این سال را به پنج امتیاز جاز جشنواره خواهد بود مجازی

برای نزدیک به دو دهه, پنج امتیاز, جاز, جشنواره, جشن, تاریخچه محله یک بار لقب “هارلم از غرب است.” در حالی که این رویداد معمولا برگزار می شود در سالن های متعدد در اطراف پنج امتیاز در سه شنبه سوم مارس این سال را به جشنواره ارائه خواهد شد و عملا با دنور هنر و سالن و کوه های راکی رسانه های عمومی در تلویزیون و رادیو و آنلاین.

دو رویداد ساعت ارائه خواهد شد از 6 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 16 در یک ایالت پخش تلویزیونی در کوه های راکی PBS مدت دو ساعت در رادیو نشان می دهد در KUVO جاز 89.3 از 8 به 10 p. m., جریان, در kuvo.org و به عنوان یک بر روی تقاضا ویدئو رویداد از طریق دنور هنر و سالن و همچنین از طریق کانال های رسانه های اجتماعی. KUVO نیز بازی بخش از جشنواره های گذشته در مارس 16.

“این شهرستان گسترده صورتی که در محبوبیت رشد کرده و حضور و غیاب و آن را مانند یک آینده برای دوستداران موسیقی در تمام سنین است. بهترین راه برای نگه داشتن حزب است برای همه ما به هم آوردن این جشنواره را به خانه خود اتصال شما به ما پنج امتیاز از همسایه ها و مردم در سراسر شهرستان.” گفت: کارلوس Lando مدیر کل از KUVO, در بیانیه ای. “ما به خصوص خوشحال است که دولت تمام خواهد شد بخشی از این پنج امتیاز جشنواره جاز در این سال!”

مجازی رویداد به نمایش گذاشتن, گذشته, حال و آینده از پنج نقطه محله اجرای موسیقی محلی جاز باند, کمدی, شاعران اعضای جامعه و سرگرمی های دیگر از جمله دایان ریوز هازل میلر بن Markley بزرگ, باند, Ritmo, جاز, لاتین, از CCJA جاز هنر فرستادگان (دانش آموزان از کلرادو هنرستان موسیقی جاز هنر), JoFoKe aNem ران مایل کوارتت, زهره کروز و 5 اشاره گر جاش آبی, Denver, کمدی, سالن بابی LeFebre شهردار Michael B., Hancock, زنجبیل سفید Brunetti, کاندی Cdebaca میزبان تامارا, بانک, Arturo گومز, کارلوس Lando نیکی Swarn (یک.k.یک. Amerykah جونز) و بیشتر.

“برای نزدیک به بیست سال, پنج امتیاز, جاز, جشنواره, جشن, موسیقی, فرهنگ و ریشه های این محله تاریخی” توضیح دنور شهردار Michael B., Hancock, در بیانیه ای. “پنج امتیاز فستیوال جاز است که واقعا در روح دنور فرهنگی چشم انداز – آوردن در دسترس و فراگیر هنر, فرهنگ و خلاقیت به مردم دنور. حتی اگر ما نمی قادر خواهد بود برای جشن گرفتن با هم در فرد در این سال از طریق این رسانه مجازی ما قادر به جمع آوری به عنوان یک دوستدار موسیقی را به جامعه و ارتباط با مردم که ممکن است به طور معمول قادر به حضور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de