ماری جوانا تحویل قانونی نیست در دنور اما یک جستجوی سریع در گوگل ممکن است شما فکر کردن در غیر این صورت.

به سادگی با تایپ کردن “دنور ماری جوانا تحویل” به موتور جستجو را در وب سایت برای کسب و کار با نام مثل علف هرز در چرخ و مزمن پیک. Yelp به نظر نمی رسد به تبعیض بین با مجوز و بدون مجوز یا آن مثال برای “بهترین ماری جوانا تحویل در دنور, CO” اشاره می کند که چیزی به نام جاده-دونده ماری جوانا تحویل برتر ارائه خدمات در یک شهر نیست که در واقع اجازه می دهد تا خدمات تحویل.

هنگامی که شما با آنها تماس بگیرید برخی از این شرکت ها چت آشکارا ارائه به رها کردن علف های هرز و تجاری خوراکیهای در آستان خود را برای هزینه و ادعا می کنند که “تمام خطر نهفته است با ارائه” با توجه به مزمن پیک dispatcher. برخی می گویند که آنها تنها قبول cryptocurrency. هنوز هم دیگران نیست, پاسخ به سوالات متعدد.

حتی اگر شما به دنبال یک علف هرز خدمات تحویل آن ممکن است شما در پیدا کردن. در حالی که ماری جوانا قانونی مارک اکیدا ممنوع از تبلیغات و یا حمایت پست در Facebook غیر قانونی عملیات به نظر می رسد شانس بهتری دارند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای چند روز گذشته یک اسپانسر تبلیغاتی ارسال شده است ظاهر در Facebook خوراک از یک کسب و کار تماس خود من GreenSolution خود توصیف “در سراسر کشور پست الکترونیکی سفارش درمانگاه.” به عنوان اگر که نیست ناقص به اندازه کافی پست همچنین شامل یک عکس از ماری جوانا تمرکز از ویولا بسیار ماری جوانا قانونی استخراج شرکت مستقر در دنور به عنوان به خوبی به عنوان یک کیسه از راه حل های سبز, کلرادو, بزرگترین داروخانه های زنجیره ای.

یک TGS نماینده منکر هر گونه ارتباط بین سبز راه حل و من GreenSolution و تایید می کند که TGS وکلای مدافع در حال حاضر به دنبال اقدام قانونی علیه شرکت دیگر. ویولا هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در حالی که Facebook می گوید آن است که “تحقیق” در این مورد.

تلاش ما برای چت با من GreenSolution در مورد استفاده از آن از ویولا و TGS محصولات و ادعا می کند در مورد ماری جوانا حمل و نقل بیمه و 10 درصد تخفیف برای مشتریانی که مراجعه دوستان — همچنین به عنوان شناخته شده کمک فدرال جرم مواد مخدر — ناموفق بوده اند.

My GreenSolution has been able to push sponsored posts on Facebook, a practice legal pot brands are banned from.

من GreenSolution شده است قادر به فشار با حمایت مالی پست در Facebook یک عمل حقوقی قابلمه مارک های ممنوع از.

Facebook

برخورد با هر گونه کسب و کار مخاطره آمیز است با توجه به دنور اداره پلیس ستوان Andrew Howard که منجر DPD معاون دارو و واحد کنترل است. خطرات که می تواند مشتری چهره طیف وسیعی از من دزدیدند به گرفتن scammed به شکستن قانون است.

“ما تا به حال بسیاری از سرقت بیش از زايمان در سال 2014 و 2015 در Craigslist” هوارد به یاد. “بسیاری از این خدمات در واقع پول جعلی, کلاهبرداری بسیار شبیه به تماس های تلفنی گفت: وجود یک $500,000 بررسی در حال انتظار برای شما را از عمه خود است.”

اگر چه Craigslist دیگر منتشر می مانند غیر قانونی, لیست وب سایت های دیگر را برداشت تا شل. “رسانه های اجتماعی و آنلاین بازار همواره جایی برای مواد مخدر فروش” هوارد می افزاید.

