رم — واتیکان می گوید داخلی مهاجران باید همان حمایت های حقوقی به عنوان پناهنده و می گوید: فرزندان خود را باید به حق شناسنامه آموزش و پرورش و پیوست با پدر و مادر خود را اگر از هم جدا شوند.

واتیکان روز جمعه با انتشار جزوه های معنوی و دستورالعمل برای مراقبت از آوارگان داخلی – مهاجران که مجبور به ترک خانه های خود به دلیل درگیری بلایای طبیعی و یا آزار و اذیت اما نمی از مرزهای بین المللی به دنبال پناهندگی در جای دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 40 میلیون نفر هستند که آواره در کشورهای خود را دارند.

پاپ فرانسیس ساخته شده است که وضع اسفناک پناهندگان مشخصه خود پاپی خواستار کشورها به استقبال محافظت ترویج و ادغام هر کسی که مجبور به ترک خانه های خود. دستورالعمل جدید اعمال می شود که درخواست تجدید نظر به مهاجران داخلی و وضع راه های کلیسای کاتولیک می تواند کمک به از طریق وکالت, آموزش کمک های اولیه و کمک های معنوی.

دستورالعمل فراخوان داخلی مهاجران برای دریافت همان U. N. تحریم بشردوستانه حمایت از آوارگان اشاره کرد که همان نیروهای خطرات و آسیب پذیری ها در بازی.

آن را می گوید کلیسا باید برای حمایت از خانواده reunifications وقتی که بچه ها جدا از پدر و مادر خود را. برای جلوگیری از نسل های جدید از کودکان بدون تابعیت آن خواستار کلیسا به فشار دولت به صدور شناسنامه برای فرزندان داخلی مهاجران و می گوید کلیسای خود می تواند گام به مسئله خود را در فرم از شناسایی از طریق مدرسه اسناد یا گواهی غسل تعمید برای کاتولیک ها.

کاردینال مایکل Czerney فرانسیس’ top مشاور مهاجرت ارائه دستورالعمل های جدید پنج شنبه, ذکر آنها به دنبال آنهایی که مشابه صادر شده برای مراقبت معنوی از پناهندگان و قربانیان قاچاق انسان است.

Amaya Valcárcel بین المللی هماهنگ کننده برای یسوعیون خدمات پناهندگان گفت: مشکل اصلی در مورد آوارگان داخلی است که خود را ‘œinvisibility,’� و خارج کمک گروه اغلب دشواری رسیدن به آنها به دلیل محدودیت های دولت در دسترسی به داخل مرزهای خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de