ساکرامنتو (CBS SF) — کالیفرنیا است که با پیوستن به دیگر کشورهای غربی به درخواست جمعی $1 تریلیون تاسیسات از دولت فدرال به صندوق ضروری اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز دارد و نظامهای آموزشی به عنوان کشورهای دست به گریبان با تاریخی کسری بودجه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت او و فرمانداران از, اورگان, واشنگتن, نوادا و کلرادو همراه با دولت قانونی رهبران امضا نامه درخواست رهبران کنگره برای بودجه اضطراری به عنوان هزینه های مدیریت این بیماری همه گیر و outlays از مزایای بیکاری غوطه متحده’ خزانه به قرمز است.

این lettter فرستاده شد به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.).

پوشش کامل: بیماری همه گیر کوروناویروس

“این بار به چالش کشیدن و نیاز به یک روح مشترک. آنها نیاز به یک سطح همکاری که منجر به گفتگو با ما غربی فرمانداران و غربی ما پیمان. ما تصمیم گرفتیم آن را بهتر خواهد بود اگر ما با هم رفتن و پیشرفت ما نیاز به قرار داده و به نور قرار داده و به نوشتن — ما امیدواریم و انتظار حمایت از دولت فدرال” Newsom گفت.

Newsom گفت: از ماه مارس 4.5 میلیون کالیفرنیا را برای ثبت نرخ بیکاری, و دولت با پرداخت یک رکورد $13.1 میلیارد دلار در مزایای بیکاری. کالیفرنیا مواجه است $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه به دلیل تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. در سال گذشته دولت پیش بینی شده بود به مازاد از 21 میلیارد دلار.

“شما در حال دیدن اعداد در آمده در کشورهای بزرگ و کوچک تاثیر در کل بودجه خود را به بودجه ایالات مانند کالیفرنیا که در حال اجرا برخی از مازاد در حال حاضر در حال اجرا تاریخی کسری بودجه و چالش های مربوط به تعداد مدعیان بیکاری که آنها دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.”

$1 تریلیون دلار در بودجه طراحی شده است برای رفتن به افراد states, استان ها و شهرستانها در سراسر پنج متحده برای حفظ خدمات شهروندان تعداد در حال حاضر بیش از همیشه است.

“این نیاز از این لحظه. این به شما می دهد حس محوری نیاز است که همه ما احساس به عنوان کشورها و مناطق به عنوان شهرهای مورد نیاز هستند که برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر و مطمئن شوید که ما در حال انجام عدالت به شما ناحیه تناسلی, سلامت, خود, ایمنی, به سیستم آموزش و پرورش ما” گفت: Newsom. به دلیل این کمبود بودجه بسیار بزرگتر از هر دولت در هر شهرستان و هر شهرستان است. اما آنها به طور مستقیم تحت تاثیر امنیت عمومی ما آتش ما افسران پلیس ما اولین پاسخ دهندگان. آنها به طور مستقیم تحت تاثیر عمومی آموزش و پرورش و معلمان ما. آنها به طور مستقیم تحت تاثیر سلامت عمومی و توانایی ما برای استان ها برای حمایت از خود نظام بهداشت عمومی را نه فقط statest درخواست برای کمک مالی کاملا برعکس. آن است که درخواست ما از کسانی که ما باید در این زمان.”

هفته گذشته Newsom گفت: با وجود این دولت آمریکا رکود اقتصادی او با اعتماد به نفس دولت می تواند دوباره بجای اول برگشتن اما گفت که خوش بینی بود مشروط بر بیشتر حمایت دولت فدرال.

فرماندار اعلام فدرال درخواست کمک می آید پس از اولین تعطیلات آخر هفته برخی از کسب و کار کالیفرنیا در حال بازگشایی در طول فاز 2 کاستن از دستورالعمل ها و محل کار و سازگاری است. Newsom است که انتظار می رود به اعلام روز سه شنبه دستورالعمل های اضافی برای کسب و کار بیشتر برای بازگشایی مانند شام خوردن در رستوران ها و دفاتر و مراکز خرید.

فرماندار اشاره کرد که تعداد مرگ و میر در کشور از COVID-19 تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته با فقط 25 جدید کروناویروس مرگ و میر به گزارش در 24 ساعت گذشته, آوردن دولت تلفات به 2,770. تعداد کل coronavirus موارد افزایش 1.9 درصد به 67,939.

در حالی که با بستری شدن در بیمارستان شد و کمتر از یک درصد موارد در بخش مراقبت های ویژه شد و تقریبا مسطح انداختن 0.4 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net