Thunderbirds به خروش سلام به شیراز مقدم کارگران


لس آنجلس (CBSLA) — خط مقدم کارگران در جنوب کالیفرنیا یک خروش سلام جمعه از U. s. Air Force Thunderbirds.

کارگران در خط مقدم Cedars-Sinai در بورلی هیلز تماشا سلام از بالای بیمارستان پارکینگ ساختار. (CBSLA)

نظامی اسکادران انجام پلها در لس آنجلس و سن دیگو به افتخار بهداشت و درمان و ضروری کارگران که در حال نگه داشتن این کشور و در حال اجرا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

هوایی سلام آغاز شد و در سن دیگو مشغول به کار راه خود را از طریق اورنج کانتی و در سراسر لس آنجلس.

“این یک افتخار به رسمیت شناخته شده توسط نظامی بود,” گفت: دکتر سام Torbati, Cedars-Sinai ER مدیر. “به نیروی هوایی پرواز مانند یک هیجان است.”

Torbati و دیگر Cedars-Sinai کارکنان تماشا روگذر از بالای بیمارستان پارکینگ ساختار.

“من فکر می کنم این یک چیز خوب برای انتقال به تمام کارکنان بهداشتی درمانی که ما قدردانی و کار ما بسیار سخت است” گفت: Jaryd Hochberger دیگر Cedars-Sinai عضو هیات, و اضافه کرد که در حالی که او و دیگران در صنعت بهداشت و درمان انتظار نداریم که به جشن گرفته می شود برای این کار آنها را درک به رسمیت شناخته شده برای خدمات خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شما می دانید ما در حال زندگی کردن رویای هر روز و آن را نوعی از شکر و تخم مرغ در کیک برای ما,” او گفت:.

این Thunderbirds همکاری با U. s. Navy Blue Angels, صرف چند هفته گذشته ستایش مقدم کارگران در سراسر کشور است. پرواز در سراسر Southland بودند اما آنها تا به حال یک تاثیر ماندگار بر کسانی که نظامی مجموعه ای را به افتخار.

“در نهایت باید برای به رسمیت شناختن کار سخت بزرگ است” گفت: گرگوری که همچنین با این نسخهها کار در Cedars-Sinai. “این کاملا احساسی در واقع.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de