• تهمت و سرزنش چین برای گسترش ویروس اما نه در هدف’
  • ما غرق 70,000
  • 15 NYC کودکان و نوجوانان در بیمارستان با بیماری مرتبط با ویروس
  • ساعت می خواهد استرالیا “بازگشت به کار”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین مقصر است برای عدم توقف گسترش coronavirus اما در ریشه های شیوع گفت: “آنها نمی آن را بر روی هدف است.”

آقای ترامپ گفت: نیویورک پست طی یک مصاحبه یک ساعته در روز دوشنبه در دفتر بیضی شکل که او آگاه از جاسوسی آژانس تلاش برای تعیین اینکه آیا یک آزمایشگاه در ووهان چین منتشر شد, ویروس.

اما او تمرکز خود را تمسخر در چین عدم توقف کشنده اشکال از گسترش.

“خب من می دانم که از هوش. و آنها گزارش به من” آقای ترامپ گفت.

“چیزهای بد اتفاق افتاده است اجازه دهید آن صورت, چیزهای بد اتفاق افتاده است. آنها انجام نمی آن را بر روی هدف است. اما آن را کردم.”

آقای ترامپ روشن است که منظور او این ویروس را “رو” ووهان نه آزمایشگاه به طور خاص.

A cook takes a break outside his restaurant in Beijing. Picture: AFP
media_cameraیک آشپز طول می کشد یک استراحت در خارج از رستوران در پکن. عکس: AFP

“آن را از آن منطقه و آن را نباید داشته باشد. نباید اجازه داده شده به بدست دلیل آن شدم و رفتم در سراسر جهان است. به طوری که نباید جای گرفته اند و [چین] باید هرگز اجازه آن را به اتفاق می افتد” آقای ترامپ گفت.

Mr تهمت اجتناب شود به طور مستقیم ارزیابی یک نظریه که ووهان آزمایشگاه به طور تصادفی منتشر شد رمان ویروس.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: روز یکشنبه بود که “شواهد زیادی” همه گیر آمده از آزمایشگاه. چین گفت که آقای Pompeo بود “بلوف میزند.”

این می آید به عنوان روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که دولت استرالیا و سازمان های اطلاعاتی در حال درک می شود به طور فزاینده ای در حال رشد مضطرب با رییس جمهور ادعای جسورانه COVID-19 احتمالا به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه.

دیلی تلگراف گزارش داد که نگرانی اصلی در حال ظهور از دولت استرالیا و سازمان های امنیتی این است که ما ممکن است قرار دادن ناروا تاکید بر تئوری ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

US President Donald Trump has again pointed the finger at China. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و با اشاره انگشت در چین است. عکس: AP

روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او می خواست چین به طور شفاف در حالی که گفت او همچنین معتقد است که ما یک پاسخ قطعی در مورد ریشه های این ویروس است.

“من فکر می کنم ما, اما من قصد دارم به ما خواهید بود گزارش آن را در طول دوره بعد از زمان او گفت:” قبل از خروج برای, آریزونا.

به چین, آقای ترامپ گفت: “ما می خواهیم آنها را به شفاف است. ما می خواهیم برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است پس از آن هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

جمعه گذشته آقای ترامپ فشرده شد توسط یک خبرنگار در مورد اینکه آیا او تا به حال دیده می شود هر چیزی را که به او درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان آزمایشگاه “بود که منشاء این ویروس” و او گفت:, “بله, من” اما که او را “مجاز” به استادانه درست شده.

در مصاحبه خود با نیویورک پست در روز دوشنبه آقای ترامپ گفت که او معتقد است مقامات چینی می تواند مانع از گسترش جهانی COVID-19 که بیمار بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 252,000.

این ما بوده است-با ضربه 1.21 میلیون نفر و بیش از 70,000 مرده است. همچنین در سمت چپ 30 میلیون آمریکایی بیکار هستند.

Riot police walk among a Hong Kong shopping district. Picture: Getty Images
media_cameraپلیس ضد شورش راه رفتن در میان یک دلار هنگ کنگ منطقه خرید. عکس: گتی ایماژ

“من فکر می کنم بدترین بخشی از آن می تواند آنها را خاموش و آتش” آقای ترامپ گفت.

“و می تواند آنها را متوقف کرده اند و مردم از رفت و آمد و خاموش کردن آتش. و آنها را متوقف مردم از سفر به چین اما نه به دیگر نقاط جهان است. بنابراین آن را بسیار غم انگیز, رویداد, من به شما بگویم.”

آقای ترامپ گفت: او نمیخواهد حتی در نظر نظامی در تعامل با چین به عنوان تنش ها تشدید می شود.

