• کاخ سفید کارکنان به پوشیدن ماسک و نه تهمت
  • ترس برای موج دوم در آسیا
  • کشورهای اروپایی خروج مستندات
  • نیویورک ‘می تواند’ در ماه ژوئن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دستور داد کارکنان کاخ سفید به پوشیدن ماسک بعد از ما معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت هفته گذشته است.

به گزارش ایسناکاخ سفید اعلام کرد در یادداشتی خطاب به کارکنان در روز دوشنبه (به وقت محلی) گفت: کارکنان نمی نیاز به پوشش صورت در حالی که کار در میز خود را. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او “نیاز” این یادداشت.

“ما تا به حال فقط در مورد همه من امروز را پوشیده است و یک ماسک” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

US President Donald Trump, sans mask, told reporters at the White House all staffers would be “required” to wear face masks. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, sans ماسک خبرنگاران در کاخ سفید همه کارکنان خواهد بود “نیاز” به پوشیدن ماسک. عکس: AP

کارکنان مشغول به کار در بال غربی به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در ساختمان به جز زمانی که آنها در میز یک مقام ارشد دولت رسمی تایید کرده است.

The West Wing است که در آن عملیات روزانه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت انجام شده است.

این یادداشت از کاخ سفید مدیریت دفتر بخوانید: “کارکنان که نشستن در غرب گرا ملزم به پوشیدن پوشش صورت خود را, در حالی که در پشت میز خود و اگر آنها مناسب اجتماعی فاصله از همکاران خود را.

White House adviser Jared Kushner was not exempt from a directive that all White House staff wear masks. Picture: AP
media_cameraکاخ سفید مشاور Jared کوشنر بود و نه معاف از دستور که همه کارکنان کاخ سفید پوشیدن ماسک. عکس: AP

“مگر در مواردی که شما نیاز به مطلقا به رفتار فرد در کسب و کار در غرب بال ما با احترام از شما درخواست برای جلوگیری از غیر ضروری بازدیدکننده داشته است” به آن اضافه شده است.

با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نوکر و معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات هر دو تست مثبت مرگبار coronavirus هفته گذشته فشار در حال رشد است در کاخ سفید برای برداشتن گام های بیشتر برای محافظت از 73 سال رئیس جمهور سلامت.

White House Press Secretary Kayleigh McEnany (L) looks on with other White House staff as US President Donald Trump speaks during a press conference. Picture: AFP
media_cameraدبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany (L) به نظر می رسد با دیگر کارکنان کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی. عکس: AFP

آقای ترامپ شده است مقاوم به پوشیدن ماسک خودش است و قرار نیست یک روز در هر چند او گفت که او تلاش برخی در پشت صحنه در طول یک سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا هفته گذشته است.

آقای پنس به طور خلاصه جدا شده خود را بیش از آخر هفته پس از aide, کتی میلر تشخیص داده شد با COVID-19. معاون رئیس جمهور در بازگشت به کار در کاخ سفید به دلایل روز دوشنبه, هر چند معلوم بود اگر او وارد غرب گرا و یا ملاقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

این رئیس جمهور است که در گروه سنی در نظر گرفته است که در معرض خطر عوارض با کروناویروس که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم در ایالات متحده به تنهایی.

Katie Miller, Mike Pence’s press secretary, tested positive for coronavirus. Picture: AP
media_cameraکتی میلر مایک پنس مطبوعات, منشی, آزمایش مثبت برای کوروناویروس. عکس: AP

کاخ سفید در هفته گذشته گفت: آن پله تا اقدامات احتیاطی برای افرادی که در اطراف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس هر دو از آنها از سر گرفته شد سفر خارج از واشنگتن است. دو مرد در حال آزمایش برای ویروس روزانه و همکاران نزدیک در حال دریافت آزمون های روزانه به عنوان به خوبی.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ دست sanitiser و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در نزدیکی به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه (به وقت محلی).

پس از آقای پنس را سخنگوی کتی میلر آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته آقای تهمت بود پرسید که آیا مردم در غرب بال خواهد شروع به پوشیدن ماسک. او پاسخ داد که مردم در حال حاضر انجام شد اما او و مهمانان آن روز تا به حال نه ملبس به ماسک و کارکنان در غرب گرا بودند پوشیده نیست که آنها را هر دو.

