• بزرگ جریمه خواست برای قیمت-درآوردن
  • چرا استرالیا در حال عجله برای مجازی سلیمان

معاون رئیس جمهور مایک پنس ممکن است مجبور به قرنطینه پس از یکی از اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus – یک روز پس از آن نازل شد یک نوکر به رئیس جمهور تهمت به حال آزمایش مثبت است.

خبر می آید به عنوان ما ثبت شده و ارزش خود را تا کنون ماهانه افزایش بیکاری در نتیجه در مارس با 20.5 میلیون شغل از دست رفته است که در tmonth و نرخ بیکاری افزایش به 14.7 درصد است.

و کارشناسان به نقل از سی ان ان ادعا چین واقعی بیکاری شکل است که احتمالا بیش از 10 درصد یا 80 میلیون نفر از کار.

آقای پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر کردم و نتایج او در روز جمعه به وقت محلی فقط قبل از اینکه نیروی هوایی 2 برای برخاستن برای آیووا. او ازدواج کرده به استفان میلر یک مشاور ارشد کاخ سفید می نویسد که سخنرانی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Katie Miller (left), White House press secretary Kayleigh McEnany and Marc Short, chief of staff to Vice President Mike Pence. Picture: AP
media_cameraکتی میلر (سمت چپ) در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany و مارک کوتاه, رئیس ستاد, معاون رئیس جمهور مایک پنس. عکس: AP

با توجه به آفتاب, استخر خبرنگاران اشاره کرد و صبح روز جمعه که نیروی هوایی 2 برگزار می شد در جاده اسفالته دارای سنگفرش مشترک در پایگاه اندروز برای نزدیک به یک ساعت.

آن را در نهایت در زمان خاموش با معاون رئیس جمهور پنس اما تنها پس از چند اعضای هیات متحرك از هواپیما.

کاخ سفید منبع در ابتدا گفت: خورشید که نامشخص عضو هیات مرتبط به کسی که سوار پرواز آزمایش مثبت برای COVID-19.

Katie Miller with husband Stephen Miller, a senior White House adviser. Picture: AP
media_cameraکتی میلر با استفان میلر ارشد کاخ سفید مشاور. عکس: AP

بعدا مشخص شد با خبرنگاران گفت که کارکنان عضو که تست مثبت برای coronavirus بخشی از Mr پنس تیم و در اوایل امروز گزارش شد که دبیر مطبوعاتی کتی میلر فرد آلوده.

“او فوق العاده زن جوان, کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان پس از آن همه ناگهان امروز او آزمایش مثبت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: با توجه به New York Post.

“او آمده است نه به با من تماس بگیرید. او را به صرف برخی از زمان با معاون رئیس جمهور.

“بنابراین او آزمایش مثبت از آبی است. این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است. آزمون کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد می تواند بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و همه از ناگهانی. او آزمایش بسیار تازگی و آزمایش منفی و سپس امروز من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت است. مایک در مورد آن می داند و مایک انجام داده است و آنچه او را به انجام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که “این اتفاق می تواند در هر نقطه” اما او نگران نیست.

“من نگران نیستم, نه من نگران نیستم. نگاه من به همه چیز انجام می شود, من نمی نگرانی در مورد چیزهایی که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من انجام آنچه که من باید انجام دهید. گرفته ایم بسیار قوی احتیاطی در کاخ سفید و ما در حال برخورد با یک نامرئی وضعیت.

US Vice President Mike Pence may be placed under quarantine after one of his staff members tested positive for COVID-19, a day after a Trump valet also tested positive. Picture: AP Photo
media_cameraمعاون رئیس جمهور مایک پنس ممکن است قرار داده شده تحت قرنطینه پس از یکی از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر همچنین آزمایش مثبت است. عکس: AP Photo

این خبر یک روز پس از آن آموخته بود که یکی از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن valets تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

در پی این اخبار اعلام شد که کاخ سفید خواهد شروع به تست سریع همه کارکنان است.

آقای ترامپ می گوید او اغلب تست شده برای coronavirus و به زودی انجام یک تست آنتی بادی است که می تواند نشان می دهد اگر او در حال حاضر ویروس.

او گفت: کارکنان خواهد بود تست شده هر روز از هم اکنون به عنوان نوکر به حال تست شده چهار روز قبل و بازگشت یک نتیجه منفی.

