لاگونا بیچ (CBSLA) — در حال انجام coronavirus همه گیر را مجبور به لغو 2020 لاگونا بیچ جشنواره هنرهای هنرهای زیبا نشان می دهد و مراسم مجلل از کارشناسی ارشد.

“ما امیدوار بودیم و تلاش ما برای باز کردن درب ما در این تابستان اما متاسفانه ما نشان می دهد که تبدیل به یک قربانی از COVID-19” دیوید پری, جشنواره هنرهای هیئت مدیره رئیس جمهور گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “تصمیم به لغو ما نشان می دهد که نمی شد به آرامی گرفته شده. اما با توجه به این بی سابقه ای در برابر ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام دهد.”

سازمان دهندگان گفت: این حوادث ارائه شد infeasible با توجه به اجتماعی-دورى و دیگر دستورالعمل های بهداشتی با هدف جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

هنرمندان است که مجموعه ای را در هنر نمایش خواهد بود یک نقطه تضمین شده در سال آینده را نشان می دهد و مراسم مجلل از استادان عملکرد “ساخته شده در امریکا” را به جای آن برگزار می شود در تابستان 2021.

سازمان دهندگان گفت: آنها بررسی امکان مجازی نمایشگاه هنری است که می تواند در دسترس ساخته شده بعد از این تابستان.

کسانی که خریداری بلیط برای رویدادهای خواهد بود تماس گرفت در مورد گزینه های خود را از جمله اهدای بلیط خود را به این سازمان برای یک شانس برای برنده شدن یک پیاده روی در نقش 2021 مراسم مجلل.

(کپی رایت© 2021 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de