A Secret Service agent puts his mask back on after Donald Trump’s press conference at the White House. Picture: AP
media_cameraیک عامل سرویس مخفی قرار می دهد ماسک خود را به عقب پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. عکس: AP

ترس برای موج دوم در آسیا

در ضمن ووهان توانسته خوشه از coronavirus عفونت پس از یک مستند در شهرستان, کانون شیوع بیماری در چین برداشته شد یک ماه پیش stoking نگرانی بزرگتر تجدید حیات.

پنج جدید مورد تأیید همه را از همان مسکونی ترکیب آمده میان تلاش برای کاهش محدودیت در سراسر چین به عنوان کسب و کار راه اندازی مجدد و افراد را وادار به کار می کنند.

“ما باید قاطعانه شامل خطر, دوباره بجای اول برگشتن” سازمان بهداشت در ووهان یک شهر با جمعیتی در حدود 11 میلیون در بیانیه ای گفت: روز دوشنبه به وقت محلی.

جدید تایید موارد گزارش شده در چین از ماه آوریل بوده است پایین در مقایسه با هزاران نفر هر روز در ماه فوریه با تشکر از سراسر کشور رژیم غربالگری و تست شده است.

کوچک ووهان خوشه اولین بار است که به ظهور پس از پایان سخت مستند در 8 آوریل.

A second wave of coronavirus infections in tightly packed foreign workers' dormitories has caught Singapore off guard, and exposed the danger of overlooking marginal groups in a health crisis. Picture: AP
media_cameraموج دوم coronavirus عفونت در بسته بندی کارگران خارجی’ خوابگاه گرفتار سنگاپور و در معرض خطر مشرف حاشیه گروه در یک بحران بهداشتی. عکس: AP

یکی از پنج مورد گزارش در روز دوشنبه بود و همسر 89 ساله شد که اولین مورد تایید شده در این شهرستان در بیش از یک ماه در روز یکشنبه.

و همسایه کره جنوبی اعلام کرد که بالاترین تعداد از عفونت برای بیش از یک ماه رانده شده توسط یک خوشه در سئول شب-زندگی در منطقه است.

با دولت ها در سراسر جهان در تلاش برای جلوگیری از موج دوم, اسیایی سازمان ملل که در میان اولین فرا گرفته توسط ویروس اما پس از آن را به پاشنه پا هستند که کاملا به تماشای.

بسیار از چین را آغاز کرده است برای بازگشت به فرم نرمال و در روز دوشنبه دیزنی لند شانگهای انداخت باز کردن دروازه های خود را پس از سه ماه تعطیلی.

“ما بسیار به دنبال به جلو به اولین روز از بازگشایی گفت:” مشتاق بازدید کننده به نام زن سبک و جلف.

“ما در خانه مانده اند برای حدود دو ماه و حوصله کافی است.”

اما شور و شوق در چین بود خو اخبار روز یکشنبه که یک نفر در حال آزمایش مثبت برای این ویروس در ووهان. وجود دارد پنج بیشتر موارد در روز دوشنبه.

محلی مقامات بهداشت گفت: عفونت های جدید تمام شد از همان مسکونی ترکیب و اکثرا افراد مسن است.

مقامات کره جنوبی دستور داده کاباره ها و کافه ها بسته جدید پس از یک خوشه از حداقل 86 مورد مربوط به یک سرگرمی منطقه در پایتخت — بسیاری در گی باشگاه است.

مقامات درهم برای ردیابی هزاران نفر از مردم که برای بازدید از منطقه اما تلاش شد با مانع بسیاری اعتقاد بر این بود تمایلی به جلو آمده به دلیل ننگ آن اشاره کرد.

People wearing face masks visit the Disneyland amusement park in Shanghai. Picture: AFP
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک صورت بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای. عکس: AFP

“اگر شما دریغ یک روز ما روزانه ساعت ممکن است برای یک ماه. لطفا با نزدیکترین درمانگاه یا مرکز بهداشتی در حال حاضر” خواست نخست وزیر چانگ Sye-kyun.

جدید خوشه درخواست مقامات را به عقب براند بازگشایی مدارس در این هفته.

کره جنوبی بود که از خانه به آسیا بدترین شیوع خارج از چین اما برگزار شده است تا به عنوان یک جهانی مثال برای آن اوایل تهاجمی تست و ردیابی.

