در سواحل جنوب کالیفرنیا چندین تانکر نفت را تبدیل آبهای اطراف این کشور بزرگترین بندر پیچیده به یک شناور پارکینگ. قبل از اخیر دوباره بجای اول برگشتن این بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با بیش از عرضه نفت خام مجبور رکورد افت قیمت بنزین در مارس معنی کشتی است که مایل سفر به بندر هیچ جا برای خالی کردن.

“ما باید پر از مخازن ذخیره سازی در پالایشگاه در کالیفرنیا” صنعت نفت تحلیلگر استاد ایرج Ershaghi گفت: CBS News’ کارتر ایوانز.

او گفت: ترافیک بود و تنها به دلیل “وجود دارد هیچ فضای بیشتری برای ذخیره سازی نفت است.

“وجود دارد به طور کلی جمعیت از سه به پنج تانکر خارج وجود دارد در حال انتظار برای در آمد” کاپیتان پوست گوساله و بره Louttit که مانیتور پورت ترافیک دریایی ارز از جنوب کالیفرنیا گفت.

در جمعه, مه 1, CBS News, مشاهده حداقل 21 تانکر — برخی از حامل یک میلیون بشکه نفت خام — بیکار نشسته.

Louttit گفت که “تقریبا سه گانه” تعداد کشتی های آنها را در یک روز عادی. او گفت: آنها معمولا حرکت را از طریق کشتی به سرعت به دلیل وجود تقاضا برای آن.

پس از اقامت در خانه سفارشات منجر به کاهش شدید رانندگی تقاضا برای گاز کاهش یافت. به جای Louttit مشاهده ده ها تن از کشتی های دریایی معادل یک کنترل ترافیک هوایی در برج.

“ما آنها را از bumping به هر یک از دیگر با تماشای آنها را بر روی صفحه نمایش ما. درست مثل وجود ترافیک خطوط در جاده ها وجود دارد, ترافیک خطوط در اقیانوس, کشتی همه آنها را داشته باشد,” او گفت:.

Louttit گفت: آنها تا به حال اطلاعات یکی از تانکرهای ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که از آغاز ماه جولای به تخلیه شود.

با برخی از پالایشگاه های نفت در حال حاضر مجبور به تعطیل استاد Ershaghi گفت که او نگران چه اتفاقی می افتد زمانی که اتومبیل در حال عقب در جاده ها است.

“همه ناگهانی شما بالا برود و شما لازم نیست که پالایشگاه عملیات شما نمی باید از این ظرفیت است. خوب میخوای باید کمبود,” او گفت:.

Ershaghi گفت: این امر هنوز هم هزینه پول برای حفظ کشتی شناور دریایی تا آن نقطه رسیده است.

“کسی را برای رفتن به آن پرداخت و آن را به شما و من” او پیش بینی کرد. “اما شما فقط امیدوارم که اگر آنها را به ماندن در اینجا برای یک ماه, دو ماه, سه ماه, هیچ چیز را برای رفتن به اتفاق می افتد به آنها.”

U. s. Coast Guard کاپیتان ربکا Orr است که مجموعه ای را به فرماندهی بخش که شامل پورت در حال حاضر مشغول نظارت بر کشتی ها برای “هر چیزی غیر معمول است.”

با استفاده از رادار و ارتباطات صوتی گارد ساحلی است که قادر به پیگیری که در آن تانکر قرار دارد. گشت قایق در آب و هلیکوپتر در بالای یک لایه امنیتی است.

“این لنگرگاه است که همه در اطراف ما هستند هنوز باز تفریحی کشتی ترافیک” Orr گفت. “اگر ما یک گشت حمل و نقل هوایی از یک هلیکوپتر ما می توانید ببینید که اگر وجود دارد هر چیزی که به نظر می رسد غیر معمول است.”

به عنوان شلوغ به عنوان پورت به نظر می رسد این تانکرهای شناور دریایی تنها نیمی از فضای موجود با توجه به Orr.

“بنابراین ما باید مقدار زیادی از اتاق را برای این کشتی ها,” او گفت:.

تقاضا برای گاز انتظار می رود که به عنوان بخشی از کالیفرنیا اقتصاد آغاز می شود بازگشایی جمعه. با توجه به کسانی که گارد ساحلی اعضای گشت بندر آن می تواند هفته به پاک کردن ترافیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de