• مغلوب ساختن پیشی جستن پشت 15 دقیقه ویروس آزمون با وجود منفی کاذب
  • 113 سال زنده می ماند coronavirus
  • تماس برای مالیات, صنعت, اصلاحات بوت
  • سگ و گربه آلوده با ویروس در هلند

نزدیک به 100,000 استرالیا مشغول به کار در مواد غذایی خدمات و اسکان صنعت تنظیم شده برای به دست آوردن اشتغال در چند هفته آینده به عنوان محدودیت سهولت و ایالات متحده بازگشایی اقتصاد خود را.

وزارت خزانه داری تجزیه و تحلیل به دست آمده توسط این آخر هفته استرالیا تخمین می زند 98,200 مشاغل ترمیم خواهد شد در خدمات مواد غذایی و مسکن در مرحله اول از ملی کابینه را در سه مرحله coronavirus طرح بازیابی.

وزارت خزانه داری همچنین پیش بینی 337,900 پیشخدمت, نوار, کارکنان, سرآشپزها, فروش دستیاران و دیگر استرالیایی شاغل در سراسر صنعت – بیش از یک سوم از نیروی کار خود را – به عقب خواهد بود در ماه ژوئیه.

Bar staff making drinks at the Rio, Summer Hill, in Sydney. Picture: James Gourley
media_cameraنوار کارکنان ساخت نوشیدنی در ریو, تابستان, تپه, در, سیدنی. تصویر: James گورلی

آخر هفته استرالیا گزارش afurther 25,100 حمل و نقل پستی و انبارداری صنعت کارگران 15,000 کارگران ساختمانی و 19,700 مردم در, حرفه ای, علمی و فنی بخش خدمات از جمله حسابداران وکلاء دامپزشکان و طراحان گرافیک – انتظار می رود به کار دوباره توسط ماه آینده.

بارها و رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی 10 تا 20 شام در یک زمان در این آخر هفته در NSW, Queensland عمل و قلمرو شمالی فقط یک شروع است.

می آید یک هفته پس از Morrison دولت اعلام کرد که این فرایند سه مرحله ای.

نخست وزیر اسکات موریسون نشان داد وجود دارد می تواند فرصت هایی برای گردشگری داخلی اپراتورها به ارزش حدود $20bn در حالی که مرزهای بین المللی را بسته و استرالیا تعطیلات در خانه.

خزانه برآورد می آیند بعد از اداره آمار استرالیا گزارش روز پنج شنبه که حدود 600,000 شغل از دست داده بودند و ساعت کار کاهش 9.2 درصد در ماه آوریل به عنوان اجتماعی فاصله معرفی شد در سراسر کشور به پهن کردن coronavirus منحنی.

وجود دارد در حال حاضر حدود 1.6 میلیون استرالیایی در کارجویان پرداخت و حدود شش میلیون نفر تحت پوشش JobKeeper.

آن را نیز می آید به عنوان استرالیا گزارش داد که بالاترین تعداد coronavirus موارد تقریبا در یک ماه – دو در کوئینزلند هشت در نیو ساوت ولز و 20 در ویکتوریا

مغلوب ساختن پیشی جستن پشت 15 دقیقه ویروس آزمون با وجود منفی کاذب

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان کرده است و هیچ نگرانی در مورد سریع coronavirus آزمون کاخ سفید شده است با تکیه بر برای اطمینان از ایمنی خود را با وجود داده های جدید نشان می دهد که ممکن است بازگشت بی اندازه سهم منفی کاذب.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک شبه ابراز اعتماد به نفس خود را در آزمون از Abbott Laboratories, پس از یک مطالعه مقدماتی توسط دانشگاه نیویورک گزارش محققان با مشکلات آن است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاونان او شده اند با استفاده از 15 دقیقه تست برای هفته ها در حال حاضر حاکی از آن است که یک “تغییر بازی” به سعی کنید به نگه داشتن کاخ سفید پیچیده امن است.

غذا و دارو اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه آن را بررسی داده های اولیه نشان می دهد ابوت آزمون می توانید تعداد زیادی از COVID-19 موارد دروغ پاکسازی بیماران آلوده.

