد که به خرس خانواده نام خانوادگی رشد در یک کلیپ ثابت.

                                                                                                                                                                                                                       

پراکندگی آمد قابل ملاحظه ای سریع به هافمن استتس به عنوان بازگشت جانبازان و شهر سابق pats scooped تا میزان متوسطی قیمت خانه در دستگاه تحولات است که مصرف بیش از چشم انداز حومه. در سال 1960 یک سال پس از ایجاد کرد بود گنجانیده شده بیش از 8000 نفر به نام هافمن استتس صفحه اصلی.

ایجاد شد سریع به عقب به سبک شیکاگو پرداخت به بازی سیاست است. در سال 1973 دو شهرداران سابق, Roy M. Jenkins و Edward F. Pinger همراه با چهار امنا در روستای هیئت مدیره به زندان رفت برای پذیرش رشوه در ازای مطلوب منطقه بندی.

در حال ظهور از آن رسوایی در اواسط دهه 1970 هافمن استتس یک شهر با یک بحران هویت. پوشا پنج شهرک و عبور دو کشور را ایجاد کرد تا به حال هیچ سنتی “خیابان اصلی” در مرکز شهر و در آن دانش آموزان در سراسر شش مدرسه در مناطق. آن کمتر از یک منسجم ایجاد کرد از ادغام تقسیم بندی نقطه چین با میادین خرید.

در حالی که این روستا تا به حال تبدیل شدن به یک شکوفایی اگر خواب آلود جامعه اتاق خواب خود را رشد سریع آمد و با یک قیمت: مردم بیشتر به معنای هزینه های بالاتر برای بیشتر خدمات شهری مانند مدارس و پارک ها و پلیس.

                                                                                                                                                                                                                       

این روستا فاقد بسیاری از تجاری پایه مالیاتی برای کمک به پرداخت صورتحساب. مقامات می خواستم برای جذب بیشتر کسب و کار نه تنها به حفظ مسکونی نرخ مالیات پایین اما به مشاغل بیشتر برای مردم محلی است.

آنها با حسادت در Schaumburg خود را به سرعت در حال گسترش همسایه به شرق آن را به عنوان سمان خود را به عنوان اقتصادی نیروگاه از شمال غربی حومه شهر. آن را تا به حال وودفیلد مرکز خرید منطقه را به مقصد مرکز خرید همراه با فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها. آن را با ساختمان های اداری از جمله مقر موتورولا که وارد در سال 1976.

Schaumburg بود بنابراین تراز تجاری با مالیات نقدی که ساکنان آن نیست و حتی محلی پرداخت مالیات اموال تا سال 2009.

هافمن استتس تا به حال یک چیز Schaumburg نیست: هزاران نفر از توسعه نیافته هکتار از زمین. یکی از سایت های موجود نزدیک به 800 هکتار از نورد زمین های کشاورزی بین بورلی جاده و مسیر 59 درست کردن غرب Tollway.

آن را فقط به آنچه سیرز می خواستم.

مدیر عامل ادوارد برنان دنبال شد و در سال 1989 به ترک برج سیرز که تحت سلطه شیکاگو افق به عنوان یک هیچ یک بیش از حد ظریف یادآوری این شرکت و رسیدن به ثروت است. او به دنبال کمتر از گران قیمت و دفتر مرکزی آن در وسیع حومه پردیس. زمین تا به حال به ارزان و بیل آماده است. محل مورد نیاز بود در کنار یک بزرگراه بین ایالتی با به راحتی در دسترس تبادل و نزدیک به فرودگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

رژیم صهیونیستی. James R. Thompson اداره شناسایی هافمن استتس به عنوان یک احتمالی سایت.

جزئیات این معامله به ارزش 261 میلیون دلار در سال 1989 پیچیده هستند.

در ازای موافقت با حرکت آن ستاد به هافمن استتس این شرکت با دریافت یک دولت وعده به صرف بیش از $61 میلیون — مبلغ که بعد از رشد به 80 میلیون دلار — برای بهبود زیرساخت ها است. دولت ساخته شده است دو tollway مبادلات برای اتصال سیرز ستاد به ایالتی 90 و رسیدگی هزاران نفر از وسایل نقلیه است که می تواند در داخل و خارج از این مجموعه در هر روز.

این شرکت همچنین با توجه به 800 هکتار در tollway برای پرداخت $181 میلیون دلار در اوراق قرضه صادر شده توسط هافمن استتس و بودجه با افزایش مالیات بر درآمد در این منطقه است.

این شرکت با استفاده از 200 هکتار برای آن جدید پردیس-مانند ستاد — بیش از 2 میلیون فوت مربع از فضای اداری در پایین پرتاب شده ساختمان با رنگ آبی آینه, شیشه, طراحی شده برای نگه داشتن 5000 تا 6000 کارمند دارد.

بیش از نیمی از اندازه از پنتاگون پیچیده بود خود شامل جهان است. وجود دارد یک تلاقی چند خیابان یا جاده اصلی با یک کافی شاپ, سالن مو داروخانه آژانس مسافرتی و متفرقه فروشگاه.

وجود 1000 صندلی سالن اجتماعات مرکز تناسب اندام و یک کافه تریا و مواد غذایی سریع ناهار خوری است که رقابت بزرگ دادگاه های مواد غذایی یافت می شود در مراکز خرید.

اطراف مقر بود آرام محیط طبیعی بازسازی دشت بومی گیاهان وحشی تالاب ها و دریاچه مانند حفظ و نگهداری استخر.

“آن را تسهیلات” به یاد می آورد ران Culp سیرز’ معاون سابق رییس جمهور و روابط عمومی. “اما شما احساس مثل شما بودند اسیر برگزار شد در نوع مکان از راه دور.”

