سانتا آنا (CBSLA) — یک سوم-مهاجم بود به اتهام حمله به یک ارواین افسر پلیس در حالی که گفته شکستن را به یک کسب و کار فقط روز پس از آزادی از زندان در $0 وثیقه توسط یک منصوب دادگاه کمیساریای که زیر آتش برای انتشار هفت معرض خطر مجرم جنسی به تازگی.

(اعتبار: نارنجی شهرستان کلانتر)

راسل پل Parson, 39, لس آنجلس, از زندان آزاد شد در تاریخ 14 آوریل در تعهد خود را پس از شفاعت نه گناه به جرم تعداد هر یک از دزدی و سرقت با قبل از سرقت از یک وسیله نقلیه. با توجه به اورنج کانتی, دادستان منطقه در اتاق کار پارسونز تا به حال به نظر می رسد قبل از اورنج کانتی دادگاه کمیسر یوسف Dane سه بار از آوریل 8 به اعتراف به گناه نیست به کل از هفت جنایات در ارتباط با سه جداگانه دزدی و سرقت موارد است.

مقامات می گویند آن را فقط پنج روز بعد که پارسونز حمله ارواین یک افسر پلیس است که در پاسخ به یک زنگ خاموش در یک کسب و کار تجاری. افسر مجبور به استفاده از یک تیزر به زانو در آوردن پارسونز در سفارش به دستگیری او با توجه به دفتر دادستان منطقه که گفت یک تیز تبر سر و جنگی به سبک چاقو بدست آمد در صحنه.

“ما نمی توانیم اجازه همه گیر جهانی مخالف عقل سلیم” اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر در بیانیه ای گفت. “این افسر به حال به مبارزه برای زندگی خود را در برابر یک جنایتکار خطرناک است که باید پشت میله های زندان و رایگان برای ارتکاب جرم و جنایت بیشتر.”

این پارسونز دستگیری دومین بار است که اسپیتزر اتحاد لعنتی کمیسر Dane برای عموم آزاد محکوم felons در دولت-تلاش گسترده ای برای کاهش اهل بیت جمعیت در اورنج کانتی زندان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در روز سه شنبه اسپیتزر با صدور یک هشدار است که مرد دانمارکی منتشر شده بود هفت پرخطر جنسی مجرم حتی اگر آنها قبلا ساخته شده تلاش برای حذف و یا رشوه دادن با دستگاه های ردیابی.

Dane است قادر به پاسخ به انتقاد زیرا از یک کانن اخلاق منع قضات یا کمیسیون از اظهار نظر در مورد. اما یک اورنج کانتی مدافع و یک فولرتون وکیل آمد به Dane دفاع به تماس اسپیتزر انتقاد “ریاکارانه” از آنجا که کمیسیون نمی تواند در دفاع از خود است.

وکیل می گویند Dane داوطلب شده است به انجام arraignments شده است و کار هر روز از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر

“اگر من قاضی در خانه با خواندن این مطلب من قصد دارم به فکر می کنم من قصد دارم برای قرار دادن گردن من در خط” مدافع شارون Petrosino گفت.

فولرتون وکیل ژاکلین گودمن یک رهبر ملی و دولت وکیل مدافع سازمان گفت: اگر اسپیتزر نمی مانند احکام او می تواند آنها را به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بالاتر است.

“او در تلاش برای ارعاب قاضی و تمام نیمکت با تماس با نام مامور قضایی که انجام می دهند چیزی جز اعمال خود را تشخیص مناسب و در پی دستور رئیس دادگستری” از دولت به دیوان عالی کشور مرد خوب گفت.

همانطور که برای پارسونز — که در حال حاضر برگزار می شود 250.000 دلار وثیقه — او را به اتهام دزدی و دریافت اموال به سرقت رفته مقاومت در یک اجرایی خرابکاری و بودن در جایی که وجود دارد مواد کنترل شده با توجه به دفتر دادستان منطقه. او را رو در مجموع 13 جنایات و دو جنحه در ارتباط با منازل به قصد سرقت در مارس 29, مارس 31 مارس 2, 19 آوریل و مارس 4 مورد سرقت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net