Donald Trump has backed a 15-minute virus test, which the White House has relied on to ensure his safety. He is pictured next to First Lady Melania Trump as they leave after a Presidential Recognition Ceremony in the Rose Garden of the White House in Washington. Picture: Mandel Ngan/AFP
media_cameraدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است 15 دقیقه ویروس تست که کاخ سفید متکی است برای اطمینان از ایمنی خود را. او که در تصویر در کنار بانوی اول Melania Trump به عنوان آنها را ترک پس از انتخابات ریاست جمهوری به رسمیت شناختن مراسم در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن است. تصویر: مندل فا نگن/AFP

“ابوت است که یک آزمون بزرگ است و بسیار سریع تست” آقای ترامپ گفت: در یک باغ گل رز رویداد برجسته تلاشهای دولت خود به توسعه یک واکسن برای ویروس.

“و آن را همیشه می تواند بسیار به سرعت در حال دو بررسی می شود.”

سریع گرد و خاک استفاده می شود روزانه در کاخ سفید برای تست Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کلیدی کارکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر بازدید کننده به کاخ سفید پیچیده است که می آید در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

آزمون نیز استفاده می شود برای توجیه بیشتر کارکنان کاخ سفید تصمیم به پوشیدن ماسک تا زمانی که به آنها دستور داد به انجام این کار در اوایل این هفته.

اخبار بیشتر

که در آن استرالیا قادر خواهد بود برای تعطیلات اول

بریتنی شوک قرنطینه bod

ما به پرتغال پس از فلج خرده فروشی اطلاعات

آقای ترامپ می گوید دولت ایالات متحده نیز همکاری با کشورهای دیگر به سرعت توسعه یک واکسن برای جلوگیری از عفونت با کروناویروس در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای توزیع آن پس از یک آماده است.

در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید آقای ترامپ ابراز امیدواری کرد واکسن خواهد بود در محل قبل از پایان سال گفت: دولت خود را بسیج نیروهای خود برای دریافت یک واکسن توزیع شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در امر سرمایه گذاری در همه بالای coronavirus واکسن نامزدها و گفت: یک لیست شده است محدود به 14 پتانسیل امیدوار کننده واکسن با یک طرح برای محدود کردن بیشتر است.

کارشناسان هشدار داده اند که این امر به احتمال زیاد به 12 تا 18 ماه و یا بیشتر برای دریافت یک واکسن آماده برای مردم است.

113 سال زنده می ماند CORONAVIRUS

یک 113 ساله اسپانیایی زن می گوید: او “احساس خوب” پس از جان سالم به عفونت کرونا ويروسی.

ماریا Branyas شناخته شده به عنوان “فوق العاده کاتالان مادر بزرگ” اجتناب توسعه شدید COVID-19 علائم و تا به حال آخرین تست دوباره منفی.

Ms Branyas متولد شد و در سن فرانسیسکو در تاریخ 4 مارس سال 1907 بعد از خانواده اش مهاجرت به مکزیک و پس از آن ما است.

او در حال حاضر مستقر در شمال شرقی اسپانیا کاتالونیا منطقه ای که در آن او زندگی می کند در شهر الت.

“تا آنجا که به سلامت من, من احساس خوبی با این مسائل کمی هر کس که ما مسن, اما من احساس می کنم خوب” Ms Branyas EFE گفت این هفته از او پرستاری صفحه اصلی که در آن تعدادی از ساکنان بد افتاده و فوت ناشی از این ویروس جدید است.

رسانه های محلی می گویند حداقل 17 ساکنان از خانه سالمندان مشکوک فوت کرده اند پس از در حال توسعه نشانه های مرتبط با COVID-19.

با وجود فقیر او شنوایی و بینایی Branyas گفت که او آگاه بود از این بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 27000 زندگی در اسپانیا.

“این یک تراژدی است,” او گفت:.

“از آنجا که تنها تعداد کمی از مردم به نظر می رسد که از کجا آمده است, چگونه آن را به اینجا رسیدیم و چرا.”

خواستار RAX, صنعت, اصلاحات راه اندازی مجدد

سابق وزیر خزانه داری به نام برای مالیات و صنعتی اصلاحات به راه اندازی مجدد اقتصاد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا گزارش John Fraser دهکدهای را تحسین موریسون دولت و مدیریت بحران از جمله فراخوان خود را برای پرس و جو به ریشه های خود را.

به بحث در مورد آنچه که دولت می تواند انجام دهد برای احیای رشد افزایش مییابد آقای فراسر توصیه می شود ساخت و آن را “ساده تر برای کسب و کار به استخدام و آتش” و حمایت سابق خزانه دار پیتر Costello تماس برای تسریع در وضع قانون کاهش مالیات.

آقای فراسر شد وزیر خزانه داری برای 3½ سال طول ابوت و Turnbull دولت.

“این است که به وضوح در مورد آن کسب و کار خواهد بود مایل به استخدام افراد اگر آنها می تواند خلاص شدن از آنها را اگر آن کار نمی کند” او گفت:.