رئیس جمهور گفت: برخی از کارکنان کاخ سفید را “در حال حاضر آغاز شده” wearings ماسک. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه فرسوده ماسک در مکان عمومی,, اما ادعا کرد که او یکی از “پشت صحنه” در طول سفر به Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد بایدن COVID-19 تست کیت به عنوان اقتصاد فرو

آقای ترامپ روز جمعه گفت که او مایل به ارائه, جو بایدن, خود presumptive دموکراتیک حریف با یک سریع COVID-19 سیستم تست بنابراین آقای بایدن می تواند بازگشت به مبارزات انتخاباتی.

آقای ترامپ که این هفته در سفر خارج از واشنگتن در بیش از یک ماه متکی فدرال تامین coronavirus آزمون به طوری که او می تواند به حفظ سنتی, برنامه, در حالی که آقای بایدن بوده است منزوی در خانه برای نزدیک به دو ماه.

Hillary Clinton at a 2016 rally with Mr Biden. Picture: AFP
media_cameraهیلاری کلینتون در سال 2016 رالی با آقای بایدن. عکس: AFP

در یک مصاحبه تلفنی با فاکس و دوستانآقای ترامپ گفت که او خواهد بود مایل به ارائه به معاون رئیس جمهور سابق با همان coronavirus آزمون های او استفاده می کند.

“بله 100 درصد. من دوست دارم برای دیدن او از زیرزمین بنابراین او می تواند صحبت می کنند” آقای ترامپ گفت: سوزن آقای بایدن برای برگزاری مجازی کمپین حوادث و مصاحبه های رسانه ای از یک استودیو در خانه خود را.

ما بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ

ایالات متحده نرخ بیکاری آمار 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ با 20.5 میلیون شغل محو در بدترین کاهش ماهانه ثبت شده از دولت شروع به ردیابی داده ها در سال 1939.

ارقام استارک شواهدی از آسیب coronavirus انجام داده است به اقتصاد است.

Coronavirus مستند محو تقریبا تمام موقعیت های ایجاد شده در قبل از دهه در بزرگترین اقتصاد وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است.

این سقوط بی سابقه سوار نرخ بیکاری به 14.7 درصد فراتر از اوج رسید و در اواخر سال 2009 در طول بحران مالی جهانی از 4.4 درصد در ماه مارس است.

People wait in line to receive food at a food bank in Brooklyn, New York City. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraافراد منتظر در صف برای دریافت مواد غذایی در مواد غذایی بانک در بروکلین شهر نیویورک است. عکس: گتی ایماژ/AFP

در چین, پکن رسمی آمار اشتغال را شامل نمی شود مردم در جوامع روستایی و یا تعداد زیادی از 290 میلیون کارگران مهاجر که در کار ساخت و ساز, ساخت و دیگر کم پرداخت اما فعالیت های حیاتی.

اگر کسانی که مهاجران را شامل می شوند به عنوان بسیاری از 80 میلیون نفر می توانست از کار در پایان ماه مارس با توجه به مقاله همكاري در ماه گذشته توسط ژانگ Bin یک اقتصاددان در آکادمی چینی علوم اجتماعی یک مخزن فکر می کنم اجرا توسط دولت است.

کارشناسان دیگر با سی ان ان گفت 80 میلیون رقم به احتمال زیاد بسیار نزدیک به واقعیت است. آن را نیز خیلی بیشتر نگران کننده است — این امر به این معنی است که نزدیک به 10 درصد از مردم در چین که قرار است به کار گرفته شود در واقع از کار با توجه به اقتصاددانان در Société Générale.

استرالیا خواست به آن بازی امن به عنوان مستندات آسانسور

استرالیا در حال هشدار داد برای تبدیل شدن به پس از خود راضی اسکات موریسون مشخص استرالیا مسیر از coronavirus بحران با سه مرحله رویکرد به بازگشایی این کشور است.

تحت نخست وزیر برنامه مرحله یک شامل استرالیا مجاز به جمع آوری در گروه 10 و فروشگاه های خرده فروشی و کافه/رستوران مجاز به بازگشایی اما با معاملاتی محدودیت.

