لس آنجلس (CBSLA) — نزدیک به 20 ، 000 USC دانش آموزان جشن پایان دوره کارشناسی حرفه ای عملا این هفته است.

USC جمهور کارول Folt لگد کردن جشن برای فارغ التحصیلان. این مراسم شامل اجرای برنامه توسط مدرسه Trojan Marching Band.

“ما با هم به جشن می گیرند و هر کجا که شما هستند خود را خوب علمی روپوش و یا خود را بیشتر گاه به گاه عرق شما فقط چند دقیقه به دور از اتمام سفر خود گفت:” Folt.

رؤسای هر یک از مدرسه فارغ التحصیلان و دانشجویان صحبت کرد در آنلاین جشن.

“این عجیب و غریب است. آن را بسیار سورئال را با آن انجام می شود بدون اینکه در واقع وجود دارد” گفت: فارغ التحصیل Kaitlin ماکسول.

“من یک چت گروهی با من کل کلاس وجود دارد 12 از ما. ما فقط پیام کوتاه در هر یک از دیگر در طول مراسم در پاسخ و واکنش به همه چیز بر روی صفحه نمایش” گفت: ماکسول.

“هر زمان که آنها تا به حال یک نمایش اسلاید از تصاویر از تمام چهار سال ما بودند پیام کوتاه در هر یک از دیگر, ‘Oh my God من فقط دیدم شما’,” او گفت:.

ماکسول گفت: آنها بر این باورند USC آیا بهترین آن می تواند با شرایط اما خانواده او هنوز هم فکر می کنم در مورد آنچه که آنها از دست رفته است.

“من یک درهم بنابراین من قطعا از دست رفته به آغوش همه دوستان و همه معلمان من. من آنها را از دست زیادی از آنجا که من دیده نمی شود آنها را مانند 60 روز در حال حاضر احتمالا” ماکسول گفت.

“که کل ارتباط و تعامل با دانشجویان و استادان و هر کسی که تا به حال شده است وجود دارد برای او برای 4 سال گذشته وجود نداشت” گفت: ماکسول مادر لورنا.

Kaitlin گفت: در برخی از راه های این جشن را به ارمغان آورد و نزدیک به همکلاسی های خود را.

USC گفت: این طرح در حال انجام در فرد و مراسم در برخی از نقطه در آینده هنگامی که آن را امن برای انجام این کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de