“و من خوشحال هستم که نخست وزیر پرچم او نمی خواهید برای رفتن در مسیر افزایش هزینه به جای تمرکز بر کاهش مالیات است.”

آقای فریزر نظرات در آمد یک هفته زمانی که نمایشگاه کار کمیسیون اظهارنظر اینکه افزایش حداقل دستمزد را باید به تعویق افتاده برای کسب و کار ویران COVID-19 و در JobKeeper برنامه.

سگ و گربه آلوده با ویروس در هلند

مقامات تایید کرده اند یک سگ و سه گربه در هلند آلوده شده است با جدید کروناویروس اولین تایید موارد مربوط به خانه و حیوانات خانگی در کشور.

سگ اعتقاد بر این بود آلوده شده است توسط مالک آن وزیر کشاورزی Carola Schouten گفت.

“این مهم است که صاحبان خانه حیوانات خانگی به دنبال این مشاوره: بيماران مبتلا به COVID-19 باید به عنوان یک احتیاط اجتناب از تماس با حیوانات” Schouten گفت: در نامه ای به مجلس است.

“حیوانات بیمار متعلق به مردم با COVID-19 نگهداری باید در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.”

ماه گذشته تعدادی از minks در مزرعه ای در جنوب هلند بودند پیدا شده است با آلوده coronavirus.

Schouten گفت: 11 گربه که زندگی در نزدیکی مزرعه مورد آزمایش قرار گرفتند و سه به توسعه آنتی بادی ها به ویروس نشان دادن آنها به آن بود. هیچ یک آزمایش مثبت برای زنده عفونت است.

سگ به عنوان یک دختر 8 ساله آمریکایی بولداگ که صاحب حال COVID-19. سگ پایین قرار داده شد در 30 آوریل به دلیل مشکلات تنفس شدید و یک نمونه خون نشان داد که آن را تا به حال طراحی و توسعه آنتی بادی ها به ویروس.

در ماه فوریه یک سگ در هنگ کنگ که صاحب حال coronavirus آزمایش “ضعیف مثبت” برای ویروس.

از جان گذشته ما چشم از 3 تریلیون ویروس امداد لایحه

ایالات متحده دموکرات کنگره تحت فشار قرار دادند بزرگترین coronavirus امداد لایحه هنوز به سمت رود خانه عبور روز جمعه به وقت محلی یک 3 تریلیون دلار ($A4.7 تریلیون) کرگدن آنها گفت: محاصره کشور به شدت نیاز دارد اما جمهوری خواهان به نام نفخ انتخابات سال لیست آرزو.

مجلس نانسی پلوسی گفت: این قانون است که دموکرات ها’ باز کردن در ارائه آنچه که انتظار می رود به شکوفه به مذاکره با کاخ سفید و رهبران کنگره از هر دو طرف.

در یک صحنه که تبدیل به خونتان آشنا از آنجا که این ویروس در زمان برگزاری کم جمعیت خانه اتاق بود نقطه چین با اعضای و مشاوران با پوشیدن ماسک محافظ هر چند برخی از جمهوری خواهان شد.

خانم پلوسی لبه دور از هر کسی که پا در نزدیکی او.

New York Governor Andrew Cuomo speaks during a coronavirus Briefing At Northwell Feinstein Institute For Medical Research in Manhasset, New York. Picture: Getty
media_cameraفرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول یک coronavirus جلسه در Northwell فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی در منهست, New York. عکس: گتی

این لایحه خواهد خیط و پیت کردن تقریبا $1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی و ارائه پول بیشتر برای ویروس تست و به پرداخت خط مقدم اضطراری کارگران است. این امر تجدید $1,200 ($A1872) پرداخت نقدی برای افراد و گسترش اضافه شده 600 دلار ($A936) هفتگی بیمه بیکاری پرداخت می شود در طول بیماری همه گیر.

خانم پلوسی لود شده این لایحه با کشت دموکراتیک اولویت های, از جمله کمک های مالی برای پوشش پرداخت اجاره بها و قبوض آب و برق, “hazard pay” برای کارگران ضروری و کمک به هزاران نفر از شهرداری دولت دست و پنجه نرم کردن با تضعیف درآمد و مقررات کمک به رای دهندگان بازیگران برگه های رای توسط پست الکترونیکی و افزایش کمک های غذایی به افراد کم درآمد است.

چند جمهوری خواهان شد و انتظار می رود به این لایحه رای دهند.

