لس آنجلس (CBSLA) — با فیلم جدید “ترول: تور جهانی” در حال حاضر در دسترس برای جریان سینما در حال مبارزه علیه این فیلم در استودیو است.

“به طور سنتی آنها سه ماه به نمایش فیلم در سینماها و سپس آنها را به اشتراک درآمد وجود دارد با studios” گفت: هالیوود گزارشگر کسب و کار بین المللی ویرایشگر گئورگ Szalai. “نگرانی با سینما این است که آنها را برش به خصوص در عصر دیجیتال که در آن مردم در حال گرفتن استفاده می شود به تماشای چیزهایی که در خانه روی مبل.”

سینما مجبور شدند درهای بسته خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پاسخ بسیاری از studios منتشر شد, فیلم های جدید مانند “عضو شورای نظارت مدت” بر روی تقاضا — با درآمد بالاتر از حد انتظار است.

“آنچه واقعا ناراحت سینما اپراتورها بود که جهانی تبلیغ موفقیت آن گفت: هی ما آورده $100 میلیون دلار در سه هفته اول که بهتر است از آنچه مردم انتظار” Szalai گفت.

ان بی سی جهانی می گوید که در حالی که سینما هنوز هم می شود این استودیو اولین انتخاب آنها با توجه به انتشار فیلم بیشتر مستقیم به بینندگان خانه.

این هفته AMC اخراج برگشت گفت: آنها را متوقف خواهد کرد همه حاضر و آینده جهانی فیلم در سینماهای مگر اینکه این دو به توافق برسند.

“من فکر می کنم که هر کس این را دیدم به عنوان یک نشانه آن است که این یک گزینه قابل دوام است اما آنها را انتخاب کنید و را انتخاب کنید, فیلم” Szalai گفت. “شاید فیلم است که می تواند این نوع از آزادی خواهد بود فیلم که نمی بینم بیش از حد ترافیک پا فیلم که در حال گرفتن مقدار وزوز خود را قبل از انتشار.”

دیگر تغییرات Szalai انتظار را در تئاتر هنگامی که آنها قادر به عمل به طور معمول دوباره شامل بهداشت جسمی فاصله و ممکن است فرودگاه-سطح نمایش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de