رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است بازرس کل وزارت خارجه استیو Linick منابع گفت: CBS اخبار در شب جمعه. این منابع افزود که وزیر امور خارجه مایک Pompeo توصیه می شود اقدام به رئيس جمهور تهمت و پشتیبانی از Linick را حذف.

مجلس نانسی پلوسی انتقاد Linick را شلیک. “اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت خارجه IG استیو Linick یک شتاب از رئیس جمهور خطرناک الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا” او هنوز توییتی.

ماه گذشته دو ناظران در موقعیت های کلیدی سرنگون شد.

در آوریل 3, آقای ترامپ اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که رسیدگی به شکایت از یک افشاگر اطلاعاتی که منجر به استیضاح در برابر رئیس جمهور است.

روز بعد در 7 آوریل آقای ترامپ حذف گلن خوب از موقعیت خود را به عنوان بازرس کل پنتاگون که در آن او می خواهم که نظارت 2.2 تریلیون دلار در هزینه های کروناویروس امداد.

رئیس کمیته مجلس در امور خارجی الیوت انگل به نام شلیک یک “قانون ظالمانه” و ادعا کرد Linick را باز کرده بود رسیدگی به Pompeo قبل از او از کار اخراج شد.

“این شلیک شده است ظالمانه عمل یک رئیس جمهور در تلاش برای محافظت از یکی از وفادار ترین حامیان وزیر امور خارجه از پاسخگویی” انگل در بیانیه ای گفت. “من آموخته اند که دفتر بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به وزیر Pompeo. آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

“این رئیس جمهور معتقد است که او فوق قانون است. به عنوان او به طور سیستماتیک حذف رسمی ناظران مستقل از قوه مجریه کار کمیته امور خارجی می شود که بسیار مهم” انگل اضافه شده است. “در روز های آینده من خواهد بود به دنبال این موضوع با جزئیات بیشتر و مطبوعات وزارت امور خارجه برای پاسخ.”

سفیر Stephen J. Akard جایگزین خواهد شد Linick یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: CBS News. Akard مدیر دفتر ماموریت خارجی و نیز مشغول به کار به عنوان یک حرفه ای foreign service officer با وزارت امور خارجه.

“ما مشتاقانه منتظر به او منجر دفتر بازرس کل” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de