تالاهاسی فلوریدا. — بتی معما در زمان جای خود را در سر خط در ساراسوتا مرکز جامعه در اوایل یک روز صبح در ماه مارس پروانه ها رو به افزایش در معده او. در داخل و خارج از زندان برای بسیاری از زندگی خود او هرگز فکر نمی کردم روزی خواهد آمد که او خواهد بود, ریخته گری, اولین بار رای گیری در سن 62.

آن روز وارد شده در مارس 17 زمانی که در فلوریدا برگزار شد ریاست جمهوری اولیه. برای معما آن بود که او اولین فرصت برای رای دادن پس از یک قاضی فدرال در پاییز گذشته به طور موقت محروم ایالت فلوریدا از مانع و 16 نفر دیگر از رای گیری.

                                                                                                                                                                                                                       

در یک دادگاه شروع می شود که پنج شنبه های وکلا استدلال می کنند قبل از همان متحده قاضی دادگاه منطقه به طور دائم لغو یک قانون دولت است که نیاز به felons برای اولین بار از حل و فصل بدهی های مالی خود را قبل از به دست آوردن حق رای تحت متمم 4. که تا سال 2018 رای گیری دوباره رای دادن حق رای به felons که وقت خود را انجام داده و به اتمام مشروط.

‘œIt یکی از بزرگترین لحظات در زندگی من’� گفت معما توصیف آن روز در ماه مارس زمانی که او اولین بار رای می دهند. ‘œIt بود و گرفتن آزادی خود را به عقب اجازه می دهد صدای من شنیده شود.’�

به عنوان شاکی در یک رای گیری حقوق مورد است که به برگزاری کنفرانس مجازی به دلیل شیوع کروناویروس او در حال حاضر صحبت می کند به نمایندگی از بسیاری از حقوق خود محروم فلوریدا که از حق رای در زمانی که آنها محکوم به جرائم جدی.

در یک کشور که دارای بزرگ نوسان در سیاست های ملی به خصوص به دلیل تیغ حاشیه نازک است که گاهی اوقات تصمیم گیری های کلیدی و نژادها و دسترسی به صندوق های رای است و هیچ مسئله جزئی است. با توجه به مطالعه انجام شده به عنوان شواهد بیش از 774,000 felons در سراسر فلوریدا 67 شهرستانهای فاقد شرایط لازم برای رای دادن به خاطر بدهی مالی – قابل ملاحظه گروه از رای دهندگان بالقوه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe در حال صحبت کردن در مورد حق رای سه چهارم از یک میلیون نفر است. بدیهی است که به اندازه کافی برای تعیین مقدار زیادی از محلی یا ایالتی یا حتی گسترده تر از انتخابات گفت:” جولی Ebenstein ارشد کارکنان وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

پس از رای دهندگان تصویب متمم 4 فلوریدا جمهوری خواهان کنترل مجلس قانونگذاری تصویب لایحه امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis الزام است که felons باید پرداخت جریمه جبران و حقوقی دیگر تعهدات مالی خود را قبل از جملات در نظر گرفته خواهد شد به طور کامل خدمت کرده است.

در ماه اکتبر در ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle با صدور دستور مقدماتی در برابر برخی از بخش هایی از این قانون جدید. و در ماه فوریه سه قاضی پنل 11th مدار اجازه دهید دستور ایستاده است. ماه گذشته یک آتلانتا مستقر در دادگاه استیناف کاهش یافته است به شنیدن بیشتر درخواست تجدید نظر حمایت فرماندار.

آیتالله سیستانی و دو گروه دیگر هستند که به نمایندگی از اکثریت به نام شاکیان در آنچه در حال حاضر تثبیت کلاس اقدام کت و شلوار. این مورد است که به دنبال اعتصاب پایین فلوریدا مالی نیاز است که میله felons از رای گیری.

                                                                                                                                                                                                                       

DeSantis و دیگر جمهوری خواهان استدلال می کنند که با پرداخت یک بدهی به جامعه است نه فقط در مورد زمان خدمت بلکه حل و فصل برجسته جریمه جبران و حقوقی دیگر تعهدات مالی.

در جلسه گذشته سقوط قاضی Hinkle پیشنهاد کرد که فلوریدا می تواند به جلوگیری از felons دسترسی به صندوق های رای در صورتی که وسیله ای برای بازپرداخت برجسته تعهدات مالی اما رد. اما او تشبیه دولت نیاز مالی به یک نظرسنجی مالیاتی اگر آن را همچنان به انکار رای به felons بیش از حد فقیر به طور کامل حل و فصل.

معما بود 17 زمانی که او برای اولین بار به جرم خشونت آمیز حمله. در طول سال ها او صرف پنج نانامی به بازی در زندان بیشتر برای جرائم مواد مخدر. او گذشته از روی لئامت دادن در سال 2008 به پایان رسید.

او گفت که او نمی تواند استطاعت به پرداخت بدهی های برجسته خود را که او تخمین زده می شود حداقل $2,000. او حتی مطمئن نیست دقیقا چقدر او مدیون به دلیل سوابق نیست آسان برای پیگیری.

تمام کسانی که سال های بسیاری از او گفت: او از حاشیه دانستن او نمی تواند به طور کامل در بخشی از وظایف مدنی خود.

‘œIt بود یک عمر حکم. من همیشه فکر می کردم در مورد آن زمانی که من دیدم مردم از رفتن به رای دادن یا تماشای آن در تلویزیون. من می دانستم که من می توانم” او گفت:.

اما بعد او می تواند رای بالاخره آمد.

‘œI هیجان زده بود. من مبتلا به دوار سر. من عصبی بود. من همه کسانی که همه چیز” او گفت:. ‘œI بود کف زدن دست من با هیجان و من دعا به خداوند.”

دادگاه نتیجه با این حال ممکن است حرف آخر, به دلیل از دست دادن طرف است به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de