اروپا می بیند برخی از نور

Swathes از اروپا شروع فرایند طولانی از بازگشایی از coronavirus مستندات به فرانسه و اسپانیا در آغوش جدید آزادی و انگلیس رسم یک مسیر به حالت عادی.

مخلوط و اقبال نشان دادن وایر عمل دولت صورت در سراسر جهان به عنوان آنها سعی می کنند برای احیای اقتصاد خرد در حالی که در بررسی یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 282,000 مردم و آلوده بیش از 4.1 میلیون نفر است.

.

با میلیون ها نفر از کار و اقتصاد به شدت کبود دولت به آمار accelerator اما بسیاری از آنها انتخاب یک رویکرد تدریجی به عنوان ترس در مورد ظهور مجدد ویروس برچسبها بزرگ است.

در بخش هایی از اروپا و مقامات شده اند جسارت توسط امیدوار کننده روند با اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش به 123 و ایتالیا — یک بار در اروپا epicentre — گزارش کمتر از 1000 بيمار در بخش مراقبت های ویژه که پایین ترین سطح از مارس 10 قبل از اوج شیوع آن.

فرانسه دیده می شود روزانه خود کاهش مرگ و میر برای چند روز هر چند گزارش یک چشم انداز مثبت در روز دوشنبه با 263 به عنوان آن شروع به از بین بردن یک نظامی بیمارستان صحرایی راه اندازی به بخش مراقبت های بیماران در زمانی که بیمارستان بودند که هولناک.

A woman wears a protective face mask at a gym in Cologne. Picture: Getty Images
media_cameraیک زن می پوشد یک محافظ ماسک صورت در یک باشگاه ورزشی در شهر کلن. عکس: گتی ایماژ

فرانسه قادر به سرمایه گذاری در خارج از منزل و بدون پر کردن مجوز برای اولین بار در نزدیک به هشت هفته در روز دوشنبه و برخی از مغازه ها بازگشایی درهای خود را.

گسترده ای بلوار از خیابان شانزلیزه در پاریس شد دوباره به زندگی با خودرو و خریداران انتظار صبورانه برای خرید, اما چیزهایی که نمی شد به عنوان قبل از.

“این کمی غیر واقعی هر کس با پوشیدن ماسک های واقعا عجیب و غریب گفت:” ایرینا از یک صف فروشگاه های لوازم آرایشی.

بسیاری از اسپانیایی ها reveled قادر به بازدید از فضای تراس ها و کافه ها دوباره پس از ماه تحت یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات اگر چه ویروس نقاط داغ مانند رئال مادرید و بارسلونا باقی می ماند تحت کاری ادامه داده اند.

Londoners wait for the Tube wearing protective gear. Picture: AFP
media_cameraلندن منتظر Tube پوشیدن دنده محافظ. عکس: AFP

“من واقعا این از دست رفته در حال حاضر شما ارزش این لذت کمی گفت:” عیسی Vazquez 51-سال-قدیمی ساز به عنوان او لذت می برد یک ساندویچ و آبجو در آفتاب خارج یک بار در شهر تاراگونا.

خرید نوار شد یک بار دیگر جمعیت در یونان در حالی که در دیگر نقاط اروپا از هلند به سوئیس و کرواسی جوانان به رهبری بازگشت به کلاس درس پس از هفته ها در خانه.

در جمهوری چک, فلاش, دید از reveled در بودن قادر به رفتن به سینما دوباره — رمان تفرج پس از ماه از مستند.

“ما می خواستیم برای دیدن آنچه آن را مانند فقط برای رفتن و دیدن یک فیلم با دوستان من دوباره” 16 ساله توماس Fohler گفت: از پشت یک ماسک در حال حاضر اجباری در کشور است.

آلمان بیش از حد در حال حرکت تنظیم بازگشایی مغازه ها و رستوران ها و مدارس و ورزشگاه اما آنگلا مرکل تجدید هشدار برای ایمن ماندن پس از داده های رسمی نشان داد که ميزان عفونت چیدن تا به سرعت دوباره.

German Chancellor Angela Merkel refreshed warnings to stay safe after official data showed the infection rate picking up speed again. Picture: Getty Images
media_cameraآنگلا مرکل صدراعظم آلمان تجدید هشدار برای ایمن ماندن پس از داده های رسمی نشان داد که ميزان عفونت چیدن تا به سرعت دوباره. عکس: گتی ایماژ

“لازم است که ما می توانیم اعتماد به نفس است که مردم در واقع چسبیده به دستورالعمل های اساسی بنابراین نگه داشتن فاصله پوشش دهان و بینی, با ملاحظه بودن هر یک از دیگر,” او گفت:.

