تاتنهام ستاره پسر کامل آموزش های پایه در کره جنوبی

سئول کره جنوبی — تاتنهام به جلو Son Heung-min به پایان رسید خود را در سه هفته آموزش نظامی در کره جنوبی روز جمعه و درست در نزدیکی بالای کلاس.

27-year-old Son وارد دریایی سپاه اردوگاه آموزشی در جنوب جزیره ججو در آوریل 20 برای پایه آموزش دوره است که او به عهده گرفت در حالی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در بریتانیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

اجتماعی فاصله محدودیت هنوز هم در جای خود در کره جنوبی به معنای پسر مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد صبح روز جمعه به وقت محلی بسته شد ، که متوقف نمی ده ها تن از طرفداران در خارج از انتظار.

کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که پسر شد با ارائه یک جایزه داده شده به پنج انجام کارآموزان در گروه 157 و دست آورد یک رکورد کامل در تیراندازی.

او در برآورده ساختن الزامات خدمت سربازی معافیت او به دست آورده و با برنده شدن مدال طلا برای کشور کره جنوبی در مسابقات فوتبال در بازی های آسیایی در سال 2018 است. بدون معافیت او می شده اند توسط قانون مورد نیاز و به خدمت 21 ماه.

پس از آموزش های پایه او هنوز هم جامعه خدمات و تعهدات به پایان 2023 برای تکمیل تمام وظایف نظامی.

پسر که انتظار می رود به بازگشت به لندن در اواخر این ماه. لیگ برتر در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای از سرگیری در ژوئن اما گروه جلسات تمرین هنوز آغاز نشده است.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی K-لیگ تعیین شد به پا زدن کردن بعد جمعه با دفاع قهرمان Jeonbuk موتور رو سوون Bluewings در جنوب غربی شهر جئونجو.

K-لیگ برنامه ریزی شده برای شروع Feb.29 اما تا به حال به تعویق افتاد به دلیل شیوع ویروس.

هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در استادیوم های بسیاری که ساخته شده برای جام جهانی 2002 و ظرفیت بیش از 40 ، 000 حداقل برای چند هفته اول از رقابت.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de