“سوار شدن از یک عمر” تن به تن به عنوان یک طرح برای رهبری با زیرنویس “درس گرفتم از 15 سال به عنوان مدیر عامل شرکت والت دیزنی” در حال حاضر به عنوان یک کنجکاو قبل از همه گیر کپسول زمان از بزرگترین شرکت سرگرمی در اوج قدرت است.

کمتر از شش ماه پس از انتشار آن, Robert Iger خواهد صرفنظر کردن از کار خود را جلوتر از برنامه به باب Chapek رئیس سابق دیزنی پارک را بدست آورد. یک ماه بعد از گزارش نیویورک تایمز Iger کرده بود از سر گرفته و بسیاری از وظایف به عنوان مدیر عامل خانه والت ساخته شده اب و هوای جهان بدون سرسره کشتی های کروز و سینما.

                                                                                                                                                                                                                       

“سوار یک عمر” یک پایان خوش بجا از آن موضوع است. Iger و شرکت خود را در بالای جهان به لطف یک سری از حصول است که تبدیل به یک نام تجاری قوی به superheroic یکی. دیزنی خریداری پیکسار از استیو جابز که دوستی Iger به وضوح ارزش است. آن را خریداری George Lucas’ “جنگ ستارگان” امپراتوری و سپس به عنوان Iger جزئیات نادیده خالق یادداشت در جایی که برای گرفتن حق رای دادن. کسب مارول به دیزنی پرسود ترین سینمایی جهان از همه آنها — و در اینجا Iger شاید کمی طول می کشد بیش از حد اعتباری برای پدیده “پلنگ سیاه.”

او را برای درگیر شدن راوی به خصوص در یک مقدمه است که آدرس یک هفته پر سر و صدا در سال 2016: در حالی که در شانگهای برای باز کردن جدید دیزنی لند پارک Iger تماس یک پدر که پسر جوان کشته شد توسط یک تمساح در والت دیزنی جهانی املاک.

“سوار یک عمر” به شما طول می کشد در پشت پرده از یک صنعت است که در حال حاضر شده است برای همیشه لطفا برای تغییر. در چند سال نسخه به روز شده با جدید فصل یا دو مطمئن است که حتی بیشتر جذاب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de