در بریتانیا دولت پرده برداری از یک “محتاط نقشه راه” تنظیم جدید آزادی که شامل ورزش در فضای باز و اجازه می دهد ساخت و ساز, ساخت و دیگر کارگران دستی در کار باشد.

تقریبا هفت هفته بعد از سراسری اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده شد بیش از 31,800 های مردمی در انگلیس — شکل دوم تنها به ایالات متحده است.

روسیه در زمان مشابه محتاط رویکرد و گفت: برخی از کار می تواند رزومه کاری این هفته حتی به روزانه موارد آمار بیش از 11,000 یک رکورد در کشور و مرگ و میر در صدر 2,000.

برزیل تدفین کوه

به عنوان اروپا و آسیا آغاز شده و به آغوش یک پست-همه گیر جدید معمولی و دیگر نقاط جهان می ترسید بدترین می تواند در عین حال آمده است.

امریکا لاتین و کارائیب مشخص شده تیره و تار نقطه عطف این آخر هفته عبور از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از بیش از 373,000 موارد است.

برزیل بوده است و بدترین ضربه با 11,000 مرگ و میر.

Locals wearing face masks wait for a bus during the first day of lockdown due to the COVID-19 in Rio de Janeiro. Picture: AFP
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک صورت منتظر یک اتوبوس در اولین روز از مستند با توجه به COVID-19 در ریو دو ژانیرو. عکس: AFP

Gravediggers در کشور را تماشا کرده اند در وحشت به عنوان بدن انباشته. “هنگامی که من برای اولین بار دیدم که چگونه سریع تعداد تدفین می کردم می ترسم” گفت: Xavier, 52, که با این نسخهها کار در گورستان عمومی در مانائوس, پایتخت, Amazonas وزارت امور خارجه در شمال غربی برزیل است.

قبل از همه گیر این شهرستان از 2.1 میلیون نفر ثبت نام 30 مرگ و میر در هر روز به طور متوسط. در حال حاضر این تعداد افزایش یافته است و به حدود 100.

“من و بعد فورا رفت واز به آن استفاده می شود. من فقط امیدوارم که از آن خواهد شد به زودی.”

A municipal guard patrols the promenade of Icarai beach during the first day of lockdown due to the COVID-19 coronavirus, in Niteroi, Rio de Janeiro state. Picture: AFP
media_cameraشهرداری گارد گشت تفرجگاه Icarai ساحل در اولین روز از مستند با توجه به COVID-19 coronavirus در نیتری, Rio de Janeiro دولت است. عکس: AFP

نیویورک می تواند بازگشایی در ماه ژوئن

این می آید به عنوان بازگشایی سخت-آمار شهر نیویورک می تواند شروع در ماه ژوئن به عنوان طولانی به عنوان coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان و آمار دیگر همچنان به روند نزولی, شهردار, بیل د Blasio گفت: روز دوشنبه (به وقت محلی).

“ژوئن زمانی است که ما قصد داریم به طور بالقوه قادر به ایجاد برخی از تغییرات واقعی اگر ما همچنان به پیشرفت ما” آقای د Blasio گفت.

New York Mayor Bill de Blasio has said that New York may be able to start making real changes to lockdown measures in June. Picture: AFP
media_cameraشهردار نیویورک, بیل د Blasio گفته است که نیویورک ممکن است قادر به شروع به ساختن تغییرات واقعی به مستند اقدامات در ماه ژوئن. عکس: AFP

“این گفتگو پایان ماه مه آغاز ماه ژوئن زمانی است که ما در حال رفتن به قادر به شروع به پر کردن در جاهای خالی.”

Mr د Blasio اشاره کرد که این شهر ادامه خواهد داد برای نظارت بر آن روزانه coronavirus شاخص هایی مانند تعداد بستری در آن بستری شده در بخش مراقبت های ويژه و درصد از افراد مورد آزمایش که مثبت برای COVID-19 به منظور تصمیم می گیرید که برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

“ما روزانه-شاخص های اقتصادی دولت خود را شاخص” آقای د Blasio گفت. “ما همه کار با هم … همه آنها ارزشمند اقدامات است.”

