آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

-پوتین گسترش روسیه shutdown آوریل 11.

-چین برگزار خواهد شد نشست سالانه خود را تشریفاتی مجلس نشست اواخر ماه آینده

فرانسه-هدف برای 700,000 آزمون هر هفته شروع ممکن است 11.

فرانسه-اسپانیا فاش مستند خروجی.

مکزیکو سیتی – مکزیک داخلی وزارت اصرار شهرها و ایالات متحده برای جلوگیری از قرار دادن موانع و حکومت برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به عنوان صدها نفر انجام داده اند.

این گروه در بیانیه ای گفت شنبه که چنین اقداماتی نقض حقوق اساسی مانند حق آزادی حرکت و استدلال کرد که دولت های محلی ندارد و این سازمان برای تصویب آنها.

‘œThe بهداشت و درمان اضطراری تلقی نمی شود یک وضعیت اضطراری و یا تعلیق حقوق,’� گروه نوشت.

گروه گفت: در یک گزارش که تقریبا 20 درصد از شهرداری دولت حدود 340 را قرار داده تا پست های بازرسی و یا فیلتر برای محدود کردن جنبش مردم. بیشتر متمرکز شد همراه این کشور در سواحل که در آن بسیاری از شهرهای ساحل تلاش کرده اند حذف مسافران که ممکن است گسترش coronavirus.

                                                                                                                                                                                                                       

ده ها تن از شهرها را تصویب کرده اند حکومت و حداقل سه کشور در 31 متحده را تهدید به دستگیری افرادی که اطاعت نمی اجتماعی فاصله گرفته است.

___

پکن – چین تصمیم به برگزاری نشست سالانه خود را تشریفاتی مجلس در اواخر ماه آینده و پس از به تعویق انداختن آن برای هفته ها به دلیل شیوع کروناویروس.

رسمی شین هوا اخبار آژانس روز چهارشنبه گفت کنگره خلق ملی خواهد باز در پکن در 22 مه با توجه به تصمیم گیری ساخته شده توسط آن کمیته دائمی که دستگیره ترین امور قانونگذاری خارج سالانه دو هفته جلسه کامل بدن.

تدویر جلسه کامل که شامل حدود 3000 عضو نشان می دهد چین در حال رشد اعتماد به نفس است که آن را تا حد زیادی غلبه بر این بیماری همه گیر است که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

این جلسه شامل آوردن نمایندگان از سراسر کشور با هواپیما و قطار به پکن جایی که آنها برای اولین بار ملاقات به گوش دولت این کشور نشانی از برتر لی کچیانگ نشسته شانه به شانه در سالن اجتماعات عظیم در تالار بزرگ مردم است.

آن روشن نیست از این گزارش که آیا نمایندگان خواهد بود در ملاقات با فرد یا عملا و وجود دارد هیچ کلمه ای در هر جلسه کنگره نهاد مشورتی است که در حدود همان زمان.

___

کوالالامپور مالزی – مالزی وکلا و فعالان حقوق بشر ابراز نگرانی از صدور حکم متخلفان از این کشور به ویروس مستند. مالزی که 5,851 عفونت و 100 مرگ و میر را دستگیر کرده است بیش از 21000 نفر از بخشی از مستند شروع 8 مارس.

متخلفان جریمه یا حبس تا شش ماه. این روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها زندانی شده اند اما تعدادی صادر شده اما احکام زندان اعم از چند روز تا چند ماه است.

نوار شورا که نشان دهنده برخی از 15,000 وکلا خواست دادگاه به خلق و خوی عدالت با شفقت به عنوان آن را شامل نمی شود جرم و جنایت خشونت آمیز. نوار جمهور سلیم بشیر در بیانیه ای گفت که incarcerating متخلفان افزایش خطر انتقال ویروس در دادگاه و در حال حاضر شلوغ زندانها.

در حالی که ايميل مستند نه آرامی باید گرفته شود, بشیر گفت: “œsending متخلفان به زندان درمان است که بدتر از این بیماری است.’�

این بار نیز گفت: آن مختل شد بیش از موارد اختلاف در صدور حکم بین مردم عادی و کسانی که با نفوذ است. مالزی و معاون وزیر بهداشت در روز سه شنبه شد اجازه دهید با یک 1,000 ringgit ($229) خوب برای داشتن یک ناهار جمع آوری و در یک مدرسه مذهبی.