A medical practitioner performs a test at a drive through testing clinic in Melbourne. Picture: Supplied
media_cameraیک پزشک انجام یک آزمایش در یک درایو از طریق آزمایش درمانگاه در ملبورن. تصویر: عرضه

مرحله دو شامل اجتماعات بزرگتر از 20 نفر از جمله گالری و سینما و همچنین بازگشت از سازمان ورزش در جامعه است.

در مرحله سوم که شامل تجمعات تا 100 نفر است.

پیتر Collignon یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه ملی استرالیا استقبال دولت طرح سه مرحله اما هشدار داد breakouts COVID-19 بود به انتظار.

“مهمترین چیزی که ما باید به سازمان دیده بان است که ما از طریق گام اول گام دوم گام سوم این است که ما نمی یافته غیر منتظره” او گفت:.

“ما در حال رفتن به هنوز خوشه های ما را ببینید چیزهایی مانند خانه سالمندان جوش من فرض ما دیدن محل های کار مانند کشتارگاه به عنوان مثال.

“من همچنین فکر می کنم که زمستان می آید ما ممکن است در واقع کمی بیشتر.

“به من به نظر می رسد مانند یک برنامه خوب نگه می دارد که به اصول اساسی – که من فکر نمی کنم ما می توانیم سازش بیش از حد – اما این یک راه رو به جلو و من به تماشای و دیدن چگونه آن را می رود همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

پروفسور Collignon گفت: استرالیا نیاز به توجه به توصیه نگه داشتن 1.5 متر فاصله از دیگران و خوب بهداشت دست با وجود محدودیت ها کاسته شود.

“این است که عمدتا انتقال از طریق قطرات و معامله بزرگ در مورد قطرات است آنها را رها و به همین دلیل 1.5 m (حکومت) وجود دارد,” او گفت:.

“است که می تواند معنی است که شما می توانید رزومه بسیاری از فعالیت های ارائه شده به شما در حفظ و به قوانین با مناسب ایمنی.

“نه مطلق ایمنی اما منطقی و کم خطر است.”

استرالیا صنعت گردشگری شورای, مدیر اجرایی, Simon Westaway گفت: این خبر خوبی برای این بخش است.

“همه نشانه ها با اشاره به شاخه های سبز از مسافرت داخلی از ماه ژوئن,” او گفت:.

آقای Westaway گفت: در حالی که وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از گردشگری به حالت عادی بازگشت اعضای در حال حاضر خود را ابراز هیجان در مورد برنامه ریزی برای راه است.

“آنچه واقعا مهم در مورد امروز است که شده است وجود دارد یک سطح از اطمینان قرار داده و از وجود دارد,” او گفت:.

“سطح عدم اطمینان شده است و بخش بزرگی از احساس وحشت و نگرانی برای ما میباشد.”

اما او گفت: بزرگترین چالش روبرو گردشگری اپراتورهای مداوم بسته شدن مرزهای دولتی.

او گفت: اگر کسب و کار در این بخش می تواند با توجه به اعتماد به نفس در مورد زمانی که آنها خواهد بازگشایی که خواهد کمک به تحریک خود را بازیابی.

Beachgoers pictured at Bondi Beach enjoying the water and sun. Australians are being urged to continue using common sense.
media_cameraBeachgoers تصویر در Bondi ساحل با بهره گیری از آب و نور خورشید است. استرالیایی هستند که در خواست به ادامه با استفاده از حس مشترک.

اما نه همه خوشحال با استرالیا هتل های انجمن استدلال نقشه راه در تعارض است و می تواند نیروی برخی از هتل ها و بارها بسته به طور دائم.

“هتل ها گذاشته شده اند blindsided” رئیس اجرایی Stephen فرگوسن گفت: در روز جمعه.

“آنها اساسا نمی خواهد بود قادر به دوباره باز کردن کسب و کار خود را تا سه مرحله از فرایند بازیابی.”

آقای فرگوسن گفت: این طرح شکست خورده به حساب برای مکانهای با فضای طبقه و بیشتر خواهد بود مجبور به بسته باقی می ماند.

“به ما گفته فقط 10 نفر می توانند بنشینند و یک وعده غذایی در یک میخانه, رستوران, منطقه, حتی اگر آن منطقه می تواند با خیال راحت اجتماعی فاصله 50 یا 100,” او گفت:.

