تیتان به توافق برسند به شرایط با جانباز CB Johnathan یوسف

NASHVILLE, Tenn. — تنسی تیتان توافق کرده اند که به نظر کهنه cornerback Johnathan یوسف به عنوان آنها همچنان به وصله پینه کردن ثانویه خود.

یوسف دو بار نرم افزار کاسه های انتخاب شده را صرف گذشته نه فصل با Houston Texans پس از آغاز کار خود را با پنج سال از روی لئامت دادن در سینسیناتی.

                                                                                                                                                                                                                       

2006 در دور اول پیش نویس انتخاب از کارولینای جنوبی دارای 750 پردازد و 31 interceptions در 14 سال فعالیت حرفه ای. او در رتبه چهارم در میان فعال NFL بازیکنان حرفه ای interceptions و منجر همه فعال NFL, cornerbacks در پردازد.

او 194 عبور دفاع هستند و بیشتر از هر NFL بازیکن از 20 آخرین فصل است. یوسف هدف تبدیل شدن به اولین NFL بازیکن برای رسیدن به 200 عبور می کند در دفاع از NFL آغاز شده و اندازه گیری آمار در سال 2000.

جوزف بازی 14 بازی برای تگزاسی ها در فصل گذشته و تا به حال 51 پردازد و یکی رهگیری. او آغاز شده است حداقل 11 بازی در هر یک از آخرین فصل 11.

تیتان’ علاوه بر این از یوسف می آید دو هفته پس از انتخاب LSU cornerback Kristian Fulton در دور دوم پیش نویس است. Cornerback لوگان رایان که برای تیتان سه فصل اخیر است که یک عامل آزاد اعلام کرد که در رسانه های اجتماعی شنبه که œmy فصل در تنسی آمده است،’�

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de