این قانون می آید که این کشور همچنان به مبارزه با سلامت و بحران اقتصادی ناشی از این ویروس بسیار مسری است که ادعا کرده بیش از 85,000 زندگی در ایالات متحده و باعث حداقل 36 میلیون نفر به از دست دادن شغل خود.

نیویورک مستند تمدید

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرده است که دولت stay-at-home منظور که تعیین شده بود به پایان می رسد, جمعه, این است که توسعه یافته تا ژوئن 13.

“هر دو مربوط به سفر موارد و جامعه مخاطب انتقال COVID-19 ثبت شده در ایالت نیویورک و انتظار می رود برای ادامه” فرماندار منظور اجرایی می گوید در ادامه “ایالت نیویورک در مکث” سیاست که در محل قرار داده شد در ماه مارس ،

“همه مکانیسمهای اجرایی توسط دولت و یا دولت های محلی همچنان باید در نیروی کامل و اثر آن تا ماه ژوئن 13, 2020, مگر اینکه بعد تمدید و یا اصلاح شده توسط یک آینده اجرایی سفارش,” او اضافه شده در سفارش امضا شده در روز پنج شنبه.

با معیارهای روند در مسیر درست کومو این هفته اعلام کرد که مرکزی نیویورک تبدیل شده بود پنجم دولت 10 مناطق اقتصادی به واجد شرایط برای مرحله اول بازگشایی هنگامی که ایالت مکث سفارش مجموعه به پایان برسد در نیمه شب جمعه.

چهار دیگر مناطق – شمال کشور, ردیف جنوبی, the Mohawk Valley و انگشت دریاچه – در حال حاضر واجد شرایط توسط جلسه تمام هفت دولت معیار در بیمارستان پذیرش در دسترس تخت تست و ردیابی.

مجله پزشکی معتبر انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجلات پزشکی منتشر کرده است یک سرمقاله که در آن تا حد زیادی مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اثرات مخرب این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده و در تماس های عمومی برای رای دادن به یک رهبر جدید در انتخابات آینده.

این مقاله به نقل از hobbled مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: “بودجه به CDC برای مدت زمان طولانی شده است موضوع را به محافظه کار سیاست است که به طور فزاینده فرسایش آژانس توانایی به کوه و موثر و مبتنی بر شواهد بهداشت عمومی پاسخ.”

The Lancet journal has called on the American public to vote President Donald Trump out of office. Picture: AP
media_cameraلانست مجله نامیده می شود در آمریکا به رای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، عکس: AP

“دولت است که با وسواس گلوله سحر و جادو – واکسن ها و داروهای جدید و یا یک امید است که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند. اما تنها یک قدم اتکا اساسی بهداشت عمومی اصول مانند آزمون ردیابی و جداسازی را ببینید اضطراری به پایان آورد و این نیاز موثر ملی آژانس بهداشت عمومی. CDC نیاز به یک مدیر است که می تواند رهبری را بدون خطر بودن سکوت و که ظرفیت های فنی منجر به پیچیده امروز تلاش” سرمقاله می گوید.

“قوی CDC مورد نیاز است برای پاسخ به بهداشت عمومی تهدیدات داخلی و بین المللی و برای کمک به جلوگیری از آینده اجتناب ناپذیر همه گیر” سرمقاله همچنان ادامه دارد.

“آمریکایی ها باید یک رئیس جمهور در کاخ سفید آمده ژانویه سال 2021 خواهد شد که درک کنند که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی.”

اروپا بازگشایی مرزها به عنوان ویروس را کند می کند

آلمان و دیگر کشورهای اروپایی که در آن coronavirus گسترش آهسته در حال حرکت بودند جلوتر جمعه با آرامش و مرز محدودیت.

اسلوونی است که به تدریج کاهش سخت مستند اقدامات اعلام کرد که گسترش این ویروس در حال حاضر تحت کنترل است و اتحادیه اروپا ساکنان در حال حاضر می تواند وارد از اتریش و ایتالیا و مجارستان.

آلمان ضمن آماده شد برای باز کردن مرز خود را به طور کامل با لوکزامبورگ در نیمه شب و افزایش تعداد گذرگاه باز از فرانسه و سوئیس و اتریش.

در شمال اروپا, استونی, لتونی و لیتوانی حذف محدودیت های مسافرتی بین کشورهای بالتیک که استونیایی نخست وزیر Juri Ratas به نام “گام دیگری به سوی زندگی عادی است.”

