آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– روسیه رکورد بیشترین روزانه شمارش از موارد جدید.

– جنبش محدودیت های گسترده در مالزی.

– بیش از 60 ، 000 تایید ویروس موارد در آفریقا است.

___

مسکو ‘” روسیه تعداد coronavirus عفونت صعود به بالای 200,000 پس از آن کمترین روزانه شمارش از موارد جدید.

آمار و ارقام منتشر شد یکشنبه ثبت 11,012 مورد جدید از این ویروس در مجموع 209,688 با 1,915 و میر نسبت به COVID-19.

مقامات روسی می گویند که افزایش شدید در تعداد می توان به افزایش تست حداقل در بخشی.

بیش از نیمی از موارد عفونت و مرگ و میر ثبت شده در مسکو است که باقی خواهد ماند و تحت یک مستند برای بقیه ماه.

___

کوالا لامپور, مالزی, ‘” جنبش محدودیت در مالزی به تمدید چهار هفته تا 9 ژوئن با وجود افت شدید عفونت در کشور است.

نخست وزیر Muhyiddin یاسین می گوید محدودیت های است که با توجه به پایان روز سه شنبه باید همچنان برای جلوگیری از عفونت از خیره کننده در صورت عدم وجود یک واکسن.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت در حال حاضر اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی با شرایط سخت از آوریل 4 برای کمک به احیای آن سخت-آمار اقتصاد است. اما تجمع جرم باقی می ماند محروم با مدارس سینما و عبادت خانه ماندن بسته در حالی که گروه های ورزشی ممنوع است و بین ایالتی سفر ممنوع است.

Muhyiddin می گوید 6.6 میلیون نفر نزدیک به نیمی از کشور را در نیروی کار و بازگشت به کار با این شماره می رود افزایش می دهد.

او عذرخواهی کرد و به قومی مالایی مسلمانان برای disallowing آنها را به بازگشت به زادگاه به مناسبت عید جشنواره در پایان روزه داری در ماه, اما گفت: تجمع 20 نفر اجازه خواهد داشت در همان دولت است. او گفت که دولت همچنین قصد دارد اجازه دهید به عبادت خانه ها کار با اقدامات سختگیرانه به زودی.

مالزی ثبت 6,589 موارد با 108 مرگ و میر.

___

ژوهانسبورگ ‘” آفریقا بیش از 60,000 تایید coronavirus موارد با توجه به چوب خط حساب کردن از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آفریقا CDC می گوید که همه به جز یکی از قاره 54 کشور کوچک لسوتو تایید کرده است موارد ویروس. آفریقای جنوبی است که بیشتر با بیش از 9,400 ثبت شده است.

گسترده کمبود تست ظرفیت همچنان به عنوان یک چالش و به معنی واقعی آمار و ارقام به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

برخی از کشورها در حال کاهش مستندات حتی به عنوان موارد افزایش استدلال مردم را به زندگی و خانواده خود را تغذیه با وجود خطرات.

                                                                                                                                                                                                                       

___

برلین – پلیس در آلمان می گویند ده ها تن از مردم بازداشت شدند در تظاهرات در برابر این بیماری همه گیر محدودیت های پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در روز شنبه.

برلین پلیس گفت: 86 نفر بازداشت شدند و پس از بطری پرتاب کردند ماموران در جریان یک تظاهرات در الکساندر یک میدان بزرگ مرکزی در سابق برلین شرقی. یک افسر مجروح شد و دیگری مجروح شد در یک حادثه جداگانه در مقابل ساختمان رایشستاگ که در آن 45 نفر بازداشت شدند.

در غرب شهر دورتموند به گفته پلیس یک مرد مورد حمله یک خدمه تلویزیون در جریان اعتراض – سومین در آلمان در دو هفته گذشته. 23-در سال ضارب دستگیر شد.

پلیس در نزدیکی کلن ابراز خشم این است که برخی از معترضان در این شهر خواست خریداران برای حذف ماسک خود را هنگام ورود به فروشگاه.

‘œIt به نظر می رسد مانند این مردم هنوز نمی دانستند که این نه فقط در مورد سلامت خود بلکه زندگی دیگران,’� کلن رئیس پلیس گفت:.

با وجود کاهش تدریجی آلمان همه گیر محدودیت در هفته های اخیر تظاهرات در برابر آنها دارای عقاید آوردن هم راست گروه C-لیست مشاهیر و افرادی که بر این باورند که ویروس بی ضرر است یا بخشی از یک توطئه جهانی.

___

سئول کره جنوبی – فرماندار یک استان که در اطراف سئول دستور داد دو هفته خاموش شدن ناگهانی از تمام کاباره ها میزبان میله و مشابه دیگر امکانات سرگرمی در استان به گارد در برابر ممکن است افزایش در coronavirus موارد است.