New York medics suit up in personal protective equipment (PPE), as they prepare to pick up a COVID-19 patient. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورک پزشکان با توجه به بالا در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان آنها آماده برای انتخاب کنید تا یک COVID-19 بیمار است. عکس: گتی ایماژ/AFP

“توسط هر دو مجموعه از اقدامات ما به وضوح آماده نشده است.”

فرماندار اندرو کومو تمدید نیویورک “مکث” منظور ژوئن 7.

اما هر یک از دولت مناطق هنوز هم قادر خواهد بود به فاز در re-دهانه زودتر اگر آنها با یک سری از هفت معیار.

که خواستار ‘مراقبت شدید’ به عنوان کشورهای خروج مستند

در همین حال سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه (به وقت محلی) مورد ستایش قرار داد رو به کاهش COVID-19 عفونت و نرخ مرگ و میر در برخی از کشورها اما به نام ملت به نمایش “مراقبت شدید” را به عنوان آنها شروع به شل شدن محدودیت های خود را.

بسیاری از اروپا شروع فرایند طولانی از بازگشایی از coronavirus مستندات در روز دوشنبه با مقامات در کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا جسارت با کاهش نرخ مرگ و میر.

“خبر خوب این است که شده است وجود دارد مقدار زیادی از موفقیت در کاهش ویروس و در نهایت صرفه جویی در زندگی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی جلسه.

که در شرایط اضطراری رئیس Michael Ryan در عین حال مورد ستایش قرار داد تدریجی و بلند کردن اجسام از مستندات به عنوان نشانه ای از “امید”.

اما او هشدار داد که “مراقبت شدید مورد نیاز است.”

NHS Lead Research Nurse, Arlene Lee poses for a picture inside the nave at Westminster Abbey. Picture: Getty Images
media_cameraبیمه خدمات درمانی منجر پژوهش, پرستار, Arlene لی شمار برای یک تصویر در داخل شبستان در کلیسای وستمینستر. عکس: گتی ایماژ

بیش از 280,000 نفر فوت کرده اند از بیش از چهار میلیون شناخته شده COVID-19 عفونت در سراسر جهان است.

و در حالی که اقدامات شدید اجرا شده توسط بسیاری از کشورها اجازه داده اند آنها را به یک پرونده رسیدگی به این ویروس وجود دارد گسترده ترس وجود دارد که می تواند تازه و امواج شدید انتقال است.

رایان کشور خواست برای تقویت بهداشت عمومی پاسخ حصول اطمینان از آنها می تواند شناسایی تازه موارد و ردیابی و جداسازی تمام مخاطبین است که او گفت می تواند کمک به “اجتناب از عمده موج دوم”.

اما او هشدار داد که در حالی که “بسیاری از کشورها ساخته شده اند بسیار سیستماتیک سرمایه گذاری در ساختمان های عمومی خود را سلامت ظرفیت در طول مستندات دیگران ندارد.”

A security guard checks the body temperature of a customer waiting to enter the Berlin Apple store on the first day the store reopened since March. Picture: Getty Images
media_cameraیک گارد امنیتی کنترل درجه حرارت بدن از یک مشتری در حال انتظار برای ورود به برلین فروشگاه اپل در اولین روز بازگشایی فروشگاه از مارس. عکس: گتی ایماژ

“اگر بیماری همچنان ادامه دارد و در کشور در سطح پایین و بدون این ظرفیت به منظور بررسی خوشه های شناسایی خوشه خطر همیشه وجود دارد که این بیماری را خاموش دوباره,” او گفت:.

بدون نام بردن از نام آقای Ryan تقبیح است که برخی از کشورها انتخاب “درایو را از طریق این کور” نه به طور چشمگیری ramping تا ظرفیت خود را برای تست و ردیابی موارد در حالی که این شانس را دارند.

که هشدار داد در برابر این تصور در برخی از کشورها که حتی اگر آنها را از اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این ویروس در جمعیت خود را به سرعت خواهد ساخت به اصطلاح “گله ایمنی”.

“در اوایل سرولوژی مطالعات نشان می دهند که نسبتا کم در صد از جمعیت است و آنتی بادی به COVID-19,” Tedros گفت و اشاره کرد که این به معنی “بسیاری از مردم هنوز هم مستعد ابتلا به ویروس”.

چرا بیشتر از مردان در حال مرگ هستند از COVID-19

در ضمن مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به زنان و محققان در اروپا فکر می کنم آنها می دانند که چرا.

