به عنوان coronavirus-اقتصادی ناشی از درد رشد در سراسر جهان برخی از ایالات آمریکا نقل مکان کرد و به جلو یکشنبه با برنامه های بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که در کشورهای اروپایی برگزار می شود خاموش بزرگداشت به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در این قاره است.

در سراسر انگلستان شد تشویق به ایستادگی در درب خانه خود و بخوان با هم در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته به مناسبت متحدان پیروزی بر آلمان نازی است. در همین حال کره جنوبی دیده می شود به عنوان یک مدل برای حاوی COVID-19 دستور کاباره ها بسته برای یک ماه در نظر گرفته و تاخیر در یک مدرسه راه اندازی مجدد پس از یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است.

                                                                                                                                                                                                                       

اصطکاک به وجود آمد که در آن دولت های ملی مخالفت با همتایان محلی خود را بیش از محدودیت های کسب و کار. در ایتالیا دولت قول داد اقدام قانونی علیه یک استان به دنبال سهولت محدودیت های سریع تر از این کشور به عنوان یک کل. در برزیل معکوس اتفاق افتاده است به عنوان رئيس جمهور کشور خواسته دادگاه عالی برای مهار دولت های محلی اعمال محدودیت از او می خواهم.

یک درهم آمیخته بازگشایی در ایالات متحده شامل تگزاس اجازه می دهد سالن مو و آرایشگاه به استقبال مشتریان در حالی که کالیفرنیا در زمان بیشتر از متوسط مراحل اجازه دهید به خرده فروشان رزومه منظقه عملیات با کارکنان در ماسک.

آهسته به سوی بازگشایی اقتصاد می آید به عنوان ایالات متحده گزارش داد که نرخ بیکاری از 14.7 درصد در ماه آوریل یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

در میان کسانی که منابع مالی پرتاب شد به آشفتگی است مارتین Brossman از Raleigh, North Carolina, دیدم که دو سوم از درآمد خود را به عنوان یک مربی حرفه ای و سخنران ناپدید می شوند پس از این بیماری همه گیر.

‘œI تا به حال هزاران دلار در نطق اصلی صحبت برود یک شبه’� Brossman گفت.

او گفت که او در حال انتظار برای کلمه روی بیکاری درخواست او واصل هفته پیش. به جای او retooling کسب و کار خود را برای جهان است که به تکیه بیشتر بر روی کنترل از راه دور فعالیت است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر نمی کنم این آخرین باری است که یک مشکل مانند این اتفاق می افتد’� او گفت: بنابراین ‘œwhatever راه ما می توانیم کسب و کار … اگر این اتفاق می افتد دوباره ما باید یک جریان درآمد.’�

در اینجا این است که نگاهی به COVID-19 تحولات در سراسر جهان است.

یادآوری V-E روز

در سراسر اروپا و جشن به مناسبت 8 مه 1945 تسلیم آلمان لغو شد و یا کوچک به عقب به طور چشمگیری با توجه به COVID-19. بسیاری از آنها خواسته به علامت لحظه در خصوصی.

در انگلستان مردم را تشویق به خواندن یاد زمان جنگ سرود ‘œWe خواهید دیدار دوباره’� از خانه های خود را – یک آهنگ با اضافه رزونانس در حال حاضر به عنوان مستندات جداگانه با خانواده و دوستان است.

در فرانسه سخت مستند باعث یادآوری پیروزی روز بزرگداشت. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی رهبری یک مراسم کوچک در Arc de Triomphe همراه با دو رئیس جمهور سابق فرانسه, همه رعایت اجتماعی فاصله. پاکسازی با استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از امضای رسمی ثبت نام کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

در جای دیگر در اروپا و اصطکاک به وجود آمد در ایتالیا, که در شمال استان بولزانو به دنبال بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در مخالفت با یک طرح ملی به صبر کنید تا زمانی که در اواخر این ماه. در حالی که این استان ذکر خاص اساسنامه اعطای برخی از آن استقلال, رم, دولت برنامه ریزی شده از یک چالش قانونی. ایتالیا ثبت بیش از 217,000 موارد و بیش از 30,200 مرگ و میر.