“من نمی خواهم به بحث در مورد جنگ شما نیست بحث در مورد جنگ. اما آن یک چیز غم انگیز” آقای ترامپ گفت.

“شما می دانید که ما فقط به پایان رسید در یک معامله تجاری چند ماه پیش. قبل از این که ما فقط به پایان رسید در یک معامله تجاری وجود دارد زیادی خوش بینی. و سپس چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و شما می دانید, آن را واقعا از لحاظ بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه آن را همه می رود.”

آقای ترامپ همچنین گفت که یک پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر است که آن را ممکن است حرکت زنجیره تامین محصولات از جمله پزشکی از چین به آمریکا.

برتر انگلستان مشاور استعفای رییس مستند نقض

پیشرو اپیدمیولوژی که کار به شدت تحت تاثیر بریتانیا مستند اقدامات به استعفا از مقام خود به عنوان مشاور دولت پس از یک روزنامه نشان داد او را شکست اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

پروفسور نیل فرگوسن می گوید که او “ساخته خطا در قضاوت” و حسرت “هر گونه تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله.”

بیانیه خود را پس از تلگراف گزارش داد او اجازه ازدواج عاشق به دیدار او در خانه در طول مستند.

فرگوسن منجر به یک تیم در امپریال کالج لندن که مدل گسترش و تاثیر coronavirus در داده است که کلام در دیدار با نخست وزیر بوریس جانسون برای تحمیل مستند اقدامات است.

British epidemiologist, Professor Neil Ferguson. Picture: Supplied
media_cameraاپیدمیولوژی انگلیسی, پروفسور نیل فرگوسن. تصویر: عرضه

15 کودکان و نوجوانان بستری در نیویورک با امکان COVID-19-ارتباط بیماری

در ضمن پانزده کودکان بین سنین دو و 15 شده اند بستری در نیویورک با نشانه های سازگار با یک بیماری نادر و احتمالا مربوط به کوروناویروس.

کودکان تجربه تب مداوم بیش از نیمی گزارش راش, شکم درد, استفراغ و یا اسهال و کمتر از نیمی از تجربه علائم تنفسی ویژگی های مشابه به بيماری کاوازاکی یک بیماری جدی اول که در کودکان با COVID-19 در انگلستان.

“یک اطفال چند سیستم التهابی سندرم اخیرا گزارش توسط مقامات در بریتانیا نیز مشاهده شده در میان کودکان و بزرگسالان جوان در شهر نیویورک و جاهای دیگر در ایالات متحده,” دکتر گفت: Demetre Daskalakis معاون کمیسر شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان را در بخش کنترل بیماری در نامه ای به همکاران در روز دوشنبه.

New Yorkers line up for free masks in the borough of Queens. Picture: AP
media_cameraنیویورکی خط به صورت رایگان ماسک در کویینز. عکس: AP

Dr Daskalakis گفت: علائم متفاوت در میان کودکان است که بسته به نوع سیستم عضو آسیب دیده است اما “شامل ویژگی های از بيماری کاوازاکی یا ویژگی های شوک است.”

وی افزود که “طیف کاملی از بیماری شناخته نشده است.”

موارد گزارش شده در نیویورک درگیر کودکان که در بیمارستان بستری بین 17 آوریل و مه 1 با “بیماری های سازگار با” فرم از کاوازاکی یا شوک با توجه به شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان.

بیش از نیمی از کودکان مورد نیاز فشار خون حمایت و پنج مورد نیاز تهویه مکانیکی.

چهار نفر از 15 کودک تست مثبت برای coronavirus. ده آمد منفی و یکی در ابتدا نامشخص و پس از آن منفی است.

سرولوژی آزمایش نشان داد که شش بیماران با نتایج منفی بود coronavirus آنتی بادی در خون خود نشان می دهد آنها آلوده شده است پیش از آن.

A New Yorker loads up from a free food refrigerator in Brooklyn. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورکر بارهای از مواد غذایی یخچال و فریزر در بروکلین. عکس: گتی ایماژ/AFP

انگلستان مرگ و میر دوم تنها به ما

بریتانیا مرگ و میر از coronavirus را در صدر 32,000 با توجه به آپدیت های رسمی تعداد منتشر شده در روز سه شنبه (به وقت محلی) هل دادن کشور گذشته ایتالیا برای تبدیل شدن به دوم بیشتر نهفته پس از ایالات متحده است.

جدید عوارض از دفتر آمار ملی (ONS) و منطقه ای سلامت بدن نشده است گنجانیده شده دولت روزانه آمار و ارقام که سوابق جاری تعداد مرگ و میر به عنوان 29,427.

