منچستر انگلستان — منچستر سیتی مدافع کایل واکر شکایت در مورد ‘œharassed’� و روز جمعه گفت خانواده اش شده است ‘œtorn جدا’� پس از اعتراف به شکستن اجتماعی-دورى قوانین دوباره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک ماه پس از انگلستان, بین المللی عذرخواهی برای میزبانی یک حزب در خانه خود را در طول این مستند آن بود که در گزارش روزنامه انگلیسی سان که واکر نقض مقررات سه بار در یک دوره 24 ساعته این هفته با مراجعه به اعضای خانواده و رفتن در یک چرخه سوار با یک دوست.

                                                                                                                                                                                                                       

Walker نوشته شده در یک بیانیه ای در توییتر گفت که او احساس می کند او است که به دنبال به طور مداوم در حالی که همچنین افزایش سلامت روانی و نگرانی است.

‘œThis است و دیگر صرفا مؤثر بر من’� واکر نوشت: ‘œbut موثر بر سلامت خانواده و کودکان بیش از حد.’�

دولت بریتانیا در جای خود قرار داده اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای مبارزه با شیوع ویروس. بیش از 30000 نفر در بریتانیا کشته شده اند از این ویروس یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر.

واکر گفت که او در بازدید از خانه اش در شهر شفیلد در روز چهارشنبه. او را در آغوش گرفت خواهر خود را پس از دادن یک کارت تولد و در حال حاضر پس از آن گفت که او در سفر به خانه پدر و مادر خود را انتخاب کنید تا برخی از وعده های غذایی خانه پخته.

‘œIt غم انگیز است اما من احساس می کنم که اگر زندگی من است که scrutinised بدون هیچ گونه زمینه” واکر نوشت. “من درک می کنم اگر مردم ناراحت یا عصبانی با من بود اما مهم برای مردم به درک بهتر از زندگی من است.”�

                                                                                                                                                                                                                       

شهرستان گفت: این امر انجام یک داخلی انضباطی روش زیر واکر عذرخواهی ماه گذشته. این باشگاه نشان داد نیست هر گونه تحریم علیه 29 ساله حق بازگشت که در پیوست شهرستان از تاتنهام در سال 2017 شده است و یک عضو کلیدی از آن دو عنوان لیگ برتر-پیروزی مبارزات تحت مدیریت پپ گواردیولا.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de