Workers in protective gear sanitise beneath the baroque sculpted bronze canopy of St. Peter's Baldachin inside St. Peter's Basilica, at the Vatican. Picture: AP
media_cameraکارگران در دنده محافظ پاکسازی زیر باروک مجسمه برنزی تاج از سنت پیتر Baldachin در داخل کلیسای سنت پیتر در واتیکان است. عکس: AP

اتریش و سوئیس نیز در حال حرکت پیش رو با کاهش برخی از مرز محدودیت

ایتالیا مجموعه ای اجازه می دهد تا سفر در سراسر کشور از ژوئن 3, با توجه به پیش نویس یک فرمان دیده می شود خبر داد.

پیش نویس فرمان که هنوز هم می تواند اصلاح شود و قبل از آن تایید شده است نیز گفت: تمام سفر در داخل جداگانه ایتالیایی مناطق اجازه داده می شود از مارس 18.

و بالی می تواند بازگشایی به گردشگران در ماه اکتبر به لطف موفقیت در کنترل شیوع کروناویروس دولت می گوید.

A health worker collects a man's blood sample for the coronavirus antibody test in Bali, Indonesia. Picture: AP
media_cameraیک کارگر بهداشت جمع آوری یک نمونه خون برای coronavirus آزمایش پادتن در بالی, اندونزی. عکس: AP

از جمعه بالی گزارش شده بود 343 coronavirus موارد و چهار مرگ و میر بسیار پایین تر مرگ و میر در مقایسه با 16,496 موارد و 1076 مرگ و میر در اندونزی.

اگر عفونت منحنی ادامه داد: برای بهبود گردشگری وزارت به دنبال احیای مقصد و انجام کار تبلیغاتی برای برخی از نقاط کشور از جمله بالی بین ماه های ژوئن و اکتبر Ni Wayan گیری Adnyani از وزارت گفت: در روز جمعه.

بخشی از بازگشایی از این مناطق است که همچنین شامل شهر یوگیاکارتا و Riau islands در استان ممکن است در ماه اکتبر آغاز شد, او گفت:.

ویروس هل آلمان به رکود اقتصادی

Coronavirus همه گیر دارای نوک آلمان به رکود داده های رسمی نشان داد جمعه با اروپا اقتصاد رنج آن شدیدترین فصلنامه انقباض در بیش از یک دهه به عنوان مستند اقدامات شروع به نیش می زنند.

اقتصاد آلمان کاهش 2.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 آمار فدرال آژانس Destatis گفت: تماس چهارم در سه ماهه کاهش “بدترین پس از بحران مالی جهانی” در سال 2009.

Tables and chairs stand outside of a restaurant after the reopening at the old town in Dresden, eastern Germany. Picture: AP
media_cameraمیز و صندلی ایستاده در خارج از یک رستوران پس از بازگشایی در شهر قدیمی در درسدن آلمان شرقی. عکس: AP

آژانس هم تجدید نظر شده آن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رقم برای سه ماهه آخر سال 2019 از صفر رشد به یک انقباض از 0.1 درصد است. این بدان معناست که آلمان در حال حاضر با تجربه دو دوره متوالی از کاهش نشست های فنی تعریف از رکود است.

بدترین و در عین حال به آمده اما با اقتصاددانان هشدار داد که تاثیر کامل از coronavirus محدودیت بیشتر احساس خواهد شد در سه ماهه دوم.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier ماه گذشته هشدار داد که آلمان به رهبری بود برای “بدترین رکود اقتصادی” در آن پس از جنگ تاریخ به عنوان همه گیر آورده swathes بزرگی از اقتصاد متوقف.

توکیو المپیک ممکن است ‘معمولی’

تقریبا دو ماه پس از توکیو المپیک به تعویق افتاد کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto روز جمعه گفت او هنوز هم نمی تواند به برآورد چقدر این یک سال تاخیر هزینه خواهد شد.

آمار و ارقام در رسانه ها در بازه زمانی بین $A3.1 میلیارد دلار و 9.3 میلیارد دلار با نصب و هزینه های به احتمال زیاد به تحت پوشش نهادهای دولتی است.

اگر چه او مبهم در مورد هزینه ها و چه کسی خواهد پرداخت Muto بسیار روشن در مورد یک چیز در آنلاین کنفرانس خبری.

“واقعی بازی ما باید یک سال از هم اکنون ممکن است همان معمولی المپیک و پارالمپیک است که ما آمده اند به دانستن” او گفت: صحبت کردن به زبان ژاپنی ترجمه شده و از طریق مترجم.

Muto شناور ایده ها در مورد کاهش در همه جا هر چند تنها هدف خاص او ذکر شد رله مشعل.

