لس آنجلس (CBSLA) — رئیس جمهور 10-پردیس دانشگاه کالیفرنیا سیستم توصیه تعلیق و حذف احتمالی از SAT و ACT به عنوان بخشی از شرایط پذیرش.

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو مشترک توصیه ها و یک برنامه پنج ساله در یک سند منتشر شده در روز دوشنبه.

با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر به سیستم دانشگاه ساخته شده بود از جمله آزمون پذیرش اختیاری برای سقوط 2021 متقاضیان است.

ناپولیتانو است که نشان می دهد UC همچنان عامل به عنوان یک تست اختیاری موسسه از طریق 2022 که برای 2023 و 2024, UC “تست کور” که اجازه می دهد متقاضیان برای ارسال نمرات مانند SAT برای درس دادن و کمک هزینه تحصیلی در نظر گرفتن — با هیچ وزن این آزمون با توجه به پذیرش انتخاب.

تا سال 2025 رئیس جمهور توصیه می کند از بین بردن قانون و نشسته و در هر صورت به کالیفرنیا دانش آموزان که مایل به حضور در این دانشگاه و توسعه و استفاده از جدید UC-آزمون های خاص به جای.

حتی اگر تست جدید آماده است تا سال 2025 UC نمی خواهد هنوز قطع استفاده از قانون و نشسته در آن فرآیند پذیرش برای کالیفرنیا دانش آموزان با توجه به ناپولیتانو پیشنهاد.

کار بر روی تست جدید خواهد بود میله میله برای شروع این تابستان و نتیجه گیری در ماه ژانویه سال 2021 به صورت آماده در زمان سقوط 2025 متقاضیان است.

ناپولیتانو است پیشنهاد که UC آثار با K-12, مربیان, آزمون کارشناسان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه ارومیه در فرآیند توسعه بهتر-مناسب پذیرش آزمون.

UC رئیس جمهور نیز توصیه که برنامه های ساخته شده برای چگونه پذیرش کار را برای دانشجویان غیر ساکن ابتدا در سال 2025 که در آن جدید UC مبتنی بر آزمون می توان به آن دسته از متقاضیان نیز هست.

UC شکایت شد به اتهام تبعیض در ماه دسامبر توسط دانش آموزان دبیرستان, طرفداران برای پذیرش سهام برای نیاز به ورودی دانش آموزان را SAT و ACT که منتقدان استدلال کرده اند همین حالا دقت پیش بینی یک دانش آموز موفقیت و معایب دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de