“چرا تنها می تواند 10 نفر اجازه داده می شود در یک منطقه ناهار خوری از یک محل است که می تواند با خیال راحت اجتماعی فاصله 120?.”

A normally bustling laneway in Melbourne is dead. That’s set to change very soon. Picture: David Crosling
media_cameraبه طور معمول شلوغ laneway در ملبورن مرده است. که مجموعه ای برای تغییر بسیار به زودی. عکس: دیوید Crosling

مردم شب امتحان به سوپر مارکت ها و کار side-by-side در سایت های ساختمانی, او گفت:.

“که در آن قوام?”

او هشدار داد که بسیاری از اپراتورها در حال حاضر با تلاش روزافزون بدهی پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه و بازیابی طرح می تواند نیروی برخی به بستن درهای خود را به طور دائم.

“هتل ها انجام داده اند درست قرار داده و سلامت کارکنان و مراجعان اولین لحظه ای که این بیماری همه گیر آمار – و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار — اما حس مشترک نیاز به غلبه در اینجا بیش از حد” او گفت:.

همانطور که از شنبه, استرالیا به تازگی بیش از 800 فعال موارد پس از ضبط در مجموع 6900 موارد به تاریخ.

ملی کشته شدگان است 97: NSW 46 ویکتوریا 18, تاسمانی, 13, WA 9, Queensland 6 (شامل 2 Qld ساکنان که درگذشت در NSW می شوند و در هر دو Qld و NSW شمارش), SA 4 و عمل 3.

722,000 افراد آزمایش شده اند در استرالیا و بیش از 5.1 میلیون نفر ثبت نام کرده اند برای دولت فدرال coronavirus ردیابی برنامه COVIDSafe.

مرتبط:

“کار خوب”: کیم جونگ سازمان ملل متحد می گوید در چین

COVID-19 محدودیت برداشته: آنچه در آن به معنی برای شما

Protesters outside a live-animal (wet) market in the Queens borough of New York City. The World Health Organisation is not pushing to close such markets worldwide. Picture: AFP
media_cameraمعترضان در خارج زندگی حیوانات (مرطوب) در بازار کوئینز قصبه شهر نیویورک است. سازمان جهانی بهداشت است نه هل دادن به چنین بازار در سراسر جهان. عکس: AFP

زندگی حیوانی بازار می تواند باز بماند: W. H. O.

سازمان جهانی بهداشت روز جمعه گفت که اگر چه یک بازار در شهر ووهان فروش حیوانات زنده به احتمال زیاد نقش مهمی در ظهور جدید coronavirus آن را توصیه نمی کند که از جمله بازارهای بود تعطیل در سطح جهان است.

در یک نشست خبری که ایمنی مواد غذایی و بیماری های دام متخصص پیتر بن Embarek گفت: زندگی حیوانات بازارهای مهم برای ارائه مواد غذایی و معیشت برای میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان است و مقامات باید تمرکز بر بهبود آنها به جای outlawing آنها را – حتی اگر آنها می تواند گاهی اوقات جرقه شیوع در انسان است.

“ایمنی مواد غذایی در این محیط است و نه دشوار است و بنابراین تعجب آور نیست که گاهی اوقات ما نیز باید این حوادث اتفاق می افتد در بازار” آقای بن Embarek گفت.

او گفت: کاهش خطر انتقال بیماری از حیوانات به انسان ها در این به سر می برند اغلب بازارهای خطاب می تواند در بسیاری از موارد با بهبود بهداشت و ایمنی مواد غذایی استاندارد از جمله جدا کردن حیوانات زنده از انسان است.

او اضافه کرد که هنوز مشخص نیست که آیا بازار در ووهان مربوط به چند ده ها تن از coronavirus موارد در چین شد منبع واقعی از ویروس و یا صرفا نقش مهمی در گسترش این بیماری بیشتر است.

تحقیقات ادامه دارد و در چین به دقت اشاره کردن حیوانات منبع که از آن COVID-19 شروع به پریدن کرد به انسان است.

