داوطلبان راه اندازی مجدد برينگتن مور حرفه ای مرکز به آدرس شرکت های بزرگ از دست دادن شغل

ناگهانی کار ضرر و زیان ناشی از COVID-19 همه گیر منجر به راه اندازی مجدد یک برينگتن مور-بر اساس غیر انتفاعی است که به کمک کسانی که به دنبال اشتغال برای چندین سال.

رهبری 16 مجرب داوطلبان برينگتن مور حرفه ای مرکز خدمات — رایگان برای شروع — دوشنبه آغاز خواهد شد. این مرکز ماموریت عمدتا خواهد بود برای کمک به کسانی که به دنبال موقعیت های شرکت های بزرگ. این مرکز به ارائه مشاوره به منظور بهبود مهارتهای جستجو و one-on-one مربیگری برای کمک به افراد جویای کار دوباره وارد نیروی کار سریع تر.

                                                                                                                                                                                                                       

لایحه Schrack خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر اجرایی بوت مرکز است که در خدمت مشتریان از بیش از 50 جوامع است.

“با افزایش نرخ بیکاری سطح ما احساس کردند که برنامه درسی ما توسعه یافته در طول سال و مربیان برجسته بودند به شدت مورد نیاز جوامع غربی گفت: Schrack بود که یک داوطلب دیرین مربی و کارگاه رهبر در سازمان های غیر انتفاعی اولین اجرا از سال 1994 تا 2010 مورد قبل از آن سیستم به دست آورد غیر انتفاعی

Schrack بازنشسته کارآفرین گفت: در حالی که مرکز تمرکز اصلی خواهد بود موقعیت های شرکت های بزرگ هیچ کس به دنبال کمک به روشن خواهد شد دور. او روز جمعه گفت که او شنیده است از تازگی بازنشسته و افسران اجرایی و دیگران که مایل به کمک به برينگتن مور حرفه ای مرکز.

احساس خشنودی توسط پاسخ از مایل داوطلبان Schrack گفت: “من فشرد تا در زمان است.”

شروع دوشنبه کار کارگاه های آموزشی و مربیگری خواهد بود بیش از زوم ویدئو کنفرانس با انتظار از ارائه حضوری خدمات با مناسب اجتماعی فاصله پروتکل پس از محدودیت ها برداشته. در بررینگتن حرفه ای مرکز خواهد بود در این روستا در 1000 هارت Road, Suite 300 در هانسون قانون ،

بث McAndrews است که در میان ذینفع زمانی که این مرکز به نام CareerPlace. در سال 2011 او می خواست به دنبال یک شغل عبارت است از کار برای 13 سال در حالی که بالا بردن چهار دختران در خانه و در حالی که این کشور نرخ بیکاری در حدود 9 درصد.

                                                                                                                                                                                                                       

McAndrews دریافت کمک و فرود یک کار در روستای گوزن پارک. او در حال حاضر گوزن پارک را ایجاد کرد مدیر.

“خیلی خوشحالم که برای شنیدن حرفه ای مرکز باز دوباره,” او گفت:. “این چنین یک منبع فوق العاده برای جامعه ما و من به شدت آن را توصیه. به دنبال یک شغل می تواند بسیار خسته کننده و تهدید آمیز است. من خیلی خوش شانس بود که در ارتباط با یک مشاور ارائه شده است که من با راهنمایی ابزار و حمایت عاطفی نیاز داشتم که در آن زمان در زندگی من است.”

برای کسب اطلاعات تماس بگیرید (847) 387-3751 ایمیل info@thebarringoncareercenter.org و یا بازدید از thebarringtoncareercenter.org. تمام هزینه خواهد شد چشم پوشی برای مشتریان تا سپتامبر. 1. سالانه هزینه هزینه خواهد شد $200 برای دسترسی نامحدود به کارگاه مربیگری دسترسی و استفاده از امکانات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de