مردان باید مقادیر بالاتر از یک آنزیم به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین (ACE2) در خون خود نسبت به زنان و قلب و محققان در هلند نروژ و کوروش را در بر داشت.

ACE2 یک گیرنده در خارج از سلول است که COVID-19 ویروس برای آلوده کردن سلول های سالم است.

آن است که به طور گسترده ای در بافت های سراسر بدن از جمله ریه ها, رگ, قلب و کلیه است و به خصوص در سطوح بالا در بیضه.

در استرالیا 56 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند در میان مردان و مردان کمی بیشتر احتمال دارد به قرارداد ویروس (50.6 درصد از موارد).

در خارج از کشور جنسیتی تقسیم شده است بسیار بیشتر با 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر در ایتالیا رخ داده در میان مردان در حالی که در نیویورک مردان تقریبا دو برابر زنان به مرگ از ویروس.

در چین مردان ساخته شده 64 درصد از کشور را, مرگ و میر, در حالی که در آلمان آنها اختصاص 62 درصد است. سازمان جهانی بهداشت گفت: در سطح جهان 60 درصد از مرگ و میر رخ داده است و در مردان در حالی که تنها 47 درصد از ویروس موارد رخ داده در مردان است.

Worldwide men are more likely to die from COVID-19 than women Picture STR / AFP China OUT
media_cameraدر سراسر جهان مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به زنان عکس خ / AFP چین کردن

در مطالعه جدید منتشر شده در مجله اروپایی قلب محققان اندازه گیری ACE2 غلظت در نمونه خون گرفته شده از دو گروه از بیش از 3500 بیماران مبتلا به نارسایی قلبی از 11 کشور اروپایی است.

مطالعه آغاز شده بود قبل از coronavirus همه گیر و نه شامل بیماران با COVID-19.

“هنگامی که ما متوجه شدیم که یکی از قوی ترین نشانگرهای, ACE2 بود بسیار بالاتر در مردان بيشتر از زنان است من متوجه شدم که این پتانسیل به توضیح دهد که چرا مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به زنان گفت:” Iziah Sama, یک دکتر در UMC گرونینگن که co-چراغ مطالعه.

این مطالعه نشان داد که به طور گسترده ای استفاده می شود داروهای فشار خون به نام بازدارنده های ACE ، نمی شود به بالاتر ACE2 غلظت.

این مهم است زیرا قبلا در این بیماری همه گیر وجود داشته است برخی از نگرانی این داروها ممکن است COVID-19 بدتر است.

این مطالعه نتیجه گیری آنها را افزایش نمی دهد COVID-19 خطر برای افرادی که در نظر گرفتن آنها و متخصصان قلب شده اند اصرار بیماران خود را به ادامه مصرف داروها.

SARS-CoV-2 virus binding to ACE2 receptors on a human cell, the initial stage of COVID-19 infection, scientifically accurate 3D illustration. Picture Getty Images
media_cameraSARS-CoV-2 ویروس ها با اتصال به ACE2 گیرنده در یک سلول انسان اولیه مرحله از COVID-19 عفونت, علمی دقیق 3D تصویر. عکس های گتی ایماژ

این می آید به عنوان محققان چینی دریافتند آثار COVID-19 در مایع منی اما آنها هنوز نمی دانند که آیا این ویروس جنسی منتقل می شود.

محققان در Shangqiu شهرداری بیمارستان آزمایش مایع منی از 38 COVID-19 بيمار در بر داشت و 15.8 درصد از این ویروس در مایع منی است.

بیش از یک چهارم بیماران در مرحله حاد عفونت کرده بود این ویروس شناسایی شده در مایع منی و 8.7 درصد از کسانی که دوره نقاهت بعد از ویروس هم ویروس در حال حاضر در مایع منی, مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا یافت می شود.

“بنابراین برای جلوگیری از تماس با بیمار به خون و بزاق ممکن است به اندازه کافی از بقای SARS-CoV-2 در یک دوره نقاهت بیمار مایع منی حفظ احتمال آلوده به دیگران” نویسندگان نتیجه گیری.

اما آنها می گویند که تشخیص این ویروس در مایع منی معنا نیست که این بیماری می تواند از نظر جنسی منتقل می شود, تحقیقات بیشتر مورد نیاز است برای تعیین آن است.

در اصل منتشر تهمت سفارشات همه کارکنان به پوشیدن ماسک … جز او

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net