A cashier at a supermarket works behind a protective perspex barrier in London. Picture: AFP
media_cameraصندوقدار در یک سوپر مارکت کار می کند در پشت محافظ perspex مانع در لندن است. عکس: AFP

که هنوز هم بالاتر از ایتالیا که روز سه شنبه گفت: آن را ثبت کرده است 29,316 ویروس مرگ و میر به تاریخ اما به مراتب کمتر از ما که در آن نزدیک به 69,000 فوت کرده اند در این بیماری همه گیر.

با این حال وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab خواست در برابر تلاش برای ایجاد اعتماد بین المللی مقایسه.

“راه های مختلفی وجود دارد از شمارش مرگ و میر … ما در حال حاضر انتشار داده است که شامل تمام مرگ و میر در همه تنظیمات و همه کشورها را که” او گفت که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی.

“می تواند به شما با اطمینان می دانیم که همه کشورهای در حال اندازه گیری در همان راه ؟ و آن نیز بستگی دارد چقدر خوب رک و پوست کنده کشورهای در حال جمع آوری آمار خود را.”

آقای Raab به نام زندگی از دست رفته “یک تراژدی” و “چیزی در این کشور به این بزرگی در این راه است که ما هرگز قبل از دیده می شود”.

به روز شده آمار نشان 32,313 مجموع مرگ و میر در سراسر آوریل 24, معنی بریتانیا احتمالا بيشترين مرگ رسمی شماره در اروپا برای روز.

A lone woman sits in an empty Trafalgar Square in London. Picture: AFP
media_cameraتنها زن نشسته در خالی میدان ترافالگار در لندن است. عکس: AFP

قوانین سختگیرانه استرالیا در محل های کار را به عنوان محدودیت سهولت

هیچ جلسات در اتاق های کوچک محدود کردن سفر بین ایالتی و مبهوت شروع به بار خواهد بود طبیعی جدید برای استرالیا در محل های کار به عنوان coronavirus محدودیت سهولت.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: کارفرمایان باید برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و روش های بهداشت در محیط کار برای زمانی که COVID-19 همه گیر باقی مانده است را انتخاب کنید.

“ما نمی خواهیم همه ازدحام در آسانسور در آغاز روز و پایان روز,” او گفت:.

“ما می خواهیم کارکنان به مسئولیت برای بهداشت. دست sanitiser در همه جا.

“مردم نه تکان دادن دست خود را.

“مردم نمی تراکم به یک اتاق کوچک برای یک جلسه است.”

Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy says interstate travel must be limited when restrictions start to ease. Picture: Adam Head
media_cameraافسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی می گوید ایالتی سفر باید محدود شود زمانی که محدودیت شروع به سهولت. تصویر: آدم سر

پروفسور مورفی گفت: کسب و کار نیز باید با استفاده از تصویری جلسات در هر کجا که ممکن است.

“(هیچ) سفر بین ایالتی برای یک جلسه است که شما می توانید از طریق ویدئو,” او گفت:.

پروفسور مورفی وجود دارد گفت: به اندازه کافی شناخته شده در مورد این ویروس به 12 ماه ” برنامه ریزی برای استرالیا.

“استراتژی ما در حال حاضر است که برای حفظ استرالیایی امن بیش از دو بعدی به سه تا چهار ماه در حالی که با خیال راحت و آرامش بخش محدودیت به طوری که ما می توانیم با فعالیت های اقتصادی و زندگی ما در یک COVID راه امن” او گفت:.”

“ما به طور مداوم نیاز به ارزیابی مجدد استراتژی ما.

دولت ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون صندلی Nev قدرت گفت: تمرکز هر کسب و کار در حال حاضر باید “بازسازی” خود پيشگيري مطابق با فاصله اجتماعی و بهداشت دستورالعمل.

Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy says businesses should use video conferencing for meetings wherever possible.
media_cameraافسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی می گوید کسب و کار باید با استفاده از ویدئو کنفرانس برای جلسات در هر کجا که ممکن است.

“برنامه ای در محل و آماده به عنوان محدودیت های تغییر که شما می توانید همچنان به انجام این کار به عنوان مشتریان بیشتر در حال آمدن به کسب و کار شما وجود دارد به عنوان یک سطح بالاتری از فعالیت و مطمئن شوید که ما همچنان برای مهار این ویروس به عنوان اقتصاد شروع به گسترش دوباره,” او گفت:.

آقای قدرت گفت: اگر بیشتر شیوع کروناویروس در استرالیا, کسب و کار نیاز به یک طرح برای پاسخ بنابراین محدودیت های آینده می تواند اجتناب شود.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما قادر به مقابله با آن سرعت,” او گفت:.

