هالیوود (CBSLA) — جدی صحنه گشوده خارج هالیوود پروتستان مرکز پزشکی یکشنبه شب به عنوان پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان آمد و با هم به یاد داشته باشید کلیا مارکوس.

مارکوس بود عزیز جانباز پرستار در بیمارستان که پس از انقباض رمان coronavirus. همکاران او گفت که او آلوده در حالی که درمان یک بیمار چرا که او ارائه نشده وسايل حفاظت فردی مناسب.

“کلیا نامیده می شد به یک برنامه نویسی بیمار که مبتلا به COVID-19,” پرستار, Rosanna مندز گفت. “او وجود دارد برای 45 دقیقه تا یک ساعت رسیدگی به بیمار است. بیمارستان به او یک فولاد ماسک کاغذی ماسک زیادی از همه شما به پوشیدن امشب. او باید پوشیدن N95 ماسک.”

مارکوس پسر با حضور شب زنده داری و در حالی که او صحبت نمی کنم یکی دیگر از پرستار خواندن برخی از کلمات خود را.

“آن را به معنای زیادی به من و خانواده من است که شما اینجا هستید امشب به یاد داشته باشید من با مامان,” توجه داشته باشید گفت. “من سوار از سان فرانسیسکو فقط باید با شما. من می دانم که مادر من واقعا مراقبت برای همکاران و دوست داشتنی بودن یک منبع برای همه در او واحد.”

مرتبط با: Coronavirus: Garcetti میسازد شهر مسیر بازگشایی گسترش می یابد در صورت پوشش منظور LADOT اتوبوس LAX

پرستاران در بیمارستان در عوض ارائه شده اطمینان کلمات.

“و حتی اگر شما قادر به خود را در زمان عبور همه ما وجود دارد با او” یک پرستار گفت:. “و او هرگز به تنهایی.”

به نوبه خود, مدیریت بیمارستان گفت: آنها در دل شکسته و توسط چه اتفاقی افتاده است که پرستاران با ارائه مناسب تجهیزات حفاظت شخصی.

هالیوود پروتستان منتشر شد بیانیه ای که خوانده شده در قسمت:

“ما شده اند و ادامه خواهد داد به ارائه تمام کارکنان در چا هالیوود پروتستان مرکز پزشکی (HPMC) با سطح مناسب از PPE مورد نیاز است که در هر موجود CDC دستورالعمل. HPMC با استفاده از COVID-19 عفونت کنترل و پیشگیری از توصیه هایی است که منتشر شده توسط LA County وزارت بهداشت و CDC.”

“وجود دارد نه به اندازه کافی حمایت” مندز گفت. “به اندازه کافی وجود ندارد PPE آن چیزی است که ما باید برای به دست آوردن. آن چیزی است که ما در حال کار به سمت.”

پرستاران گفت: آنها را به مبارزه برای به دست آوردن آنچه آنها نیاز دارند در حالی که مارکوس’ حافظه زنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de