Lee Jae-myung این گیونگی-دو فرماندار اعلام کرد مراحل یکشنبه یک روز پس از سئول تعطیل بیشتر 2,100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو, در پایتخت به عنوان ده ها تن از تازه عفونت های مرتبط با clubgoers گزارش شده در روزهای اخیر.

استان و سئول فرم سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر سکونت دارند.

در اوایل یکشنبه, کره جنوبی, گزارش 34 ویروس های اضافی را از موارد طی 24 ساعت اولین بار در کشور روزانه پرش مشخص است بالاتر از 30 در حدود یک ماه. مقامات بهداشت گفت که 24 از 34 مورد کسانی که تا به حال بازدید باشگاه در سئول Itaewon سرگرمی محله در گذشته چند روز و یا افرادی که در تماس با آنها بعد.

موارد جدید مربوط به Itaewon باشگاه مطرح نگرانی که شیوع در کره جنوبی ممکن است افزایش دوباره پس از نشان دادن یک روند رو به پایین برای هفته ها.

___

دهلی نو – هند کشتی جنگی نیروی دریایی حمل سرخپوستان رشته در مالدیو به دلیل coronavirus مستند است لنگر انداخت در بندر کوچی یک شهر بندری در جنوب ایالت کرالا.

فهم Jalashwa با 698 بازگشت شهروندان هند در کشتی اول کشتی می رسند یکشنبه به عنوان بخشی از هند گسترده بازگشت از ماموریت. هند نیز با استفاده از حامل های ملی هوایی هند برای بازگرداندن هزاران رشته شهروندان از ایران و انگلستان و جاهای دیگر در آسیا است.

دریا و هوا به مسافران متهم شده اند کرایه به بازگشت به هند است. صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان هند را امضا کرده اند تا اضافی برای بازگشت سفرهای برنامه ریزی شده در این ماه.

هند مستند وارد هفته ششم سهشنبه هر چند برخی از محدودیت ها شده اند کاسته برای خود اشتغالی افراد قادر به دسترسی به حمایت دولت برای بازگشت به کار. هند گزارش کرده است 60,829 موارد مثبت از جمله 19,357 بهبود بیماران و 2,109 مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی رئیس جمهوری پیشنهاد خود را به کره شمالی به طور مشترک در مقابله با بیماری های عفونی مانند COVID-19 بیماری معتبر باقی می ماند هر چند شمالی نشده پاسخ داد.

رئیس جمهور ماه Jae-در جمع خبرنگاران گفت: روز شنبه که او معتقد است که شمال این رنج œvarious مشکلات’� بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

ماه نمی استادانه درست شده. خود جاسوسی آژانس اخیرا قانونگذاران گفت این ویروس همه گیر منجر به شدت کاهش شمالی را در تجارت خارجی و ایجاد وحشت خرید در پیونگ یانگ شمال پایتخت.

ماه می گوید او سعی خواهیم کرد برای متقاعد کردن کره شمالی به قبول پیشنهادات خود را برای آشتی پروژه پس از همه گیر تثبیت شده است. ماه پیشنهاد کرده است که اتصال قطع و راه آهن از سرگیری reunions خانواده تقسیم توسط جنگ و ارسال کره جنوبی گردشگران را به کره شمالی.

کره شمالی مصرف شده است شدید ضد ویروس قرنطینه مراحل اما صبورانه ادعا شده است وجود ندارد تنها یک مورد از coronavirus در قلمرو آن است. بسیاری از کارشناسان خارجی در حال شک و تردید از شمال را ادعا می کنند.

___

واشنگتن – سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci قرار داده شده خود را در قرنطینه پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 دیگری استارک یادآوری است که حتی یکی از این کشور را امن ترین ساختمان ها توسط سیستم ایمنی بدن از ویروس.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو برجسته نیروی کار تبدیل شده است در سراسر کشور شناخته شده برای خود را ساده و مستقیم به توضیحات عمومی در مورد کوروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. همچنین quarantining دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا, استفان هان.

Fauci موسسه گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 ادامه خواهد داد و به آزمایش می شود به طور منظم. آن اضافه شده است که او در نظر گرفته شده است در ‘œrelatively کم خطر’� بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض و که او می تواند ‘œtaking اقدامات احتیاطی مناسب’� به کاهش خطر ابتلا به تماس های شخصی در حالی که هنوز انجام وظایف خود. در حالی که او را به ماندن در خانه و telework, Fauci را به کاخ سفید, اگر به نام و هر احتیاط این موسسه گفت.

Redfield خواهد بود ‘œteleworking برای دو هفته آینده’� پس از آن مشخص شد او یک ‘œlow قرار گرفتن در معرض خطر’� به یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

فقط چند ساعت قبل غذا و داروی آمریکا تایید کرد که هان آمده بود در تماس با کسی که تست مثبت بود و در قرنطینه برای دو هفته آینده. او آزمایش منفی برای ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de