لس آنجلس (CBSLA) — عمده شرکت های هواپیمایی اعلام تغییرات به شیوه های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ضمن فقط چند مسافران دیده می شد در فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

“این عجیب و غریب به دلیل آن را مانند نرمال سفر گفت:” کانی Pubbada. “همه بسیار محتاط و آنها با پوشیدن ماسک.”

جت آبی, آمریکا, دلتا, ایران, غرب, و سایر شرکت های هواپیمایی به زودی نیاز به تمام مسافران خود را برای پوشش بینی و دهان در طول پرواز به کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مسافران در برخی از شرکت های هواپیمایی را نیز مجبور به پوشیدن ماسک در چک در و دروازه مناطق.

“پرواز های کارگری خواستار شدند آن خدمه پرواز گفت: هی ما وجود دارد پرواز در هر روز است. ما در حال به خطر انداختن زندگی ما” گفت: حمل و نقل هوایی نگار برایان Sumers.

Sumers است که یک مقام ارشد حمل و نقل هوایی کسب و کار ویرایشگر برای Skift می گوید شرکت های هواپیمایی در حال پرواز 90-95 ٪ کمتر از آنها انتظار داشتند که در این زمان از سال و با کمتر از 10 درصد از صندلی های پر شده است.

“شرکت های هواپیمایی در بسیاری از مشکل در اینجا,” او گفت:. “این بدترین فاجعه برای شرکت های هواپیمایی پس از تاریخ حمل و نقل هوایی.”

در پاسخ به شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به مسافران با نشان دادن روش های جدید برای تمیز کردن مانند اسپری کابین با مواد ضد عفونی کننده و به طور مداوم پاک کردن مناطق عمومی و یا اطلاع رسانی به مردم در مورد چگونگی گردش هوای پردازنده.

“من احساس نمی امن پرواز در حال حاضر من نیاز به صبر کنید حداقل دو ماه صبر کنید ببینید چه خبر است” گفت: هوگو Bañulos Westchester.

هواپیمایی کارشناسان انتظار یک ماه-بهبودی طولانی که در آن مسافران احساس می کنید به اندازه کافی امن به گله و برگشت به فرودگاه.

“من فکر می کنم آن را کاملا به احتمال زیاد به خصوص در طول سه یا چهار سال است که مردم را نمی خواهد به عنوان بسیاری از سفرهای به عنوان آنها استفاده می شود به” Sumers گفت. “من همچنین فکر می کنم در دراز مدت مردم عشق به پرواز, آنها همیشه دوست داشتم به پرواز آنها عشق به رفتن در تعطیلات. شاید در هفت سال ما را فراموش کرده ام این اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de