بر اساس این توافق سیرز برنامه ریزی برای توسعه باقی مانده — نزدیک به 600 هکتار — برای خود. برنامه ای به نام برای یک کسب و کار پارک اضافی ساختمان های اداری و هتل ها و رستوران ها و مغازه ها که مقامات تشبیه به مرکز شهر.

به پرداخت هزینه برای توسعه های جدید دولت و مقامات محلی تاسیس دو مالیاتی ویژه مناطق کشیده شده در اطراف این شرکت دفتر مرکزی شرکت جدید.

یک منطقه تعیین شده و زمین های اطراف سیرز به عنوان یک شرکت دولتی منطقه ارائه شده است که میلیون ها دلار در معافیت مالیات بر فروش مواد ساخت و ساز و هزینه آب و برق.

دوم شد و به نام توسعه اقتصادی منطقه و یا EDA. مالیات بر املاک در منطقه یخ زده بود و از سال 1989 از طریق 2012 زمانی که توافق تمام شده است. درآمد مالیاتی اضافی — مطرح شده توسط رشد ارزش ملک در منطقه که در طول 23 سال دوره — شد اختصاص یافته به پروژه های طراحی شده به دو طرف سود سیرز و هافمن استتس.

مثلا سیرز پرداخت برای جبران اضافی ایجاد کرد هزینه های مرتبط با سیرز’ حرکت از جمله استخدام بیشتر افسران پلیس و آتش نشانان و ساختمان جدید برج آب. درآمد مطرح شده در ویژه مالیات بر منطقه مورد استفاده قرار گرفت به بازپرداخت این شرکت است.

مشابه مناطق اغلب به نام مالیات بر افزایش تامین مالی مناطق و یا TIFs هستند اغلب استفاده می شود برای بهبود رنگ باخته مناطق شهری است. اما هافمن استتس بود راحت حومه طبقه متوسط. بنابراین تامپسون پیشگام یک قانون ویژه ای است که اجازه مکانیزم تامین مالی مورد استفاده قرار گیرد برای سیرز.

اکثر درآمد مطرح شده رفت و به سیرز. بقیه توزیع شد به بیش از یک دوجین دیگر محلی مالیات بدن در توسعه اقتصادی منطقه است. هافمن استتس به تنهایی تضمین $57 میلیون دلار از طریق 2012.

زمانی که EDA منطقه تمام شده در سال 2012 تفکر بود سیرز را جبران تمام هزینه های آن است. دولت های محلی و سازمان های — پس از عملکرد برای بیش از دو دهه بدون افزایش مالیات بر درآمد — به طور ناگهانی دیدن سیل پول جدید با بلند کردن اجسام از مالیات کلاه.

اما در زمان 2012 نورد در اطراف سیرز بود دچار مشکل جدی است. بیش از چند دهه این شرکت از دست داده بود زمین به خرده فروشی دیگر رقبا مانند آمازون و Home Depot. این شرکت تا به حال اخراج دهها هزار نفر از کارکنان و توقیف فروشگاه های خرده فروشی در سراسر امریکا است.

با میلیاردر مدیر صندوق پرچین ادی Lampert به عنوان سهامداران عمده آن سیرز با نزدیک شدن به دولت جدید اگر آشنا تهدید: بدون تمدید قرارداد این شرکت را ترک کند. با وجود این شرکت دلتنگ چشم انداز دولت و مقامات محلی به توافق سیرز’ خواسته است.

آنها تایید شده 15 سال گسترش EDA به ارزش حدود 125 میلیون دلار. دولت توسعه اقتصادی آژانس نیز در لگد 150 میلیون دلار دیگر در حقوق و دستمزد و مالیات اعتبارات از طریق دولت گل سرسبد مشاغل ابتکار توسعه اقتصادی برای یک اقتصاد در حال رشد و یا لبه.

قرارداد جدید مورد نیاز سیرز برای حفظ 4,250 کارکنان.

کارشناسان اذعان دارند که این ممکن است به نظر می رسد بد درک برای ایلینوی و دولت های محلی به جایزه صدها میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و مشوق مالی شرکت مشکل.

اما در روزهای اولیه آن همه بیش از حد آسان به چشم پوشی از علائم هشدار دهنده.

سه روز پس از تامپسون و برنان اعلام کرد معامله اصلی سیرز گذاشته 400 مدیریتی کارکنان. زمان سیرز باز آن مقر جدید در Hoffman Estates در تابستان سال 1992 این شرکت تا به حال ریختن یک گزارش از 1600 مشاغل اداری در ستاد و حذف کرده بودند بیش از 43 ، 000 شغل در سراسر امپراتوری خود را.

این ضرر و زیان چیزی به تار شور و شوق. ایلینوی نگه داشتن سیرز. هافمن استتس شد بز بر روی نقشه.

همه از آن به نظر می رسید بدون هیچ هزینه — رایگان جاده ها و خدمات رایگان.

پیتر Burchard بود 34 ساله ایجاد کرد مدیر هافمن استتس زمانی که این قرارداد امضا شد. او در شمارش خود را به عنوان یکی از مؤمنان واقعی در وعده خود را به نوبه خود به این شهر و کل منطقه را به یک نیروگاه اقتصادی.

امروز Burchard سیرز می گوید حیف و میل یک و نیم میلیارد دلار فرصت است. این شرکت گفت: شارژ بیش از حد برای اجاره و فضای اداری مانع توسعه است.

“آنها حق بیمه در همه چیز به خاطر آن بود سیرز” Burchard گفت. “این نوع از تکبر.”

اما در آغاز ؟

“پتانسیل فقط عظیم” گفت: Burchard در حال حاضر 64. “رویاهای! بالقوه! امکانات!”

معامله: سیرز حیف و میل یک فرصت سابق ایجاد کرد مدیر می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de