Nepali police personnel detain stranded Chinese nationals as a protest demanding to return to their home during lockdown turned violent. Picture: AFP
media_cameraنپالی پرسنل پلیس بازداشت رشته اتباع چینی به عنوان اعتراض و خواستار بازگشت به خانه خود را در طول مستند خشونت تبدیل شد. عکس: AFP

دستگیری ساخته شده به عنوان رشته چینی به خشونت کشیده شد

نپال پلیس روز جمعه بازداشت 45 اتباع چینی رشته در کشور به دلیل coronavirus محدودیت پس از اعتراض به خشونت تبدیل شد, مقامات گفت.

برگزاری پلاکارد مانند “من می خواهم به خانه بروم!” آنها در تلاش برای فشار به سمت ممنوع منطقه در نزدیکی دفتر نخست وزیر در کاتماندو.

برخی از پلیس و همچنین تظاهرکنندگان مجروح شدند پلیس با استفاده از باتوم به آنها را متوقف کند و معترضان سنگ پرتاب می کردند.

“آنها ممکن است به اتهام اعتراض در محدود منطقه و نقض مستند تحت قوانین موجود” سخنگوی پلیس Kiran Deutsch گفته است.

نپال به حالت تعلیق پروازهای بین المللی در تاریخ 22 مارس به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus باقی می ماند و بنابراین حداقل تا مارس 31.

در حالی که چندین کشور از جمله آمریکا و انگلستان و استرالیا و فرانسه را اجاره تخلیه پرواز برای شهروندان خود در نپال رسمی پروازهای ساخته شده اند نجات رشته اتباع چینی.

Police move in to detain protesters at the Soviet War Memorial in Berlin as people pay their respects on the 75th anniversary of Victory in Europe Day marking the end of World War II. Picture: AFP
media_cameraپلیس در حرکت به بازداشت معترضان در اتحاد جماهیر شوروی یادبود جنگ در برلین به مردم ادای احترام خود را در سالگرد 75 از پیروزی در اروپا روز به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم است. عکس: AFP

مستند MUTES اروپا در جنگ جهانی دوم خدمات

رهبران اروپایی برگزار شد و خاموش شد جمعه به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم در قاره به عنوان coronavirus مستندات نگهداری می شود جمعیت از جشن VE روز.

اروپا جشن آمد و در تضاد کامل با این راه میلیون ها نفر از شهروندان خود را بر روی بلوکهای خیابان 75 سال پیش تکان دادن پرچم های درخشان,, پیروزی, نشانه ها و رقص در شادی است.

خیابان احزاب در این سال در بریتانیا ممنوع شد.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گذاشته یک تاج گل در Arc de Triomphe بنای تاریخی در بالای یک تا حد زیادی خالی از شانزه لیزه خیابان.

A woman at a memorial ceremony marking the 75th anniversary of the end of World War II at a memorial in Lithuania. All over Europe, celebrations were muted. Picture: AP Photo
media_cameraیک زن در یک مراسم به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در یک بنای یادبود در لیتوانی. در سراسر اروپا جشن گرفتند خاموش. عکس: AP Photo

فرانسه روزانه مرگ و میر افزایش می یابد دوباره

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus عفونت در فرانسه افزایش یافته است 243 به 26,230 بالاتر روزانه مرگ و میر نسبت به روز قبل هنگامی که آن را ایستاده در 178.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه – کلید اندازه گیری از یک سیستم بهداشت و توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر – کاهش 93 یا 3 درصد به 2868 همچنین زیر نیم اوج 7148 دیده می شود در 8 آوریل.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با کروناویروس نیز کاهش یافت و دوباره به 22,724 از 23,208 ادامه یک وقفه سه هفته ای سقوط و پایین 30 درصد از مارس 14 قله 32,292.

فرانسه شروع به بلند کردن آن تقریبا دو ماه از مستند, از شنبه.

The deserted terrace of a closed restaurant as France announced detailed road maps for gradual phased exits from its strict lockdown. Picture: Pascal Le Segretain/Getty Images
media_cameraخلوت, تراس, بسته, رستوران, عنوان, فرانسه, اعلام دقیق نقشه راه به صورت تدریجی و مرحله به مرحله خروج از آن سخت مستند. تصویر: پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ

انگلستان رو هیچ نمایشی مستند تغییرات

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام خواهد شد هر گونه تغییرات به بریتانیا coronavirus مستند در روز شنبه اتخاذ یک محتاط رویکرد به تلاش برای اطمینان حاصل شود وجود ندارد و دوم مرگبار اوج عفونت او وزیر محیط زیست می گوید.