Tokyo 2020 Organising Committee CEO Toshiro Muto said he still could not give an estimate of how much the delay will cost. Picture: AP
media_cameraتوکیو 2020 کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto گفت: او هنوز هم نمی تواند به برآورد چقدر تاخیر هزینه خواهد شد. عکس: AP

“ما به دنبال هر منطقه ممکن است,” او گفت:. “آن زمان برای همه ما به بررسی چه چیزهایی ضروری برای بازی. آنچه باید در مورد? … من فکر می کنم ما ممکن است آمده تا با یک جدید المپیک و پارالمپیک چیزی است که منحصر به فرد به توکیو است.”

توکیو آینده هنوز سوالات بیش از پاسخ.

چگونه خواهد 11,000 ورزشکاران المپیک و 4400 پارا بود مستقر در ورزشکاران ایجاد کرد? را تنگ محله امن است ؟ چگونه می شود آنها را در سفر به توکیو ؟ چگونه می شود آنها را آموزش و واجد شرایط? و آنچه در مورد هزاران نفر از کارکنان و بازی های مقامات ؟

وجود دارد خواهد بود طرفداران و یا آن را به یک تلویزیون-تنها نشان می دهد ؟ آنچه در مورد میلیون ها نفر از بلیط در حال حاضر به فروش می رسد ؟ وجود دارد خواهد بود بازپرداخت? خواهد واکسن در دسترس خواهد بود ؟ را جوان و سالم ورزشکاران یک اولویت برای یک واکسن?

Muto صحبت می کرد یک روز پس از سوئیس-بر اساس کمیته بین المللی المپیک اذعان کرد آن را اضافه هزینه از $A1.2 میلیارد دلار به دلیل به تعویق افتادن.

کمیته بین المللی المپیک گفت: $A233 میلیون خواهد بود در دسترس ساخته شده برای وام های ملی المپیک کمیته و کارکنان فدراسیون های ورزشی که برخی از آنها چند منابع درآمد خارج از بازی.

Almost two months after the Tokyo Olympics were postponed until next year, CEO Toshiro Muto said he still could not give an estimate of how much the delay will cost. Picture: AP
media_cameraتقریبا دو ماه پس از توکیو المپیک به تعویق افتاد تا در سال آینده مدیر عامل شرکت Toshiro Muto گفت: او هنوز هم نمی تواند به برآورد چقدر تاخیر هزینه خواهد شد. عکس: AP

اما کمیته بین المللی المپیک به هیچ جزئیات که در آن دیگر $A1 میلیارد خواهد رفت.

Muto گفت که او نمی دانم ، و یا حداقل او نمی گویم. “همانطور که به تفکیک چگونه از این پول استفاده خواهد شد که کمیته بین المللی المپیک گفت: خیلی زود به بگویید” Muto گفت.

“بنابراین ما در کمیته سازماندهی هیچ ایده ای از تمام جزئیات بیشتر در مورد چگونه این پول صرف خواهد شد.” افزایش المپیک هزینه ها مطمئن شوید که به یک موضوع حساس ژاپن و مانند بسیاری از کشورهای, جنگ یک رکود عمیق در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ژاپنی برگزارکنندگان و نهادهای دولتی موظف هستند توسط یک میزبان سیتی قرارداد امضا شده در سال 2013 به انتخاب کنید تا بسیاری از المپیک هزینه.

Chief Executive Officer of the Tokyo Olympics Toshiro Muto (2nd R) and Craig Spence (2nd L), head of communications of the International Paralympic Committee (IPC) attend the IPC project review meeting for the Tokyo 2020 Paralympic Games. Picture: AFP
media_cameraمدیر اجرایی توکیو المپیک Toshiro Muto (2 R) و کریگ اسپنس (2nd L) سر از ارتباطات بین المللی کمیته پارالمپیک (IPC) شرکت IPC پروژه بررسی نشست توکیو 2020 پاراالمپیک است. عکس: AFP

زمانی که آنها اعطا بازی هفت سال پیش در توکیو گفته مقامات المپیک هزینه بیش از $A10.9 میلیارد دلار است.

توکیو در حال حاضر می گوید که هزینه $A19.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی ها, اما یک دولت گزارش حسابرسی سال گذشته گفت: آن دو برابر این مقدار است. اما $A8.7 میلیارد دلار پول است.

Muto گفت: برگزارکنندگان هنوز در تلاش برای تضمین که 43 مکانهای در دسترس خواهد بود در سال آینده, امید به حفظ همان برنامه رویداد زمانی که بازی های المپیک در جولای 23, 2021.

“این رفتن به یک بیت از زمان” Muto گفت: “و این که نمی توان کمک کرد.”

