(CBSLA)- لس آنجلس قوچ دچار سوپر باول بازنده لعنت سال گذشته رگرسیون از نایب گم برگشتی در سال 2019.

وجود دارد هزاران دلایل رگرسیون. از تاد Gurley تولید فرو بردن به Jared Goff مبارزه برای دفاع در نظر گرفتن یک گام به عقب همه عوامل در یک 9-7 پایان برساند. اما گذشته از عملکرد تیم در بازی وجود دارد همچنین بهبود گسترده ساخته شده توسط San Francisco 49ers که رفت از 4-12 به 13-3 و یک سوپر باول ،

این Niners نه به ذکر است Seahawks و کاردینالز به نظر نمی رسد کاهش یافته است و در همه این offseason معنی این بخش به احتمال زیاد خواهد بود بسیار دشوار است یک بار دیگر. ترین پیروزی های اخیر در مجموع باید 49ers در مجموعه 10.5 برنده Seahawks دوم در 9.5, قوچ سوم در 8.5 و کاردینالز آوردن عقب در 7.5.

SportsLine NFL تحلیلگر کنی سفید نگاه کرده است و در آن بالغ دیده می شود چه در این تیم انجام داده اند در رایگان آژانس و پیش نویس و او احساس قوچ بهترین ‘بیش’ بازی رهبری به سال 2020 فصل است.

“من قوی ترین در طول بازی خواهد بود که لس آنجلس قوچ را دوباره در این سال گفت:” در مصاحبه با CBS محلی کتی جانستون. “هشت و نیم برنده است که همه در آن است. این تیم که در سوپر باول دو سال پیش. آنها همه از خود قطعات اصلی بازگشت. من می دانم که تاد Gurley است که در حال حاضر در آتلانتا اما واقعا پشت در حال اجرا هستند یک سکه ده. آنها را به کارفرمایی Jared Goff که تا به حال در یک سال گذشته سال است. من فکر می کنم او خوب جستن به عقب.”

Goff را تکمیل درصد و yardage بالغ را نشان نمی دهد یک dropoff فصل گذشته. نه این است که او touchdown رای و touchdown-به-رهگیری نسبت که پسرفت. بعد از ریختن حرفه ای-32 TDs در سال 2018 در مقابل 12 interceptions او انداخت فقط 22 touchdown عبور می کند در سال گذشته و 16 interceptions. اما به عنوان سفید توضیح می دهد که حتی در یک سال این تیم آمد به دنبال بسیار جامد با معیارهای خارج از یک منطقه خاص.

“جرم خود را هنوز هم در رتبه پنجم NFL در متری در هر بازی در یک ميانه اساس و دفاع از خود بود شماره 10 گفت:”. “آنها یکی از معدود تیم هایی است که تا به حال هر دو جرم و دفاع در 10 صفحه. خود را در خط حمله کاهش یافت و کمی در سال گذشته آنها رتبه 22. خود سوپر باول سال خود را در خط حمله رتبه شماره چهار. جایی در میان است که این تعداد در حال رفتن به سقوط. من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بهبود توسط خط, بهبود, با Goff. هشت و نیم از جمله تعداد کم. من آنها را ثابت در نه و نیم به بیش از.”

اعطا قوچ طرفداران خواهد شد توجه داشته باشید این تیم نکرده بود که برای تقویت خط حمله این offseason. این سازمان را دوباره ثبت 38 ساله چپ مقابله با اندرو Whitworth, اما آنها انتخاب فقط یکی lineman در پیش نویس (Clemson گارد Tremayne Anchrum در 7 دور). آنها اضافه کردن سه linemen به عنوان undrafted رایگان عوامل اما تیم امید به عنوان یک مدعی حذفی به احتمال زیاد نمی تواند با تکیه بر undrafted بچه ها به آنها را به postseason.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد در این فهرست و این سازمان خطاب به برخی از آن بزرگتر خروج (Gurley, Jenna آشپز) در پیش نویس است. به طور کلی یک چیز مطمئن است. NFC غرب به نظر می رسد به یک جاده ناهموار به postseason یک بار دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ru