در مقابل یک دانشجوی دانشگاه محکوم شد و به مدت هفت روز در زندان و 1000 ringgit خوب برای خروج از خانه او را به یک کیک به دوست پسر خود. او چهره اضافی دو ماه در زندان اگر او نتواند به پرداخت جریمه. دیده بان حقوق بشر گفت: مالزی باید اسامی متخلفان آن را به عنوان ضد تولیدی به کاهش ویروس گسترش یافته است.

اگر چه مالزی گفت: ایجاد بازداشت موقت امکانات برای مستند متخلفان آن گفت: مالزی باید به جای استفاده از این امکانات اضافی به منظور کاهش ازدحام در آن موجود زندانها.

___

پکن – چین روز چهارشنبه گزارش داد یک پرش در وارداتی موارد coronavirus اما هیچ جدید و میر ناشی از این بیماری را باعث می شود.

از 22 مورد جدید, 21 آورده بودند از خارج از کشور و یک نتیجه از انتقال محلی در جنوب صنعتی استان گوانگدونگ ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است. چین منبع در سراسر جهان همه گیر در حال حاضر فقط 647 ثبت موارد COVID-19 همراه با بیش از 1000 نفر تحت قرنطینه و نظارت برای موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین به ثبت رسیده و در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,858 موارد است. مقامات آرامش اجتماعی فاصله محدودیت اما باید نگهداری سخت قرنطینه قوانین در کسانی که از خارج یا سایر نقاط کشور به دفع موج دوم ویروس موارد به عنوان تابستان روش.

___

پارک ملی دنالی و حفظ آلاسکا – مقامات افتتاح بخشی از 92 مایل جاده به پارک ملی دنالی و حفظ در آلاسکا است.

در اوایل این ماه در پارک با استناد به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط مقامات دولتی در پاسخ به coronavirus نگرانی های بسته و دسترسی به جاده ها است. این محدودیت باید پس از اصلاح شده است و خدمات پارک های ملی گفت: این جاده باز خواهد شد به نشانگر مایل 12.

باز کردن بیشتر از جاده ها است انتظار می رود به عنوان شرایط و نیروی انسانی اجازه می دهد آژانس گفت: در یک نسخه.

دولت در هفته گذشته کاسته محدودیت در سفر در آلاسکا به اجازه می دهد برای فعالیت های تفریحی. در هنگام سفر تنها اعضای خانواده باید در یک خودرو و توقف در طول راه ها به حداقل برسد.

این پارک ملی است که حدود 240 مایلی شمال لنگرگاه است.

___

سازمان ملل متحد – سازمان ملل و شورای امنیت اقدامات پس از بحث در مورد وضعیت انسانی در ونزوئلا در پشت درهای بسته, اما آن اعضای اتحادیه اروپا هشدار coronavirus همه گیر ‘œrisks داشتن یک ویرانگر تاثیر انسان در یک کشور دست و پنجه نرم با در حال حاضر قبر اقتصادی و اجتماعی و انسانی وضعیت.’�

بیانیه ای توسط, فرانسه, آلمان, بلژیک, استونی سابق و عضو شورای لهستان صادر شده پس از نشست روز سه شنبه تصریح کرد نگرانی های خود را ‘œabout به شدت رو به وخامت بحران در ونزوئلا و آن را بی ثبات جلوه در سراسر منطقه از جمله آن شدید انسانی عواقب.’�

اعضا اشاره کرد اتحادیه اروپا بزرگترین کمک کننده به ونزوئلا بحران انسانی, ‘œproviding بیش از نیمی از بودجه’� و آنها خواستار افزایش تلاش ها برای پاسخ به این کشور با کمبود بودجه روبرو انساندوستانه.

___

واشنگتن – رئیس امنیت داخلی و امور جانبازان ادارات در حال دفاع از خود در واکنش به شیوع کروناویروس.

در یک بیانیه مشترک این سازمان ها می گویند که کار کرده اند با FEMA به کشتی 4.3 میلیون ماسک ماسک و 1 میلیون فولاد ماسک همراه با 1.5 میلیون دستکش و 14,000 صورت سپر و امکانات در سراسر کشور است. آنها می گویند اضافی 1 میلیون فولاد ماسک کشتی خواهد شد در این هفته.

و همچنین ساخته شده از 1500 حاد و مراقبت های ویژه تخت های بیمارستانی موجود به غير جانباز بیماران و کمک به ارائه پشتیبانی به دولت جانبازان خانه های خصوصی و خانه های سالمندان.

___

لس آنجلس – Los Angeles County گزارش شده 59 جدید COVID-19-مرگ و میر ناشی از بالا بردن تعداد را به 1000.

