این هفته takeout ندارد به همان خسته کننده پیتزا پپرونی شما شده است پس از سفارش شما ، مخلوط کردن آن با Yucatecan تخصص کره ای, مرغ سرخ شده و غذاهای مجلل است که عبور از مرزهای بین المللی را در حالی که سفر خوبی در خانه درایو خود را. در اینجا چیزی است که ما ولع مصرف این هفته:

Cochinita Pibil for two, plus all the sides.

Cochinita Pibil به صورت دو به علاوه همه طرف.

حسن نیت ارائه میدهد از X’Tabai Wymysorys

چگونه یک پوند شاداب cochinita pibil (آهسته بو گوشت خوک کشیده از یوکاتان سنت) کامل با برنج و کلم و لوبیا سیاه, escabeche پیاز nixtamal چیپس (بهترین نوع) دو salsas و آهک صدا برای صرف شام در شب جمعه? شما می توانید دو نفر غذا برای تنها $20 در تازه شکل گرفته افزایش وستوود جمعی اگر شما قبل از سفارش برای منظقه انتخاب کنید و یا درخواست تحویل برای $5 ، X’Tabai Wymysorys کامیون مواد غذایی است که ساخت cochinita pibil اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر ارائه شده از جمعی از جمله تازه آرد یا چیپس ذرت از Mixteca اسپرسو نوشیدنی از Cabrona قهوه و شکلات را از Cultura صنعت شکلات خانواده به اندازه وعده غذایی بسته از چهار جهت پذیرایی شیشه در خانه salsas از موجرس Emprendedoras قفس و خط و خال و posole از کالو. افزایش وستوود جمعی تنها جمع آوری در روزهای جمعه هر چند, بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت سفارش خود را یا شما باید تا هفته آینده صبر کنید.

در حالی که آشپز/رستوران کلی Whitaker خشک سازی شده است برای باز کردن کسب و کار در بولدر گرگ خیاط در Sunnyside بسته بوده است 17 مارس است. اما در این هفته خدمات لگد کردن دوباره با یک لیست از صفحات کوچک و entrees و شبانه شام ویژه ای برای دو نفر. شنبه شب برای مثال می بیند یک رک کامل از سنت لوئیس دنده با مجموعه ای از دو طرف. انتظار نداریم که مدرسه قدیمی کباب است هر چند گرگ خیاط به ندرت می رود این کتاب است. به جای این دنده ها خواهد بود پوشش داده شده در یک عسل-شیلی لعاب و طرفه با miso کره, سیب زمینی شیرین, گل یاس, برنج و به راحتی و کبابی broccolini. بررسی کامل منوی رستوران به سایت و سپس ذخیره یک وانت بار در تاک ظهر روز شما می خواهید انتخاب کنید تا به شام. مطمئن شوید که شما در پایین حرکت به اندازه کافی دور در تاک فرم سفارش برای پیدا کردن کوکتل و عمده اقلام مانند نان و کره و آرد و نمک و مخمر و خمیر ترش استارت.

Angry Chicken's wellbeing platter packs a ton of flavor into a bright and healthy dish.

مرغ عصبانی تندرستی پلاتر بسته یک تن از عطر و طعم به یک روشن و سالم غذا.

بال ناب takeout گراب و شفق قطبی را عصبانی مرغ است در میان بهترین در خدمت crackly ومزه flappers با پررنگ و سس تند. راز این کره سرخ شده با مرغ و برنج-آرد خمیر بنابراین پوشش ترد باقی می ماند حتی در یک ماشین سوار صفحه اصلی و همچنین فاقد گلوتن. را انتخاب کنید از سرخ شده و یا پخته پرنده و شش سس های مختلف و سپس اضافه کردن مک و پنیر, سیب زمینی سرخ کرده, سیب زمینی های رنده و یا سالاد ذرت آن را به یک وعده غذایی. اگر سرخ شده برای تلفن های موبایل کمی سنگین این هفته با بدون استخوان کباب “تندرستی” مرغ بشقاب که می آید با یک تپه از سبزیجات خام قطعه قطعه مرغ (پوست است که هنوز هم شگفت آور crackly) و محافل daikon تربچه ورقه کاغذ نازک برای استفاده به عنوان پیچد. تند سویا یا عسل و سیر و سس را به خوبی با این صفحه گرامافون. نوشیدنی ها نیز در دسترس هستند از مرغ عصبانی نوار منو. رستوران در حال حاضر ارائه تحویل گرفتن 10 درصد سفارش خود را اگر شما در تماس برای pick-up.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net