تاسمانی مرد آخرین به تست مثبت

این می آید به عنوان یک مرد در 70s از شمال تاسمانی استرالیا شد آخرین coronavirus مورد – و اولین مورد جدید در تاسمانی در یک هفته.

آخرین ویروس مورد می آید به عنوان شمال غرب بیمارستان منطقه ای و خصوصی خود با همتای در بورنی بازگشایی در روز جمعه پس از شیوع در منطقه در ماه آوریل است.

Tasmanians را به لذت بردن از یک کاستن از coronavirus محدودیت از روز دوشنبه در رستوران ها و کافه ها اجازه داده اند تا به 10 نفر نشسته. دیگر تجمعات تا 10 نفر نیز مجاز از جمله املاک و مستغلات اهداف کوچک و مذهبی در مجالس و مراسم عروسی.

دولت را سخت کنترل مرز باقی می ماند اما Tasmanians که مایل به بازگشت می توانید قرنطینه در خانه.

NSW شام استقبال طعم نرمال به عنوان بازگشت آنها به مورد علاقه خود را در رستوران ها و کافه ها در روز جمعه, اما برتر Gladys Berejiklian هشدار داد COVID-19 مورد اعداد به ناچار افزایش در دولت در هفته های آینده به عنوان محدودیت ها کاسته.

آزاد اسلامی تا 10 نفر مجاز از روز جمعه و به پنج نفر از جمله کودکان می توانید یکی دیگر از NSW خانواده است. هيأتهاي مذهبي و اماکن عبادت می آمدید تا 10 نفر در حالی که رستوران ها و کافه ها و بارها و باشگاه ها می توانند تا 10 کاربران تا زمانی که آنها حفظ اجتماعی فاصله.

Cafes and restaurants have reopened in NSW. Picture: Flavio Brancaleone/ Daily Telegraph
media_cameraکافه ها و رستوران ها باید بازگشایی در NSW. تصویر: Flavio Brancaleone/ دیلی تلگراف

“من نمی خواهد در اینجا ایستاده ام در چند هفته آینده صحبت کردن در مورد هشت یا نه یا 10 (موارد) – من نمی دانم آنچه من می شود گفت اما قطعا آن را نمی خواهد یک تعداد انگشت شماری” برتر به خبرنگاران گفت:.

“این خوب است تا زمانی که ما اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر هستند محافظت می شود تا زمانی که ما اطمینان حاصل شود مردم می توانند به بهداشت و درمان آنها نیاز دارند.”

قلمرو شمالی اول شد صلاحیت به سهولت مستند قوانین پس مرگبار جهانی همه گیر با بازگشایی در روز جمعه تحت تاثیر قرار کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها و بارها ورزشگاه و بیشتر و مکان عبادت است. فعالیت های داخلی باید از دو ساعت به زمان محدود تا تسهیلی در تاریخ 5 ژوئن.

آن را به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد پدر و مادر نگه داشتن رایگان مراقبت از کودک فراتر از coronavirus همه گیر است و نه پایدار.

اندازه گیری با توجه به پایان در ژوئن 28, اما دولت می تواند از گسترش آن برای بیشتر از سه ماه در صورت نیاز.

در اوایل دوران کودکی استرالیا پیشنهاد کرده است دولت باید تضمین دو روز در هفته از مراقبت رایگان برای همه کودکان زیر سن مدرسه بر اساس دائمی. در مورد خواسته است که طرح نخست وزیر اسکات موریسون گفت: قصد دولت همواره به بازگشت به مخلوط یارانه و والدین ترتیبات پرداخت که در محل قبل از همه گیر.

“تعلیق عادی ترتیبات پرداخت و یارانه ترتیبات … است که یک مدل پایدار برای چگونگی مراقبت از کودکان بخش باید کار کند و نه آن در نظر گرفته شده بود,” او گفت.

هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است که آیا به گسترش اورژانس ترتیبات تا سپتامبر است.

$48M سلامت روان, افزایش حرکت برای مقابله با نرخ بیکاری منحنی

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید دولت های ایالتی و فدرال نیاز به پهن کردن یک منحنی های جدید با استرالیا “لطمه زدن” را به عنوان نرخ بیکاری صعود.
آقای موریسون گفت: ملت بود پیشرفت خوبی در تراز وسط قرار دارد COVID-19 منحنی با نرخ انتقال داشتن طور قابل توجهی کاهش یافته اما افزود او مصمم به مردم بازگشت به شغل.

