USC نمی خواهد موضوع بازپرداخت شهریه برای بهار و تابستان جلسات قطع Coronavirus همه گیر

لس آنجلس (CBSLA) — دومین جلسه تابستان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برگزار خواهد شد حاضر به عنوان عدم اطمینان همچنان بر آینده استان و شهرستان در خانه بماند سفارشات در پی coronavirus همه گیر شهردار اعلام کرد.

USC کشيش چارلز Zukoski همچنین اعلام کرد که این دانشگاه خواهد بود صدور بازپرداخت برای بهار یا تابستان جلسات.

“در حالی که این ترم هر یک از ما پیش بینی ما در ادامه به ارائه با کیفیت بالا آموزش و پرورش اطمینان علمی پیشرفت نسبت به مدرک و ارائه قوی, آموزش محیط زیست,” او نوشت: در یک پیام به جامعه دانشگاه. “آیا مربیان ما خود را در حال حاضر کلاس های حضوری و یا آنلاین آنها را به همان تخصص و عمق دانش و تعهد خود را به تدریس و دانش آموزان همچنان به کسب اعتبار سمت USC درجه است.”

مرتبط با: Coronavirus: دانش آموزان سو UC CSU سیستم بیش از بازپرداخت از هزینه های پردیس

او همچنین گفت که این دانشگاه در حال حاضر اضافه شده بودند و در فرآیند ساخت برنامه های جدید در داخل و خارج از کلاس درس مجازی.

Zukoski گفت که این دانشگاه تا به حال ارائه شده در نرم افزار-دارای مسکن و ناهار خوری بازپرداخت هزینه به دانش آموزانی که خالی دانشگاه خود را مسکن در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که وجود دارد بیش از 1500 دانش آموزان هنوز هم در محوطه دانشگاه که قادر به ترک.

او گفت: برنامه ریزی برای دانشگاه بازگشایی شد و در ادامه و در آن اعلام شد و انتظار می رود ظرف دو ماه آینده در مورد ترم پاییز.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de