“ما همه به دنبال به جلو به داشتن آرامش بیشتر مجموعه ای از محدودیت اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما در ادامه به انجام کار درست است.”

PM: “ما نیاز به دریافت یک میلیون دلار استرالیا بازگشت به کار’

اسکات موریسون گفت: یک میلیون استرالیایی باید بازگشت به کار پس از Jacinda protocol wine studio گفته او باز است به ساخت ترانس تاسمان سفر کار می کنند.

نخست وزیر گفت: باور نکردنی 4 میلیارد دلار در هفته هزینه به اقتصاد مشخص شده توسط خزانه دار جاش Frydenberg ادامه خواهد داد “تا زمانی که ما استرالیایی در یک موقعیت که در آن آنها قادر به باز کردن کسب و کار خود و بازگشت به دفاتر کودکان قادر به رفتن به مدرسه و محدودیت های بسیاری در محل”.

“همین دلیل است که ملی کابینه کار کرده است بسیار موثر امروز همانطور که ما حرکت به سمت تصمیم گیری های ما نیاز به روز جمعه است که تاثیر این محدودیت ها در هفته ها و ماه هایی که پیش رو است.”

او سپس مشخص شده برخی از اثرات COVID-19 به تاریخ.

“در پایان روز بیش از یک میلیون کشته خواهد شد که تا به حال ادعا فرایند برای کارجویان,” او گفت:.

“حدود پنج میلیون نفر تخمین زده می شود در JobKeeper. یک میلیون و یا بیشتر هستند دسترسی خود را فوق العاده از تقریبا 10 میلیون دلار. 384,000 کسب و کار دسترسی به حدود 7 میلیون دلار پول نقد در جریان کمک و که فقط به تاریخ.”

Scott Morrison’s press conference today.
media_cameraاسکات موریسون کنفرانس مطبوعاتی امروز.

نخست وزیر گفت: ملی کابینه و دولت فدرال بودند “تحت هیچ توهم” در مورد هزینه های جاری از COVID-19 محدودیت.

“این قطعا فشار زیادی قرار می دهد که باید آن را در جدول زمانی که ما به دنبال حرکت استرالیا بازگشت به که امن اقتصاد به دلیل آن هزینه های قابل توجه و به عنوان ما قصد داریم راه ما را در گرفتن وجود دارد یک میلیون استرالیایی به کار کسانی که هزینه های بیان شده در

بسیاری از راه های مختلف,” او گفت:.

آقای موریسون گفت: اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و جزئی خاموش شدن ناگهانی هزینه 11 درصد از تولید ناخالص داخلی در سراسر کشور.

“اگر شما به دنبال چیزی است که انجام می شود در مناطقی که تا به حال بزرگ محدودیت شما می توانید ببینید که برخی از سه درصد از آن 11 درصد سقوط, اما زمانی که شما نگاه در مشاغل 708,000 شغل تخمین زده می شود از دست داده و تحت تاثیر این محدودیت ها به طور خاص در آن شعبات,” او گفت:.

آقای موریسون گفت: در سراسر کشور وجود داشته است در مورد 441,000 مهمان نوازی شغل از دست داده 146,000 در خرده فروشی, خدمات, 120,000 در ساخت و ساز و در مورد 108,000 از هنر و تفریح و سرگرمی.

تقریبا از 500 ، 000 شغل از دست داده اند در NSW به تنهایی تخمین زده می شود که بیشترین تعداد تلفات و پس از ویکتوریا و سپس کوئینزلند.

دستورالعمل برای بازگشایی طیف گسترده ای از محل های کار ایجاد شده توسط دولت فدرال در تلاش برای فعال کردن اقتصاد به راه اندازی مجدد.

دادستان کل مسیحی پورتر گفت: آنها ارائه می کنند در “بسیار گرانول جزئیات” چگونه کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی در راه است که امن از نحوه استفاده از PPE و چگونه به فاصله اجتماعی در محیط کار.

COVID-19 هماهنگی رئیس کمیسیون Nev قدرت گفت: مقدار زیادی از کار انجام شده است به مطمئن شوید که استرالیا می تواند بازگشت به کار به زودی و با خیال راحت.

“که رفته واقعا خوب” آقای قدرت گفت.

“کسب و کار خواهد شد که یک جعبه ابزار کامل.”

بیش از 100 کسب و کار و قله بدن نامیده می شدند در صحبت با اعضای کمیسیون برای ایجاد دستورالعمل.

در اصل منتشر تهمت می گوید چین ‘نیست’ به گسترش ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de