‘œLA شهرستان آمار غم انگیز نقطه عطف از 1000 نفر در حال مرگ از COVID-19,’� شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. ‘œPlease می دانید که اگر شما در حال عزادار از دست دادن عزیزان که فوت کرده اند از COVID-19, افکار و دعاهای ما با شما ، خانواده و دوستان خود.’�

Los Angeles County, پرجمعیت ترین با 10 میلیون نفر نیز گزارش داد 597 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 20,976.

تعداد مرگ و میر در نهادی تنظیمات رز به 462 و اکثریت بودند ساکنان پرستاری ماهر امکانات این شهرستان گفت.

___

فورت لادردیل فلوریدا. – پس از انتظار بیش از یک ماه به بیکاری نرم افزار پردازش بسیاری از فلوریدا شوکه شده بودند در این هفته برای پیدا کردن واجد شرایط بودن خود را رد کرد و حتی زمانی که آنها فکر می کردند که تا به حال ملاقات مورد نیاز است.

دولت اتصال سایت به بررسی وضعیت ادعا پایین بود برای تعمیر و نگهداری بیش از آخر هفته بیشتر خسته کننده هزاران نفر در انتظار کمک های پس از از دست دادن شغل خود را به دلیل کسب و کار تعطیلی ناشی از شیوع کروناویروس. آن عمل نامنظم دوشنبه با بسیاری از کاربران با گرفتن مکرر پیام های خطا.

بسیاری از کسانی که در زمینه دولت را منسوخ سایت در ماه مارس شده اند در انتظار پنج یا شش هفته با ادعای خود را در گیر در حال بررسی وضعیت است. بسیاری از آنها تلقی فاقد شرایط لازم در این هفته با وجود اعتقاد آنها ملاقات کرده بود مورد نیاز از جمله مدارک از قبل درآمد.

___

بوستون – نزدیک به 70 ساکنان بیمار با کروناویروس فوت کرده اند در یک مرکزی ماساچوست صفحه اصلی پیری جانبازان. دولت فدرال و مقامات در حال تلاش برای کشف کردن آنچه اشتباه رفت و در مرگبارترین شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در آمریکا

در حالی که مرگ و میر در کشور-اجرای هولیوک سربازان خانه همچنان به صعود مقامات فدرال در حال بررسی این که آیا ساکنان محروم بودند مراقبت های پزشکی مناسب در حالی که دولت بالا دادستان است تصمیم گیری را به اقدام قانونی.

شصت و شش جانباز ساکنان که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده اند گفته مقامات دوشنبه و علت دیگر مرگ ناشناخته است. یکی دیگر از 83 ساکنان و 81 کارکنان باید آزمایش مثبت است.

خانه سرپرست که قرار داده شده در مرخصی اداری است در دفاع از خود پاسخ و دولت را متهم به مقامات ادعا دروغ آنها غافل از این دامنه مشکل وجود دارد.

___

نایروبی, کنیا – کنیا وزیر کشور فرد Matiangi اعلام کرده ممنوعیت حرکت به داخل و خارج از آفریقا بزرگترین اردوگاه های پناهندگان در یک اندازه گیری برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

وزیر بیانیه را ارائه نمی دهد جزئیات اما به کمک سازمان مراقبت گفت: این اردوگاه دارای ظرفیت برای مقابله با شیوع احتمالی ویروس.

مراقبت در بیانیه ای گفت که Dadaab اردوگاه پناهندگان در کنیا و شرق دارای یک مرکز قرنطینه برای 2000. آن را تا بیش از 270,000 پناهندگان عمدتا از سومالی و بیشتر از 20 ، 000 پناهندگان زندگی با جامعه ميزبان.

Kakuma اردوگاه در کنیا شمالی میزبان 60,000 پناهندگان عمدتا از جنوب سودان.

___

آگوستا مین – مین آغاز خواهد شد بازگشایی اقتصاد در مراحل این هفته در یک برنامه است که بلند پروازانه تر از بیشتر از بقیه سخت ضربه شرق.

دولت را گسترش گسترده اقامت در خانه سفارش تا مارس 31 اما همچنین شروع محدودیت های بلند جمعه گفت: رژیم صهیونیستی است. جانت میلز حزب دموکرات. مرحله اول را به دسترسی ساکنان به خدمات شخصی مانند آرایشگران و رانندگی-در کلیساها. بعد مرحله به گسترش در سراسر تابستان را بازگشایی رستوران ها و هتل ها و اردوهای تابستانی و میله های زندان است.

مین گزارش شده بیش از 1000 مورد از این ویروس و بیش از 50 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de