اسپانیا وزیر بهداشت اعلام کرد دولت خواهد استراحت محدودیت در زمینه صفحه اصلی را به نیمی از جمعیت کشور در هفته آینده به دلیل آنها ملاقات ویروس ترند اهداف. محدودیت های فعلی باقی خواهد ماند و در جاهای دیگر از جمله رئال مادرید.

ایالات متحده باعث می شود برخی از حرکت به بازگشایی

در تگزاس که در آن جمهوری خواه فرماندار ستایش بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شل شدن محدودیت سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه داده شد به بازگشایی جمعه پس زودتر شروع مجدد از رستوران ها و خرده فروشان.

کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحمیل اولین ایالتی اقامت-صفحه اصلی نظم در ایالات متحده شد که بیشتر از متوسط مراحل. این دموکرات مجاز, لباس, فروشگاه لوازم ورزشی, گل ها و دیگر خرده فروشان شروع به فعالیت منظقه وانت جمعه با بسیاری از کارمندان نیاز به پوشیدن ماسک.

پنسیلوانیا اعلام کرد که 13 استان ها از جمله بسیاری از پیتسبورگ منطقه می توانید شل محدودیت در هفته آینده حرکت مشابهی برای یک راه باریک روستایی غرب پنسیلوانیا است.

حرکت در آمد که در ایالات متحده ثبت بیش از 1.27 میلیون نفر و بیش از 76 ، 000 مرگ و میر ناشی از جمعه. ماساچوست با حداقل 73,000 موارد و 4,500 مرگ و میر, و ایلینوی با 70,000 موارد و 3000 مرگ و میر در مناطق که در آن اقامت-صفحه اصلی سفارشات در اثر باقی می ماند تا در اواخر این ماه.

کره جنوبی محدودیت

کره جنوبی بسته کاباره ها در روز جمعه به مدت یک ماه و حاکی از آن ممکن است به تاخیر بازگشایی مدارس پس از بیش از یک دوجین از عفونت های جدید در ارتباط بودند به یک کلوپ شبانه حامی در پایتخت آن شهر.

مدارس قرار است به آغاز بازگشایی در هفته آینده, اما ترس از تجدید حیات پس از 25 عفونت های جدید گزارش شد جمعه, مارک کره جنوبی اولین پرش بالاتر از 10 نفر در پنج روز. قبل از چشم انداز مثبت بهبود روند اجازه مقامات برای استراحت و فاصله دستورالعمل و برنامه مرحله به مرحله بازگشایی مدرسه.

در جای دیگر در منطقه آسیا و اقیانوسیه نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: هیچ برنامه ریزی برای استقبال از مسافران بینالمللی برای آینده قابل پیش بینی وجود برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد در مراحل ژوئیه. اما موریسون گفت که او باز بود به دانشجویان بین المللی بازگشت به دانشگاه است.

مستندات جدید

برزیل پنجمین شهر فورتالزا در روز جمعه شد و این کشور سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترین و در عین حال برای شروع یک ویروس مرتبط با مستند های محلی اقدامات باعث اصطکاک با رهبر کشور.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro که معتقد کسب و کار در حال خاموش شدن ناگهانی بیشتر و مضر تر از COVID-19 خود خواسته این کشور دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه به زور متحده به عقب اقدامات محدود کننده و حتی به عنوان مرگ و میر و کلی مورد شمارش موج. این کشور تا به حال بیش از 140 ، 000 موارد و 9,600 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ضمن کویت دوباره اعمال کامل مستند در این کشور غنی از نفت یکشنبه آغاز خواهد شد که گذشته از طریق 30 مه. کویت در حال حاضر بیش از 7,200 تایید موارد ویروس و 47 مرگ و میر. قبلی مستند شده بود سست در میان مقدس اسلام روزه ماه رمضان است.

___

درو گزارش از Durham, North Carolina. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de