“استرالیا در حال صدمه زدن به حق در اینجا و در حال حاضر به عنوان ما یادآوری وحشتناکی دیروز با تقریبا 600,000 مردم داشتن شغل را از دست داده” آقای موریسون گفت: در روز جمعه پس از ملی کابینه جلسه.

“این یک فرصت مهم است به جریان به طور کامل در روز گذشته نرخ بیکاری و چگونه آن را تحت تأثیر سراسر کشور است. آن را نیز یک فرصت برای premiers و وزرای ارشد و من به تعهد به ببینید که چگونه ما می توانیم با هم کار می کنند و چگونه ما با هم کار کنند به آن دسته از استرالیا بازگشت به شغل است.”

“است که منحنی ما در حال حاضر مشغول کار بر روی با هم.”

دولت فدرال و رهبران نیز به توافق ملی سلامت روان و تندرستی همه گیر پاسخ طرح حمایت پول اضافی

دلار 48.1 میلیون افزایش به توافق ملی دولت را حمایت از اجرای ملی سلامت روان و تندرستی همه گیر پاسخ طرح طراحی شده توسط کریستین مورگان نخست وزیر پیشگیری از خودکشی مشاور.

Prime Minister Scott Morrison says Australia needs to tackle to jobless rate curve, as he announced a boost to mental health funding. Picture: AAP
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا نیاز به مقابله به نرخ بیکاری منحنی به عنوان او اعلام کرد افزایش به سلامت روان کمک های مالی. تصویر: AAP

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: این سرمایه گذاری اضافی را پوشش سه حوزه اصلی.

“برای اولین بار است که در مورد حمایت از تحقیقات و اطلاعات به آنچه اتفاق می افتد در زمان واقعی” آقای هانت گفت.

“در مرحله دوم وجود دارد $29.5 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در کمک رسانی به آسیب پذیر جوامع است. به ویژه در افراد مسن و افراد غیر انگلیسی زبان در زمینه بومی استرالیا و کسانی که از قبل موجود سلامت روان.

“و سپس در نهایت وجود دارد $11.3 میلیون است که به ارتباطات و توسعه. $10.4 میلیون خواهد شد که بخشی از یک کمپین ملی برای گفتن به استرالیا, ‘OK آن نمی شود OK’.”

فوق العاده telehealth قابلیت نورد در سال های اخیر در حال حاضر دیده استرالیا بازگشت خود را به ارائه دهندگان خدمات سلامت روان در قبل از همه گیر شماره نخست وزیر گفت.

خانم مورگان توضیح داد استرالیایی بودند دچار این بیماری همه گیر متفاوت خود را به دلیل شرایط و تجارب است.

“وجود خاص گروه های آسیب پذیر و ما نیاز به پاسخگویی به نیازهای کسانی که به طور خاص گروه های آسیب پذیر” او گفت:.

“این طرح نشان می دهد که.”

او گفت: “رفتار مخاطره آمیز” از جمله سوء استفاده از الکل و قمار و خشونت بودند کلیدی منطقه از نگرانی.

National Mental Health Commission CEO Christine Morgan. Picture: AAP
media_cameraملی کمیسیون بهداشت روانی مدیر عامل شرکت کریستین مورگان. تصویر: AAP

در حالی که خانم مورگان گفت: خوب بود برای دیدن نرخ خودکشی در سراسر کشور بود نه افزایش طول همه گیر آن پشتیبانی حیاتی در حال افزایش بود و همه هوشیار باقی مانده است.

“این نه بدتر” او گفت:.

“این به این معنی نیست که نمی تواند بدتر شود.”

آقای موریسون نیز گفت: مهم بود که بانک ها وام های در دسترس ساخته شده به سرعت به کسب و کار به آنها نگاه بازگشایی و بازسازی است.

حدود 220 میلیارد دلار وام deferrals در حال حاضر تایید شده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

حدود دو سوم از آن در صفحه اصلی وام deferrals و بقیه به اشتراک گذاشته شده در سراسر بنگاههای کوچک و متوسط اندازه.

گردشگری داخلی ارائه یک فرصت زیادی برای اقتصاد داخلی به عنوان “مرز سقوط” در سراسر کشور.

“که برای grabs برای استرالیا گردشگری داخلی اپراتورها” آقای موریسون گفت.

“خواهد شد که هدف قرار دادند.”

وزیر گردشگری سیمون بیرمنگام درگیر شده است به کار بر روی استراتژی با گردشگری استرالیا برای تشویق گردشگری داخلی.

در اصل منتشر شده و هزاران نفر از استرالیا به دست آوردن شغل به عنوان اقتصاد reawakens

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de