آقای جانسون است که با توجه به اعلام مراحل بعدی در بریتانیا نبرد برای مقابله با کروناویروس پس از بررسی توسط وزرای کنونی و اقداماتی که باید همه اما بسته اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای بیش از شش هفته است.

“شما باید واقع بینانه وجود ندارد رفتن به دراماتیک یک شبه تغییر ما خواهد بود بسیار بسیار محتاط به ما شل محدودیت” جورج Eustice گفت: در روزانه خیابان داونینگ جلسه در روز جمعه.

“ما نه از جنگل وجود دارد هنوز هم چالش های عمده ای با این ویروس است.”

بریتانیا پیشی گرفت و ایتالیا این هفته برای گزارش بالاترین رسمی مرگ و میر از coronavirus در اروپا است.

تعداد COVID-19 مرگ و میر افزایش 626 به 31,241, Eustice گفت: روز جمعه به وقت محلی.

Spain is opening businesses such as hairdressers, delivery food restaurants and book shops after weeks of lockdown. But official reports predicts a second and third wave of the virus. Picture: Getty Images
media_cameraاسپانیا باز کردن کسب و کار مانند آرایشگاه تحویل غذا رستوران ها و مغازه ها کتاب پس از هفته مستند. اما گزارش های رسمی پیش بینی موج دوم و سوم این ویروس. عکس: گتی ایماژ

اسپانیا پیش بینی دوم موج سوم ویروس

اسپانیا ارتش انتظار وجود دارد به دو مطلب شیوع کروناویروس با توجه به یک گزارش داخلی دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

ارتش گزارش پیش بینی “دو موج بیشتر از این بیماری همه گیر” و اسپانیا را “بین یک سال و یک سال و نیم به بازگشت به حالت عادی.”

سند منتشر شده توسط روزنامه اسپانیایی ABC در روز جمعه و بعد از تایید به عنوان معتبر توسط AP.

“وجود خواهد داشت یک موج دوم COVID-19” در شمال پاییز یا زمستان ارتش, گزارش, گفت:, و اضافه کرد که از آن خواهد شد کمتر جدی تر از اولیه شیوع بیماری به دلیل افزایش ایمنی در جامعه و آماده سازی بهتر.

آن گفت که “ممکن است موج سوم خواهد بود تا حد زیادی تضعیف” سال آینده در صورت وجود واکسن در دسترس است.

A Spanish couple wears protective face masks in Seville, Spain. Spain is opening businesses but the army has predicted successive outbreaks of oronavirus. Picture: Getty Images
media_cameraیک زن و شوهر اسپانیایی می پوشد محافظ ماسک صورت در سویل, اسپانیا. اسپانیا باز کردن کسب و کار اما ارتش پیش بینی کرده است پی در پی شیوع oronavirus. عکس: گتی ایماژ

گزارش تهیه شده توسط ارتش به عنوان خود را پیش بینی این بیماری همه گیر است که در آن می توانید به اشتراک گذاری با مقامات غیر نظامی.

در اسپانیا دولت خود کارشناسان که تصمیم گیری نهایی در سیاست های بهداشتی و در نظر گرفتن نظر سایر موسسات و خارج از کارشناسان.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز هشدار داده است که به نظر او آن را بسیار محتمل است که این ویروس را comebacks تا واکسن توسعه یافته است.

مقامات بهداشتی در اسپانیا در حال انجام یک بررسی اپیدمیولوژیک برای تعیین میزان بگیرد.

روز جمعه وزارت بهداشت گفت که پزشکی کارگران گرفته بود نمونه خون از بیش از 46,000 مردم در طول هفته اول از این بررسی است. این برنامه برای تست 60,000-90,000 به طور کلی.

بیش از 26,000 اسپانیایی ها شناخته شده اند و از COVID-19 ویروس. اسپانیا به دست آورده و به کنترل شیوع بیماری نیز آلوده کرده است که تایید 260,177 مردم در کشور است و در حال حاضر تسهیلات برای فعال کردن آن کتک اقتصاد است.

بخش هایی از این داستان در ابتدا در ظاهر نیویورک پست و در حال چاپ در اینجا با اجازه.

در اصل منتشر تهمت سوالات COVID-19 آزمون به کاخ سفید آمار که توسط ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de