مشتریان در پایان یک معامله حتی تماس DPD به گزارش یک کلاهبرداری یا سرقت او اشاره می کند غافل که آنها فقط بستری برای ارتکاب جرم خود را.

سفارش شاهدانه تحویل در کلرادو نمی تواند یک جرم برای همیشه لطفا برای ، در 2019 در کلرادو مقننه تصویب یک قانون اجازه می دهد ماری جوانا پزشکی تحویل در سال 2020 و تفریحی تحویل سال 2021 — اما تنها در حوزه های قضایی که باید تصمیم گرفتند اجازه می دهد تا تحویل. تا کنون تخته سنگ و برتر هستند و تنها شهر در کلرادو به تصویب ماری جوانا پزشکی تحویل می دهد که بازار سیاه اپراتورهای زمان بیشتری را به کار در سایه موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی.

سردرگمی در مورد وضعیت تحویل در این دولت کمک کرده است تا سوخت غیر قانونی تحویل عملیات با توجه به دنور حسابرس تیموتی اوبراین. در زمان گزارش دنور درآمد مالیاتی حسابرسی اوبراین برجسته حضور چندین بدون مجوز تحویل خدمات در دنور و پیامدهای از دست مالیات بر درآمد.

حتی اگر دنور تصویب قانونی ماری جوانا تحویل بدون مجوز خدمات می تواند همچنان به استفاده از این سردرگمی او می گوید. “هنگامی که این عمل قانونی است وجود دارد می تواند حتی بیشتر از کسب و کار آن را انجام می دهند و حتی بیشتر کسب و کار انتظار برای دریافت مجوز و پرداخت مالیات” اوبراین گفت Westword. “دنور پس از آن نیاز به مطمئن شوید که این فروشگاه در حال به درستی مجوز و مالیات جمع آوری می شوند.”

صنعت ماری جوانا نمایندگان خواستار دولت و مقامات محلی برای پیگیری سریع ماری جوانا تحویل در جوامع مربوطه خود بوده است با استناد به یک دلیل دیگر از مالیات: محدود کردن تعامل انسان در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تا کنون هر چند نه استدلال است مجبور دنور را انتخاب کنید تا آن سرعت; با توجه به اداره مالیات غیر مستقیم و پروانه’ از ماری جوانا, سیاست, شهر احتمالا نمی خواهد در نظر تحویل نهایی قوانین تا پایان سال است.

این گروه به تازگی اعلام کرد که 24 نفر گروه کاری تاسیس شده بود به نگاه در صدور مجوز و اجتماعی-حقوق صاحبان سهام مسائل در این شهر گلدان صنعت با جلسات مجازی قرار می گیرد در ماه مه و ژوئن. اما این فقط آغاز از توصیه روند جلسات عمومی و بیشتر rulemaking همه خواهد بود در صورت نیاز تحویل شد.

“ما امیدواریم که برای تکمیل کار ما مربوط به ماری جوانا تحویل یا سه ماهه چهار سال جاری یا ابتدای سال آینده. همانطور که با تمام مجوزهای هدف ما این است که برای شناسایی خواهد شد و از مردم [و] نگرانی های ایمنی و دریافت این حق بیش از سریع می گوید:” مالیات غیر مستقیم و مجوز مدیر ارتباطات اریک Escudero که اضافه می کند که وجود خواهد داشت “مشتاق تمرکز” بر پتانسیل ماری جوانا تحویل و دیگر آینده گلدان مجوز برای پرورش بیشتر و متنوع صنعت ماری جوانا در دنور.

“عجله تحویل تصمیم گیری و برنامه ریزی خواهد تاثیر منفی توانایی ما برای شنیدن صدای همه ما ساکنان و موفق عدالت اجتماعی برنامه در محل” او توضیح می دهد. “ما می دانیم وجود دارد بسیاری از مردم مشتاق برای دنور تصمیم اما امیدوارم که آنها را تشخیص نیاز برای دنور برای انجام این کار مناسب و سریع نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de